Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Ak robíš niektoré z týchto vecí, zaslúžiš si, aby ťa volali Grinch

Ako môže niekto nemať rád Vianoce?!


Grinch. Zelená postavička známa práve tým, že nemá rada Vianoce a má akúsi schopnosť pokaziť vianočnú náladu všetkých naokolo. Nájdu sa ľudia, ktorí rovnako ako Grinch nemajú radi Vianoce a dokážu tým kaziť náladu všetkým, ktorí sú na Vianoce pozitívne naladení.

Ideálne by bolo, aby to títo „grinchovia“ jednoducho predýchali a nekazili náladu všetkým naokolo. Ak robíš niektoré z týchto vecí, tak je aj v tebe kúsok Grincha.

Angry Good Morning GIF by The Grinch - Find & Share on GIPHY

Šomreš na všetko spojené s Vianocami

Vo Vianociach vidíš iba negatíva, a ani trochu toho, čo je na nich pozitívne. Aj napriek tomu, že ich oslavuješ, všetci naokolo musia trpieť tvoje neustále hundranie, ktorým im kazíš náladu. Naozaj to nikoho nezaujíma. Hlavne, keď tí ľudia patria medzi tých, ktorí to naozaj dokážu prežiť pozitívne a tešia sa z tohto obdobia.

Nevidel si kultové vianočné filmy

Nevidel si Sám doma a hrdo prehlasuješ, ako to ani nikdy nechceš vidieť. Aj také prípady sú. Ale nevidieť ani Tri oriešky pre Popolušku a ďalšie kultové filmy je smutné. Ešte smutnejšie však je, ak počas sledovania tohto filmu celý čas šomreš. Zalez si do svojej nory, Grinch!

20th Century Fox / moviestillsdb.com

Odmietaš sa zúčastňovať na vianočných prípravách

Nechceš zdobiť vianočný stromček, piecť medovníčky a už vôbec nie baliť a nakupovať darčeky. Ty tvrdíš, že Vianoce by nemuseli existovať, a preto, že je to tebe ukradnuté, by to malo byť ukradnuté aj všetkým ostatným. Zjavne to tak nie je. Avšak jedenie všetkých tých dobrôt ti už neprekáža, že?

Kazíš všetky prípravy

Zješ mame všetky koláče, ktoré napiekla, alebo bojkotuješ plávanie kapra vo vašej vani tým, že ho chceš ísť vypustiť do prírodného jazera. Prípadne sa deň pred Štedrým dňom ožerieš ako prasná sviňa a je ti tak zle, že nielenže nedokážeš pohnúť ani prstom, ale ani vstrebať štedrú večeru.

Shutterstock

Kupuješ úplne hrozné darčeky

Ty to možno ani tak nerobíš naschvál, no v tomto si jednoducho antitalent. Len málokedy sa ti podarí kúpiť darček, ktorý by obdarovaného potešil. Je to škoda energie aj peňazí. Ak ti to nejde, tak sa radšej tých ľudí opýtaj, čo chcú.

Niekedy je lepšie nebyť prekvapený, ako byť prekvapený tou somarinou, ktorú si si našiel pod stromčekom. A ak si jeden z tých, ktorý kupuje darčeky pre svojich blízkych, ktoré sú však viac pre teba, zamysli sa nad sebou.

Jednoducho odmietaš Vianoce

Akonáhle ti niekto píše alebo osobne praje pekné Vianoce, tak ty namiesto ďakujem odpovedáš, že Vianoce neoslavuješ. Keď budeš pracovať cez víkend, tiež nebude víkend existovať? Samozrejme, môžeš patriť k inému náboženstvu alebo mať akékoľvek iné presvedčenie, ktoré ti hovorí, že nechceš oslavovať Vianoce. Nemusíš však šíriť negatívnu energiu, keď sú ľudia konečne pozitívnejšie naladení.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť