Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Ak máš kamaráta v tomto znamení, drž sa ho. Zisti, či sa to týka aj toho tvojho

Sedí to na tvojich kamošov?


Kto je tvoj najlepší kamarát podľa znamenia? Každé znamenie má totiž svoje vlastnosti, ktoré ho robia jedinečným, a preto aj ovplyvňujú to, akí sú títo ľudia vo vzťahoch. Niektorí sú vášniví a energickí, zatiaľ čo iní sú kreatívni a citliví. Sedí to na tvojho kamaráta?

1. Baran

Ak máš kamaráta Barana, pravdepodobne si si všimol, že je to veľký odvážlivec. Vždy sa snaží byť prvý a nebojí sa riskovať. Výborným spôsobom, ako s ním udržiavať priateľstvo, je spoločne sa zapojiť do adrenalínových aktivít, ako napríklad zorbing alebo skákacie hrady.

2. Taurus

Býk je známy pre svoju láskavosť a vernosť. Ak hľadáš kamaráta, ktorý ti vždy bude oporou, býk je tou správnou voľbou. Aj keď nie je práve najvýraznejší, jeho úprimnosť a starostlivosť sú určite veľmi užitočné. Ak s ním chceš vyraziť von, daj prednosť luxusným reštauráciám s dobrým jedlom a pitím – Býk sa rád stáva kritikom a bude mať radosť z kvalitného jedla.

3. Blíženci

S Blížencami sa nikdy nebudeš nudiť. Sú to kamaráti, ktorí sú plní energie a kreativity a vždy majú nejaký nápad na zábavu. S Blížencami ťa však čakajú zmeny plánov a nečakané zvraty. Ak s ním chceš tráviť čas, odporúčame ti navštíviť kaviareň s pohodlnými kreslami a priateľskou atmosférou – Blíženci sú radi v ruchu a rozhovore.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje