Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva
V spolupráci s TV Joj

Aj keď sa dvaja skvelo bavia, neznamená to, že sa ľúbia. Tak funguje láska (nielen) na chate

Na chatu prichádza nový pár.


Chceš naozaj spoznať nejakého človeka z okolia? Máš dva skvelé spôsoby, ako to dosiahnuť – zahraj si s ním hru alebo niečo spolu uvarte. Láska na chate nám opäť ukázala, že spoločné aktivity ako sú tieto, dokážu toho o človeku veľa povedať!

Marek sa nechytil…

Ruža a Marek sa spolu vynikajúco bavili a sú si navzájom nesmierne sympatickí. Počas prekvapivej návštevy Ružinej dcérky sme mali možnosť vidieť, že Marek si výborne rozumie aj s malou. Vyzeralo to tak, že vzťahu týchto dvoch naozaj nič nebráni! Bolo to tak naozaj?

Odporúčame prečítať:

20 vtipných manželov, s ktorými sa ich polovičky určite nenudia

Pri rozhodovaní sa stalo niečo, čo mohlo mnohých zaskočiť – Marek povedal nie. Napriek tomu, že zo strany Ruže prevládali silné city, Marek to nedokázal opätovať. Jednoducho nepreskočila tá správna iskra a on nepocítil rovnakú príťažlivosť ako ona. Žiaľ, láska je v mnohom subjektívna a toto je vec, ktorá sa stáva. Dvojica sa však rozišla v dobrom a podľa obidvoch išlo o parádne strávený čas!

Oheň a voda

Ako to vyzerá medzi Šimonom a Kajou? Tak, ako doteraz. Kaja neustále hundre, kritizuje Šimona za akékoľvek drobnosti a on sa týmto útokom neustále bráni. Dvojica sa dokonca dostala do výmeny filozofických pohľadov, pri ktorých sa Kaja priznala, že podľa nej sa „neoplatí byť k ľuďom dobrý.“ Takto vyzerá jej filozofia v praxi:

K prekvapeniu všetkých sa aj napriek veľmi bojovej atmosfére títo dvaja rozhodli predĺžiť svoj spoločný pobyt na chate. Zdá sa, že keď do teba Kaja rýpe, neznamená to, že ťa nemá rada – je to zrejme jej štandardný komunikačný štýl.

Určite si prečítaj:

Zažila si už bombardovanie láskou? Na tieto varovné signály si dávaj pozor už v začiatkoch

Nová dvojica

Po tom, čo Ruža a Marek opustili chatu, sa uvoľnilo miesto pre novú dvojicu. Tú tvoria dvaja mladí ľudia – Sofia a Stefi. Dvadsaťročná čiernovláska hovorí, že viackrát zažila sklamanie v láske. Podarí sa jej nájsť šťastie v Stefiho náručí? O dva roky starší barman sa považuje za veľkého pártymena a milovníka hudby a tanca. To, ako vyzeral ich prvý kontakt, si môžeš pozrieť už dnes!

Sleduj Lásku na chate každý pondelok, utorok a stredu o 21:45 na JOJke!


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť