Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk
Zdroj: ©Amazon Studios / MovieStillsDB

Akčňák s Jennifer Lopez aj chválená romantika. 10 zaujímavých filmov, ktoré na stream dorazia v máji

Májová filmová ponuka bude bohatá a pestrá.

Máme tu nový mesiac, čo znamená, že opäť prichádza k slovu naša pravidelná rubrika o zaujímavých filmových a seriálových novinkách na rôznych streamovacích platformách.

Aké lákavé filmy uvidíme v máji? Tešiť sa môžeš na romantické príbehy, dokumenty, nejakú tú akciu a tiež zábavný animák. Nižšie si vybrané snímky predstavíme podrobnejšie.

1. Down the Rabbit Hole

Dramédia Down the Rabbit Hole od Manola Caroa rozpráva príbeh 10-ročného Tochtliho (Miguel Valverde). Ten si žije zdanlivo bezstarostný život v luxusnom paláci. Jeho otec sa však pohybuje v temnom a nebezpečnom svete zločinu a Tochtliho idylka tak dostáva trhliny.

Vo filme si zahrali aj Manuel Garcia-Rulfo, Debi Mazar, Teresa Ruiz, Raúl Briones, Daniel Giménez Cacho, Alfredo Gatica a Mercedes Hernández. Námet neznie zle a trailer tiež láka na celkom netradičnú komédiu. Na Netflixe si snímka odbije premiéru 1. mája.

2. The Idea of You

Romantickú dramédiu The Idea of You natočil Michael Showalter. Jej príbeh sa točí okolo 40-ročnej slobodnej matky Solène (Anne Hathaway), ktorá sa na výlete do Kalifornie zamiluje do 24-ročného Hayesa (Nicholas Galitzine). Má ich vzťah ale vôbec nádej na úspech?

Snímka už má za sebou premiéru na festivale South by Southwest, odkiaľ si odniesla veľmi spokojné recenzie. Šancu jej teda rozhodne dáme. Pustiť si ju budeš môcť na Prime Video, a to 2. mája.

3. Beautiful Rebel

Životopisnú drámu Beautiful Rebel nakrútila Cinzia Th. Torrini. Príbeh sa zameriava na zrod jednej z najväčších rockových hviezd Talianska Gianny Nannini (Letizia Toni). Jej cesta za úspechom je poriadne tŕnitá a ona musí prekonávať ťažkosti v rodine aj prekážky zradného hudobného priemyslu.

V ďalších úlohách sa predstavia Maurizio Lombardi, Selene Caramazza, Stefano Rossi Giordani, Andrea Delogu, Alessandro Cucca, Florin Piersic Jr. a Emenuele Luigi Cuomo. Film dorazí na Netflix 2. mája.

Mohlo by ťa zaujímať:

Zbláznili sme sa. Rozdávali sme EMEFKA Premium členstvo na mesiac úplne zadarmo

4. Unfrosted: The Pop-Tart Story

Komédia Unfrosted: The Pop-Tart Story vznikla pod režisérskou taktovkou Jerryho Sienfelda, ktorý si zahral aj hlavnú úlohu. Príbeh sa odohráva v roku 1963 a sleduje dve konkurenčné firmy, ktoré sa snažia podmaniť si trh tým najlepším sladkým pečivom. Takým, ktoré navždy zmení americké raňajky.

Okrem Sienfelda uvidíme aj Melissu McCarthy, Jima Gaffigana, Hugha Granta, Amy Schumer, Petera Dinklaga, Maxa Greenfielda, Christiana Slatera, Billa Burra, Dana Levyho či Mariu Bakalovu. Netradičný námet sľubuje vcelku bláznivú jazdu, čo potvrdzuje aj svižný trailer. Obsadenie je tiež viac než slušné, takže sa rozhodne tešíme. Film si užijeme na Netflixe 3. mája.

5. Mother of the Bride

Romantická dramédia Mother of the Bride od Marka Watersa rozpráva príbeh Lany (Brooke Shields), ktorá prichádza na tropický ostrov, aby sa zúčastnila svadby svojej dcéry. Zistí však, že otec ženícha je jej bývalý priateľ, s ktorým sa už desiatky rokov nevidela a ktorý jej zlomil srdce.

Vo filme si zahrali aj Benjamin Bratt, Miranda Cosgrove, Rachael Harris, Sean Teale, Chad Michael Murray, Michael McDonald, Wilson Cruz či Tasneem Roc. Premiéra nás čaká 9. mája na Netflixe.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.