Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Je úplne normálne robiť divné veci. Robíme ich neustále a niekedy sa nad tým ani nezamýšľame. Alebo si si doteraz myslel, že ich robíš len ty a preto onedlho pocítiš skvelú úľavu, keď zistíš, že v tom nie si sám. Kúpeľňa je miesto pre nás veľmi intímne a práve tam odhadzujeme všetky svoje masky (ženy doslova) a okrem klasických vecí, ktoré dennodenne vykonávame sa často pritrafia aj takéto situácie.

1. Pri sprchovaní tvoja myseľ pláva v hlbokom oceáne myšlienok. Napadajú ti totálne somariny, rozmýšľaš nad otázkami ľudstva a neraz pri tom vznikol aj brilantný nápad alebo super argument pri hádke, ktorý však už nemôžeš použiť.

2. Vyzlečieš sa a pozoruješ sa v zrkadle. Napínaš svaly, hádžeš divné pózy a kontroluješ faldíky. Zhodnotíš katastrofálny stav svojho tela a v duchu počítaš ako dlho budeš ešte bez sexu, pretože jediná osoba, ktorá ťa teraz takto môže vidieť si len ty sám.

3. Pred vstupom do vane treba vždy skontrolovať, či niekto nestojí za závesom. 

4. Po pozretí make-up tutoriálu si sa to rozhodla sama skúsiť, veď to vyzeralo úplne jednoducho. No po dvoch hodinách neskrývaš amok, s ťažkosťou dávaš dole ten brizolit, nadávaš a začneš drhnúť umývadlo od všetkých tých šminiek.

5. Rada by si zhodnotila, že prirodzená krása je tá naj, ale bohužiaľ ty nie si prirodzene krásna. Každý večer po odlíčení sa detailne pozoruješ v zrkadle a vidíš, že máš jedno oko väčšie, že si zase musíš vytrhať obočie, že máš príliš hrubý krk a tie tvoje zuby sú katastrofálne. Niet nad samoľúbosť.

mirror.co.uk (https://i2-prod.mirror.co.uk/incoming/article6405426.ece/ALTERNATES/s615/Woman-checking-her-face-in-the-mirror.jpg)

6. Pozeráš, pozeráš a zrazu zbadáš, že máš obrovský navretý je*ák na brade. Ako je možné, že si si ho doteraz nevšimla? Dúfaš, že hneď s ľahkosťou vyletí a pristane až na zrkadle. Lebo ak nie, budeš doňho rýpať a rýpať, kým ti tam neostane kráter a týždňová chrasta.

7. Existujú len dva typy ľudí. Tí, čo pri sprchovaní sedia a tí, čo im nikdy nenapadlo sadnúť si.

8. Mimochodom, občas čúraš v sprche. Áno, je to nechutné a nik sa k tomu nikdy neprizná, ale je to tak.

9. Masturbuješ. Najväčším lákadlom je sex na práčke a tak len pevne veríš, že sa raz k tebe pridá aj druhá osoba, aby ste si to mohli skúsiť.

10. Tancuješ najprv bez hanby ako blázon, spievaš do kefy na vlasy a užívaš si svoje dokonalé ,,ja“. A potom príde na rad ten sexi tanec. Hádžeš sám na seba zvodné pohľady, špúliš papuľku, žmurkáš a skúšaš, čo zrkadlo znesie. Veď predsa musíš vidieť ako v skutočnosti vyzeráš. A potom plačeš.

https://giphy.com/gifs/video-beyonc-moves-f7r9cZAa3I4Vi

11. Kúpeľňové selfie sú jedným z hlavných znakov našej stratenej generácie. Čo už je viac sexi ako fotka v kúpeľni na ktorej vidno tvoj trón, kde mizne tvoj hrubý domáci produkt? Fotky si robíš aj keď práve tlačíš, no a čo by si to bola za instagramovú bloggerku, keby si si neodfotila nohy v sexi pene vo vani?

12. Niekedy si po použití toalety neumyješ ruky. Len pustíš trošku vody, aby to nevyzeralo, že si humusák.

13. Ak si v cudzej kúpeľni, neraz študuješ, akú kozmetiku používajú domáci.

14. Ak si zabudneš telefón, čítaš zadnú stranu každého osviežovača alebo čohokoľvek, čo je momentálne po ruke.

15. Ak cítiš, že toto bude náklad roka a vieš, že to bude určite riadne počuť, skúsiš pritom púšťať hudbu, odkašliavať alebo fúkať nos. Skratka – nenápadne a zbytočne.

https://giphy.com/gifs/mediamarktdeutschland-mobile-lol-3ohs7ZNbWBu8TRL008

16. Záchod, ktorý nie je tvoj je určite zdrojom nejakej nákazy. Aj keby si mal byť tri sekundy pred katastrofou, musíš si ho obložiť papierom.

17. Neraz si už vo vani zaspal, ale akýmsi zázrakom si stále tu.

18. Vo vani sa dá všeličo. Jesť, piť, počúvať hudbu alebo si čítať. Mať svätý pokoj a chvíľku pre seba je na nezaplatenie. Tento pokoj končí, keď si si práve žiletkou prerezal tepnu (rozumej, malá až prehliadnuteľná kvapka krvi na tvojej nohe/ brade.)

19. Pri umývaní zubov ťa sem-tam napne. Až obdivuješ milé tetušky z tvojich obľúbených stránok za ich výkon.

20. Odpisuješ počas s*ania alebo kúpeľu a smeješ sa pri predstave, ako by sa ľudia tvárili, keby ťa videli.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/beatsbydre-beats-by-dre-liza-koshy-3o7aD8Fc4y0hbUG0sE)

21. Šampón riediš vodou, až kým nie je úplne bez účinku. Potom používaš priateľkin/mamin. A potom sa sprosto chichúňaš, keď počuješ nadávanie, ako je to možné, že sa to tak rýchlo minulo. Tvoj bankový účet si nemôže dovoliť míňať na také malichernosti, ako je šampón.

22. Ak si v práci, odbehneš si len preto, aby si si skontroloval sociálne siete a zahral si nejakú hru.

23. Občas sa stane, že použiješ aj cudzí uterák. Za toto by si sa mal hanbiť.

24. Nechávaš prázdnu rolku od toaleťáku. Alebo ešte lepšie, keďže sa ti ju nechce meniť, necháš na nej minimum toaletného papiera.

25. Poprdkávaš si v plnej vani a uvažuješ nad tým, že by si mohol skúsiť byť  výrobcom bio bublín do vírivky. Určite by si zarobil majland.

26. V kúpeľni je perfektná akustika. Vtedy si každý myslí, že vie spievať. Aj Simon Cowell by plakal od dojatia. A potom vedieš akože sám so sebou interview a odpovedáš do rolky od toaleťáku.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/bathroom-gbJ6qOyjd5GHC)

Titulná fotka: collegehumor.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť