Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

Aj keď sa snažíš, nevyhneš sa im. 10 tragikomických situácií z letnej dovolenky

Dobro došli? Alebo nedobro?

Každá letná dovolenka so sebou prináša radosti, ale aj starosti. Krásne more, super hotel a skvelé jedlo alebo hluční susedia, diskotéka celý týždeň priamo pod tvojím balkónom a brušná viróza. Každopádne veríme, že tebe sa všetko zlé vyhlo a užil si si (pre niekoho) najkrajšie obdobie v roku. Náš kreatívny ilustrátor nakreslil desať situácií, ktoré ťa prevedú klasickými dovolenkovými starosťami.

1. Jedno pivo stojí ako celá prepravka

V reštaurácii si objednáš pivo bez toho, aby si sa pozrel na cenu. V duchu si hovoríš, že si na dovolenke a obetuješ tých pár eur. Keď ti čašník donesie účtenku, nespadne ti len sánka, ale aj peňaženka z ruky. Holt, v zahraničí nie je ako doma. Zlatý slovenský čapák za 1,20 €.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Hneď prvý deň sa proste musíš spáliť na uhol

Po minuloročnej skúsenosti si spravila to isté. Celá dovolenka pred tebou a ty vyzeráš ako paradajka, štípe ťa celé telo a chceš zomrieť. Vedľa teba umiera aj tvoj spečený frajer. Ľahké natretie na obedný úpek nestačilo. Snáď sa poučíš o rok.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Keď zistíš, že na nudapláži sú všetky ženy v dôchodkovom veku

Započul si, že neďaleko tvojho hotela sa nachádza aj nudapláž. Neváhal si a ešte v ten deň si to išiel preskúmať. Nenápadne si sa priblížil a začal zaostrovať na ženské krivky. Namiesto mladých dvadsiatok si však zahliadol zrelé osemdesiatky. Depresia na celú dovolenku.

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Zase si uveril pofidérnemu predajcovi

Najvýhodnejšie značkové oblečenie vždy kúpiš od miestnych predajcov. Ideálne, keď nemajú ani vlastný obchodík, ale predávajú značkové tričká a topánky na chodníku. Neváhaš a kupuješ. Hovoríš si, že to musí byť hlupák, keď to dáva za tak lacno. Tak určite.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

20 zaujímavých záberov, ktoré zodpovedajú otázku: „Čo sa stane, keď…?“

5. Namiesto peknej fotky drahá fotka

Chcel by si sa ísť konečne okúpať, ale frajerke sa nepáči ani 1 345 fotka, ktorú si jej spravil. Svetlo, uhol, póza, úsmev, vlny. Stále je niečo zle. Slnko ti pečie na hlavu, si otrávený, keď sa ti zrazu mobil vyšmykne do mora. A máš zarobené.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť