Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Ak ťa zastavia policajti, určite neodpovedaj na túto otázku. Môže ťa dostať do problémov

Ak sa chceš vyhnúť pokute, pozri si túto radu.


Na platforme TikTok už nekolujú len videá tancov alebo vtipných výziev. Nájdeš tam už aj rady odborníkov, medzi ktorých patrí aj profil Street Lawyer. Ten totiž uverejňuje videá o veciach týkajúcich sa polície alebo zákonov, pričom ľuďom prináša rôzne tipy.

Momentálne jedno jeho video trenduje a dosiahlo už 1,1 milióna videní. Vysvetľuje v ňom, prečo by si nemal nikdy policajtom odpovedať na túto jednoduchú otázku, informuje portál Ladbible.

Mnoho strážcov zákona sa po zastavení vodiča opýta, či vie, prečo bol zastavený. Práve v tomto prípade by mal vodič ostať ticho. Často totiž môže ísť o trik, keď policajt vodiča iba skúša. Šofér sa tak môže priznať k priestupku, ktorý si policajti ani nemuseli všimnúť.

Prípadne ťa možno zastavili za iný priestupok, no ty sa im priznáš k ďalšiemu a suma na pokute ti postupne rastie. Naopak, na priestupok sa policajtov opýtaj ty.

V komentároch pod videom sa rozprúdila diskusia. Mnohí autorovi ďakujú za postreh, iní začali vtipkovať. „Skúste sa pri zastavení policajta opýtať, prečo sa to pýta. To si nepamätá, za čo vás zastavil?“ smeje sa jeden z komentujúcich.

@tiktokstreetlawyer

How to answer this police question- “why do you think i pullled you over?” #streetlawyer #communitylegaleducation #police #traffic #question #fyp

♬ original sound – Street Lawyer

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.