Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 16.6.2024
sk
Blanka
, Bianka
cz
Zbyněk

Ak máš chuť na chladné fekálne osvieženie, navštív túto reštauráciu

Skatologická maškrta s tematikou výkalov.


Známu radu – Nejedz tam, kde kadíš – táto reštaurácia veľmi nerieši. Ak zablúdiš do Izraela, daj si do itinerára podnik Gordos v meste Holon ležiacom južne od Tel Avivu.

Tvoj dovolenkový zážitok rozšíri kakaová zmrzlina zo záchodovej misy. Táto lahodná pochúťka vyvoláva zmiešané pocity. Oceňujeme kreatívny nápad, i keď pri prvom pohľade si náš neflexibilný mozog vytvára iné asociácie.

Vo virálnom videu čašník donesie rozradosteným dievkam veľkú záchodovú misu plnú hnedého pochmúrneho dezertu – čokoládovej zmrzliny s liftingom hovienka. Teda, skôr väčšieho vyšplechnutého nákladu. Hostia so smiechom horlivo pchajú lyžičky do záchoda a koštujú. Veď čo? Aj tak všetko skončí na rovnakom mieste.

Gastronomický skvost nájdeš v menu pod názvom Third House of Shit. Veriacich skôr ako dizajn znechutil názov, ktorý má byť odkazom na Tretí Chrám, koncept uctievaný v židovskej, kresťanskej a moslimskej viere.

Zisťovali sme, ktorý miešaný drink majú Slováci najradšej. Toto je víťazná TOP 10-ka

Mohlo by ťa zaujímať:

Zisťovali sme, ktorý miešaný drink majú Slováci najradšej. Toto je víťazná TOP 10-ka

Mnohí to vnímajú ako zneuctenie ich náboženských presvedčení. Hypotetický Tretí Chrám má pre viacerých hlboký význam, vďaka čomu je pomenovanie lahôdky predmetom sporu. Vedenie podniku sa obhajuje, že cieľom dezertu s názvom Tretí chrám sr*čiek nie je znevažovať náboženstvo, ale ponúknuť zákazníkom jedinečný kulinársky zážitok.

Koncept zmrzliny podávanej v malej záchodovej mise bol vytvorený už predtým, ale Gordos in Holon je prvou reštauráciou, ktorá sa snaží o realizmus bez ohľadu na to, ako nechutne ho vyšperkujú. Izraelský podnik v americkom štýle je známy predovšetkým (nefekálnymi) hamburgermi a luxusnými dezertmi.


Tagy:

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.