Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana

Ľudia milujú tajomstvá, poklady a prekvapenia, a preto sa rôzne mystery boxy tešia veľkej obľube. Vždy sa nájde niekto, kto fungujúci koncept vyženie do extrému a tentoraz sa tejto úlohy zhostil mschf box.

Za sto dolárov dostaneš krabicu, v ktorej sa ukrýva jedna z veľmi rozmanitých cien. Ich hodnota sa naozaj brutálne líši a môžeš získať hocičo, od požutej žuvačky až po skúter Vespa. Krabica sa naozaj s nikým nemazná a je veľká pravdepodobnosť, že za svojich sto dolárov dostaneš naspäť trebárs kancelársku spinku.

Bude to znieť paradoxne, ale mschf box svojich majiteľov zároveň vyzýva k tomu, aby ho neotvorili. Funguje to totiž tak, že hodnota neotvorenej krabice každým dňom rastie o 10 dolárov. Box môžeš kedykoľvek vrátiť a získať zodpovedajúcu sumu. Horný limit je 100 dní, po ktorých za svoju krabicu dostaneš 1000 dolárov. Znie to ako skvelá odmena za trošku trpezlivosti!

View this post on Instagram

??#mschf #mschfbox #mysterybox

A post shared by MSCHFBOX (@mschfbox) on

Mschf box vyskúšal youtuber Unbox Therapy, ktorý sa špecializuje na otváranie krabíc s prekvapením. Vo videu predviedol krabice v plnej kráse a presvedčil sa, nakoľko sa môžu výhry líšiť svojou hodnotou. Ako by si sa na jeho mieste rozhodol ty?

Mystery box, samozrejme, vyvoláva vlnu nedôvery. Dostať tisícku za sto dní bez otvorenia (doslova za ničnerobenie) znie až príliš dobre. Ako sa zabráni tomu, aby si niekto nenakúpil kopec krabíc a z ich neotvárania si spravil živnosť? Takéto otázky vŕtajú v hlave aj autorovi videa, ktorý projekt kritizuje a považuje ho za podvod.

Zdroj: mschfbox.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.