Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek

Aká by mala byť jeho ideálna žena? Slafkovský prezradil pikošky zo súkromia

Mladý hokejista opísal, ako si predstavuje tú pravú.


Má len čerstvých dvadsať a už teraz na ľade valcuje svetové hokejové legendy. Juraj Slafkovský je rodákom z Košíc, ktorého fanúšikom športu určite netreba predstavovať. Momentálne ho môžeme sledovať na Majstrovstvách sveta v hokeji 2024, ktoré sa konajú v susednom Česku a hanbu nám teda skutočne nerobí.

Na ľade mu to ide dobre, ako je na tom však jeho súkromný život? Mladý a nepochybne nadaný hokejista pre TV JOJ prezradil, aká by mala byť jeho ideálna partnerka. Práve počas prebiehajúcich majstrovstiev sa v rámci ankety chopil mikrofónu a opísal ju stručne, no o to výstižnejšie: „Mala by byť pekná a múdra… a mala by vedieť niečo navariť.“

Je Slafkovský single?

Útočník Montrealu Canadiens má hádam všetko, čo by zlodej ženských sŕdc mal mať, práve preto nie je prekvapením, že si solídnu fanúšikovskú základňu vybudoval aj medzi nežným pohlavím. Do oka mimo iného padol aj známej českej influencerke Veronike Vobeckej, ktorá podľa príspevkov na Instagrame tiež aktuálne aktívne fandí hokeju.

Mohlo by ťa zaujímať:

Máš poslednú šancu. Vyhraj e-bike v hodnote 3 800 eur, s ktorým si užiješ každú jazdu

Dvojica sa mala stretnúť predminulé leto a údajne medzi nimi bolo celkom horúco. „V lete sme sa bavili a záber na sociálne siete som nezverejnila preto, aby som si nahrabala čísla. Myslela som si, že som našla niekoho, koho mám rada, s kým mi je dobre, všetko bolo skvelé. Verte mi, nie som človek, ktorý klame,“ prezradila blondínka na svojom TikToku.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.