Airbnb vezme piatich dobrovoľníkov na antarktickú expedíciu

Couchsurfing s tučniakmi.

Zdroj: pxhere.com

Airbnb si väčšinou spájame s výletmi po svetových metropolách a nie s antarktickými expedíciami. Spoločnosť prekvapivo ohlásila výpravu na južný pól, ktorá prebehne od 18. novembra do 16. decembra. Rozhodne nepôjde o žiadne bezcieľne motanie sa zasneženou krajinou.

Pätica dobrovoľníkov bude po boku vedkyne Kirstie Jones-Williamsovou skúmať dopad mikroplastov na životné prostredie. To, že pôjde o serióznu vedu, dokazuje aj fakt, že tím čakajú dva týždne tréningu v Čile. Počas antarktickej púte ich čaká aj zastávka na južnom póle. Na záver expedície sa účastníci opäť vrátia do Čile, kde budú vyhodnocovať výsledky svojho bádania.

Piati šťastlivci boli starostlivo vybraní z asi 140 000 uchádzačov z takmer všetkých štátov sveta. Všetci z nich majú veľký záujem o enviromentálne témy a zároveň veria, že takáto neobyčajná expedícia bude mať pozitívny dopad na celý zvyšok ich životov. Antarktického dobrodružstva sa zúčastní Spencer (33) z Havaja, Rasha (25) z Dubaja, Vivek (28) z Indie, Kjersti (37) z Nórska a Tynthia (35) z Arizony.

View this post on Instagram

Saying Antarctica is “off the beaten path” is a bit of an understatement. As the most isolated continent on Earth, it has no permanent residents. But Antarctica is a hub for conducting research on how humans affect the planet, which is why environmental scientist Kirstie Jones-Williams is heading there. And she wants 5 volunteers to join her for a month-long, first-of-its kind scientific study. While there, you'll investigate the presence of microplastics in the interior of the continent, in partnership with @OceanConservancy. ⁣ ⁣ While this may not be for the faint of heart, this is your chance to make a major impact on how we interact with our planet. ⁣ ⁣ Visit the link in our bio now so you can be part of Kirstie’s team. Apply by 11:59pm EDT on October 8, 2019, terms apply.

A post shared by Airbnb (@airbnb) on

Zdroj: airbnb.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
8 bizarných mýtov a príbehov o milovaní, ktorým ľudia v minulosti skutočne verili

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME