Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.3.2023
sk
Soňa
cz
Soňa
, Sonja, Sonia

Aká je ideálna partnerka pre ženícha Tomáša zo slovenskej šou Ruža pre nevestu?

Premýšľal nad návratom na Slovensko.


Pred pár týždňami sa po dlhých rokoch vrátila na obrazovky TV Markíza šou kedysi nazývaná Nevesta pre milionára. Prešla malou zmenou v názve, no pointa ostáva tá istá. Šťastný muž si spomedzi 18 krások vyberá svoju ženu snov.

Tentokrát sa tým vyvoleným stal 29-ročný úspešný podnikateľ Tomáš Tarr. Čo je vôbec zač?

Odvialo ho do Thajska

Jeho priezvisko znie možno exoticky, no Tomáš je Slovák ako repa. Pochádza zo Štúrova a venoval sa modelingu. Do exotiky sa však nakoniec dostal, konkrétne do Ázie. Tam si veľmi rýchlo vybudoval meno a jeden z jeho modelingových kontraktov ho zaviedol do Bangkoku. Hneď si to tam zamiloval, čo je dôvodom, pre ktorý sa do Európy už asi vrátiť nechce. Okrem modelingu, ktorý ho celý život sprevádzal, sa dnes venuje koučingu na sociálnych sieťach, spravuje online obchody a má kontrakty s veľkými ázijskými značkami.

Vzťahy v exotike mu nevyšli

Tomáš mal zopár známostí aj v zahraničí, no tvrdí, že ženy tam sú iné ako na Slovensku. „Mal som v Thajsku tri vzťahy. V tejto krajine však nie je tajomstvom, že ich rodičia odmala vychovávajú a tlačia, aby si našli cudzinca, ktorý ich zabezpečí a odídu s ním za lepším životom. Zaujímavé je, že sa tým ani netaja,“ vyjadril sa pre magazín Eva. Preto sa svoju spriaznenú dušu rozhodol hľadať na Slovensku prostredníctvom šou Ruža pre nevestu. Uvedomuje si, že spolu s vystupovaním na televíznej obrazovke prichádza aj hejt, no tvrdí, že je voči takýmto veciam obrnený.

Vysnívaná žena a návrat do domoviny?

Tomáš má o svojej vysnívanej jasnú predstavu: „V rámci výzoru nemám preferencie, ale všímam si pekný úsmev a oči. Z vlastností je pre mňa dôležité, aby mala zmysel pre humor a aby nebola konfliktná. Neznášam hádky. Som veľmi šťastný a vyrovnaný človek, no konflikty ma oberajú o energiu. Moja partnerka musí byť naozaj pozitívne naladená.“ Ak by však jeho polovička od neho žiadala, aby sa presťahoval na Slovensko, asi by to považoval za problém. Prezradil, že by mu však nevadilo cestovať medzi Thajskom a Slovenskom, ba dokonca by mu to vyhovovalo.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje