Ak sa vo fitku dopúšťaš týchto vecí, lezieš tým ostatným pekne na nervy

Aj na takom mieste ako v posilňovni môžeš natrafiť na otravné problémy

Či už patríš k pravidelným návštevníkom posilňovne alebo len ku tým sviatočným, určite si sa už stretol s istými typmi ľudí, ktorí ti veľmi nevoňali. A to teraz nehovoríme o pote, aj keď o tom by sa dalo tiež čo-to popísať. Nadišiel však čas skoncovať s protivnými ignorantmi a preto sme sa rozhodli povedať nahlas, čo si o ľuďoch, ktorí ostatným znepríjemňujú pobyt vo fitku, myslíme.

Ak robíš vo fitku tieto veci, musíme ti oznámiť, že nepatríš k tým obľúbeným.

8. Po docvičení si zo strojov neutrieš svoj pot

Na potení počas makania v posilke nie je vôbec nič zlé. Treba však so sebou nosiť uterák, ktorý perieš častejšie ako raz za mesiac a ktorý si počas cvičenia pod seba podložíš. To však samozrejme nerieši celý problém. Po docvičení si musíš svoj pot utrieť aj z miest, ktorých si sa držal rukami. Aj keď je nám jasné, že v takých old school posilkách, do ktorých by sa nehanbil vojsť ani začínajúci Arnold asi nebudú mať na stojanoch servítky a dezinfekciu v rozprašovači…

giphy.com (https://giphy.com/gifs/nobodiestv-tv-land-tvland-l4FGBuKSVAVAaxW7e/)

7. Ak zariadenie nepoužívaš, neobsadzuj ho!

Áno. V každom fitku sa nájdu takí, ktorí prístroje využívajú viac na sedenie ako na cvičenie. Veselo si ťukajú do mobilov alebo sa snažia prespať tú hodinku, čo ich žena vyhnala z domu, aby so sebou už konečne niečo spravili. Preto by sme všetkým takým radi pripomenuli, že do fitka sa chodí cvičiť.

pixabay.com (https://pixabay.com/sk/mu%C5%BE-vypracovanie-telocvi%C4%8D%C5%88a-osoba-2056861/)

6. Telefonáty a hlasná hudba zo slúchadiel

Aj tebe sa už vo vrecku otvára nožík, keď počuješ tie preafektované telefonické rozhovory pipiek a búchačov vo fitku? Obsah ich súkromných rozhovorov ťa vôbec nezaujíma, no aj tak si ho vypočuje celá posilka, pretože títo ľudia milujú, keď na seba môžu strhnúť pozornosť. Čo na tom, že to ostatným lezie na nervy. Všetci by sme boli tiež radi, keby sa o čosi utíšili aj posilkoví búchači, ktorí pri dvíhaní ťažkých závaží na celú posilku revú ako jelene v ruji.

pixabay.com (https://pixabay.com/sk/kulturista-hmotnos%C5%A5-%C5%A1kolenie-stres-646482/)

5. Stroje sú pre všetkých

Keď zalovíš v pamäti, asi si spomenieš, ako nám vo škôlke prizvukovali, že preliezky sú pre všetkých. No, to isté platí aj o strojoch v posilke. Nebehaj na páse dve hodiny, ak vidíš, že naň čakajú ďalší.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/sweat-1skXLZhcJlF84/)

4. Činky po celej posilke, len nie na stojanoch

Aj taká jednoduchá a samozrejmá vec, aby každý vrátil použité činky na svoje miesto, vie niektorým jedincom narobiť problém.

pixabay.com (https://pixabay.com/sk/%C4%8Dinky-kulturistika-svaly-cvi%C4%8Denie-1417550/)

3. Nátlak na ostatných spolucvičiacich

Obsadzovať jeden stroj v preplnenom fitku 60 minút je síce drzé, no to je rovnako aj nervózne prestupovanie s prekríženými rukami pred touto osobou a jej naháňanie, nech už konečne skončí.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/tjluV258hamaY/)

2. Meškanie

Nezáleží na tom, či meškáš na skupinový tréning alebo k osobnému trénerovi. Pre inštruktora a ostatných cvičiacich to však môže byť dosť rušivé. Ak sa ti však už táto nepríjemnosť stane, snaž sa k ostatným pripojiť čo najnenápadnejšie.

pxhere.com (https://pxhere.com/en/photo/1199720)

1. Šatňa nie je tvoja vlastná kúpeľňa

Vždy sa nájde niekto, kto sa tu rád pretŕča nahý a tým to ostatným pekne znepríjemňuje. Potom sú tiež takí, ktorí po sebe v sprche bez hanby nechajú penu a chlpy. Ak máš pocit, že by sa mohlo jednať o teba, skús pri najbližšej návšteva fitka brať ohľad aj na ostatných a po osprchovaní sa pozri, či tam po tebe náhodou niečo nezostalo.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/Z3w4jGxMF4M2k/)

Titulná fotkathoroughlyreviewed.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
26
Grr
Fuuj Fuuj
19
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
52
Jeej
Uups Uups
46
Uups
Haha Haha
45
Haha
Woow Woow
54
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 úprimných ilustrácií, ktoré zobrazujú čo robia ženy, keď sa nikto nepozerá

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME