Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.12.2023
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Aj takto sa dá podvádzať! Tento prepracovaný ťahák určite inšpiruje mnohých

Nápad veľmi jednoduchý a pritom úplne geniálny.


Istí študenti disponujú obrovským odhodlaním, vytrvalosťou a kreativitou pri tvorbe ťahákov. Niekedy preto vznikajú vtipné situácie – do výroby ťahákov investujú také množstvo času a energie, že oveľa jednoduchšie by pre nich bolo k učivu si jednoducho sadnúť a naučiť sa ho.

Originálny ťahák

Profesorka práva z Univerzity v Malage sa na Twitteri podelila o najzaujímavejší ťahák, ktorý sa jej počas kariéry podarilo skonfiškovať, uvádza Ladbible. Na prvý pohľad ide o najbežnejšie perá, aké človek nájde v obchodoch. Ich tajomstvo odkryje až pohľad zblízka.

Jedenásť pier je pokrytých miniatúrnym písmom, ktorým sú v španielčine uvedené poznámky z trestného práva. Vyzerá to takmer tak, akoby sa na týchto pár pier zmestil celý obsah učebnice. Nuž, napriek veľkej snahe ťaháky neboli asi až také nápomocné, keďže skončili v rukách profesorky.

Špeciálna technika

Profesorka sa priznala, že tieto ťahákové perá vlastne obdivuje a považuje ich za istú formu umenia. Na virálny príspevok zareagovali mnohí ľudia, ktorí tvrdili, že túto techniku, respektíve priamo jej autora poznajú.

Ťaháky sa vraj na pero vyrývajú veľmi jednoducho, pokiaľ má študent k dispozícii špeciálnu pomôcku. Ide o ceruzku, ktorej tuha bola odstránená a nahradená ihlou. Vďaka nej to ide ako po masle!


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.