Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Ak fandíš slovenským hokejistom, máš jednu z posledných šancí sa nabaliť. Čo musíš spraviť?

Táto možnosť ale nie je pre každého.


Majstrovstvá sveta v hokeji sa pomaličky preklápajú do svojej druhej polovice. Konajú sa od 12. do 28. mája v lotyšskej Rige a fínskom Tampere, z čoho vyplýva, že budúci víkend spoznáme nových svetových šampiónov. Naši hokejisti zatiaľ odohrali tri stretnutia, v ktorých nazbierali štyri body. Teraz nás čakajú zápasy, z ktorých potrebujeme získať deväť bodov, aby sme nemuseli vyťahovať kalkulačky.

Na úvod sme sa postavili proti Čechom, a keďže vieme, na koho sadlo povestné šťastíčko, z výhry sa tešili naši bratia. Chuť sme si napravili proti domácim Lotyšom, proti ktorým sme nedopustili žiadnu senzáciu. Tú sme si ušetrili na Kanaďanov, ktorých sme obrali o bod za remízu a takmer sme im uchmatli aj druhý v nájazdoch.

Proti Švajčiarom kurz takmer päť

Ak máš viac ako 18 rokov a chuť risknúť niekoľko eur, jednou z možností je zápas Slovenska a Švajčiarska. Kurz na našu výhru je takmer päť, čo značí, že nie sme papierovými favoritmi. Náš najbližší súper navyše ešte neinkasoval gól, čo však môžeme veľmi rýchlo zmeniť. Proti Kanade sme sa presvedčili, že dokážeme hrať rovnocenný hokej aj so silnými súpermi, tak prečo by sme nemohli uspieť aj teraz?

Následne sa stretneme ešte s Kazachstanom, Slovinskom a Nórskom. Vo všetkých troch zápasoch by sme mali vyhrať, o čom svedčia aj nízke stávkové kurzy. Ak veríš v zázraky, zrejme najväčší kurz najbližších dní je na výhru Maďarska proti Švédsku, a to konkrétne vyše 40.

Ak, naopak, neveríš našim hokejistom v zápase, v ktorom sú favoritom, najlepší kurz na ich prehru je v zápase s Kazachstanom – približne 13. Nech to už dopadne akokoľvek, veríme, že postúpime zo základnej skupiny a opäť zabojujeme o cenné kovy.

Slovensko, hokej, reprezentácia, majstrovstvá sveta, kurzy
TASR

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje