Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Ľudia milujú tajomstvá, poklady a prekvapenia, a preto sa rôzne mystery boxy tešia veľkej obľube. Vždy sa nájde niekto, kto fungujúci koncept vyženie do extrému a tentoraz sa tejto úlohy zhostil mschf box.

Za sto dolárov dostaneš krabicu, v ktorej sa ukrýva jedna z veľmi rozmanitých cien. Ich hodnota sa naozaj brutálne líši a môžeš získať hocičo, od požutej žuvačky až po skúter Vespa. Krabica sa naozaj s nikým nemazná a je veľká pravdepodobnosť, že za svojich sto dolárov dostaneš naspäť trebárs kancelársku spinku.

Bude to znieť paradoxne, ale mschf box svojich majiteľov zároveň vyzýva k tomu, aby ho neotvorili. Funguje to totiž tak, že hodnota neotvorenej krabice každým dňom rastie o 10 dolárov. Box môžeš kedykoľvek vrátiť a získať zodpovedajúcu sumu. Horný limit je 100 dní, po ktorých za svoju krabicu dostaneš 1000 dolárov. Znie to ako skvelá odmena za trošku trpezlivosti!

View this post on Instagram

??#mschf #mschfbox #mysterybox

A post shared by MSCHFBOX (@mschfbox) on

Mschf box vyskúšal youtuber Unbox Therapy, ktorý sa špecializuje na otváranie krabíc s prekvapením. Vo videu predviedol krabice v plnej kráse a presvedčil sa, nakoľko sa môžu výhry líšiť svojou hodnotou. Ako by si sa na jeho mieste rozhodol ty?

Mystery box, samozrejme, vyvoláva vlnu nedôvery. Dostať tisícku za sto dní bez otvorenia (doslova za ničnerobenie) znie až príliš dobre. Ako sa zabráni tomu, aby si niekto nenakúpil kopec krabíc a z ich neotvárania si spravil živnosť? Takéto otázky vŕtajú v hlave aj autorovi videa, ktorý projekt kritizuje a považuje ho za podvod.

Zdroj: mschfbox.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť