Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Ani ženy nie sú sväté a za zatvorenými dverami sa menia na prasiatka. Ale pšššt. To je tajomstvo.

1. Nosíš jednu a tú istú podprsenku stále dookola. Tento kus odevu je tak časovo vyťažený, že jednoducho nemá čas na návštevu práčky… aj niekoľko týždňov či mesiacov.

2. Špáraš sa nechtom pod druhým nechtom a silou mocou sa odtiaľ snažíš vydolovať tú odolnú špinu. Vôbec netušíš, ako sa tam dostala…

3. Šúpeš si z pier šupinky suchej kože. Z nevysvetliteľných dôvodov je táto činnosť omnoho upokojujúcejšia, ako si si ochotná priznať.

4. To isté platí aj o suchej koži na nohách. Alebo otlakoch. Aj keď to bolí ako fras, proste to tam nemôžeš nechať.

Crystal Ro

5. Cikáš v sprche. Ale kto nie?

6. Používaš suchý šampón viac, ako by sa patrilo. No, môžeš ty za to, že ti vlasy schnú pol storočia?! Nie vždy sa dá predpovedať, že sa ráno zobudíš s három ako Jaromír Jágr a ráno je na zahajovanie záchrannej akcie skrátka už neskoro.

7. Papáš omrvinky, ktoré ti pred chvíľou napadali do podprsenky. Áno, do tej podprsenky, ktorá práčku naposledy videla v období stužkovej Zdeny Studenkovej. No a čo.

8. Vytláčaš si čierne bodky. Aj keď ti reklama na Garnier niekoľkokrát prízvukovala, že to robiť nemáš. Ale čo vie reklama na kozmetické produkty o skutočných ženách, že?

Crystal Ro

9. Po tom, čo ten poklad s čiernou čiapočkou z nosa vytlačíš, ho ešte hodnú chvíľu obdivuješ. Fakt tento sajrajt v tvare červíka doteraz žil v mojom ksichte? Potom niet divu, že váha ukazuje také bizarné čísla, keď v sebe držím dve tony mazu.

10. Trháš si zarastajúce chlpy. A nadávaš, prečo vec ako zarastajúce chlpy vôbec existuje.

11. Ideš spať s mejkapom na tvári. Si si toho vedomá. Aj toho, v akom rozkvete bude tvoja pleť nasledujúce ráno. Znepokojuje ťa to? Určite. Donúti ťa to vykopať svoje ctené pozadie z postele a deportovať ho do kúpeľne? Určite nie.

12. V prípade najvyššej núdze ho neodmaľuješ ani na ďalší deň a v časovej tiesni na to len nacápeš vrstvu číslo dva. Ale to už je ozaj extrém.

Crystal Ro

13. Čucháš vlastné podpazušie, zisťuješ nakoľko aktívne boli tvoje potné žľazy za poslednú hodinu… a s prekvapením musíš uznať, že dosť.

14. Nie vždy je k dispozícii sprcha a ako sa hovorí, zúfalé situácie si vyžadujú zúfalé činy. V tomto prípade sa zúfalý čin rovná trom litrom parfumu, ktorý pri troche šťastia všetky nepríjemné pachové stopy prekryje.

15. Vytláčaš si vyrážky. Tak akčne, že to sem-tam delová guľa hnisu napáli rovno do zrkadla.

16. Spíš na krvavých posteľných obliečkach. No načo by si ich menila, keď bude tvoja panvová oblasť synonymom krvavej Niagary ešte najbližší týždeň?

Crystal Ro

17. A keď už sme pri tých krásach menštruácie… nepochybne detailne analyzuješ všetko, čo z teba počas nej vylezie.

18. Škrabeš si intímnu oblasť. Je to k*revsky príjemné. A vôbec nie v erotickom slova zmysle.

19. Nosíš spodné prádlo, ktoré vyzerá ako vytiahnuté z koša. Alebo ako ementál. Máš k nemu totiž citový vzťah a nie si ochotná ho vyhodiť pre nejaké nové nohavičky, z ktorých by ťa svrbela prdel a v boji proti tmavočerveným škvrnám by boli celkom bezmocné.

20. Sedíš na gauči s rukou v nohaviciach. So sexom či masturbáciou to nemá nič spoločné. S najvyšším stupňom komfortu už áno.

Crystal Ro

Titulná fotka: Getty Images


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť