Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

Aj keď sa snažíš, nevyhneš sa im. 10 tragikomických situácií z letnej dovolenky

Dobro došli? Alebo nedobro?

Každá letná dovolenka so sebou prináša radosti, ale aj starosti. Krásne more, super hotel a skvelé jedlo alebo hluční susedia, diskotéka celý týždeň priamo pod tvojím balkónom a brušná viróza. Každopádne veríme, že tebe sa všetko zlé vyhlo a užil si si (pre niekoho) najkrajšie obdobie v roku. Náš kreatívny ilustrátor nakreslil desať situácií, ktoré ťa prevedú klasickými dovolenkovými starosťami.

1. Jedno pivo stojí ako celá prepravka

V reštaurácii si objednáš pivo bez toho, aby si sa pozrel na cenu. V duchu si hovoríš, že si na dovolenke a obetuješ tých pár eur. Keď ti čašník donesie účtenku, nespadne ti len sánka, ale aj peňaženka z ruky. Holt, v zahraničí nie je ako doma. Zlatý slovenský čapák za 1,20 €.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Hneď prvý deň sa proste musíš spáliť na uhol

Po minuloročnej skúsenosti si spravila to isté. Celá dovolenka pred tebou a ty vyzeráš ako paradajka, štípe ťa celé telo a chceš zomrieť. Vedľa teba umiera aj tvoj spečený frajer. Ľahké natretie na obedný úpek nestačilo. Snáď sa poučíš o rok.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Keď zistíš, že na nudapláži sú všetky ženy v dôchodkovom veku

Započul si, že neďaleko tvojho hotela sa nachádza aj nudapláž. Neváhal si a ešte v ten deň si to išiel preskúmať. Nenápadne si sa priblížil a začal zaostrovať na ženské krivky. Namiesto mladých dvadsiatok si však zahliadol zrelé osemdesiatky. Depresia na celú dovolenku.

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Zase si uveril pofidérnemu predajcovi

Najvýhodnejšie značkové oblečenie vždy kúpiš od miestnych predajcov. Ideálne, keď nemajú ani vlastný obchodík, ale predávajú značkové tričká a topánky na chodníku. Neváhaš a kupuješ. Hovoríš si, že to musí byť hlupák, keď to dáva za tak lacno. Tak určite.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

10 hercov, ktorí hrali vo filmoch a seriáloch spolu so svojimi deťmi (2. časť)

5. Namiesto peknej fotky drahá fotka

Chcel by si sa ísť konečne okúpať, ale frajerke sa nepáči ani 1 345 fotka, ktorú si jej spravil. Svetlo, uhol, póza, úsmev, vlny. Stále je niečo zle. Slnko ti pečie na hlavu, si otrávený, keď sa ti zrazu mobil vyšmykne do mora. A máš zarobené.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.