Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Možno je tomu ťažké uveriť, ale okrem všelijakých vychytávok a rád, tzv. lifehacks, kde sa človek dozvie čo s vlasmi, čo s domácnosťou alebo so svojou lenivosťou, existujú aj rady pre ženské vagíny. Je až neuveriteľné, čo všetko si ženy dokážu vložiť do svojich útrob pri istých problémoch. Väčšina z nich zrejme zabudla, že vagína je samočistiaci orgán a nepotrebuje nič extra. A keď už z nej niečo neobvyklé tečie alebo smrdí, treba bezodkladne navštíviť lekára a nehľadať sprostosti po internete.

Špongia na make-up

Ľudstvo speje do záhuby a ženy si vkladajú do vagíny túto špongiu počas menštruácie, aby sa, čuduj sa svete, mohli aj naďalej oddávať sexuálnym hrátkam. Všetci dúfame, že to nie je tá istá, s ktorou si nanášajú neskôr make-up na tvár. Už len keď sa zamyslíme nad tým, že táto špongia je vyrobená z polyesterovej peny, môže to mať veľký dopad na prirodzené PH v pošve a vytvoriť tak nejednu infekciu. Nehovoriac o syndróme toxického šoku.

11street.my (http://image.11st.my/g3/1/9/8/2/1/6/31198216_A1.jpg)

Tampón treba pred použitím pooblizovať

Ešteže je to pred použitím a nie po použití. Ako vlastne mohlo niečo také niekomu napadnúť? A prečo by to žena mala robiť? Úplne z jednoduchého dôvodu. Pretože je suchý a nechce ísť dnu! Tampón by sa dal zvlhčiť všelijakými spôsobmi, ale podľa tohto vychytaného triku, sú ústa to najlepšie.

Vyfénovanie tam dolu po sexe

Pretože toto je jediný a zaručený spôsob ako eliminovať tie ,,zlé“ baktérie. Možno sa ten prehltnutý ejakulát zmiešal s mozgovou kvapalinou, inak si nevieme predstaviť, ako niekto prišiel na takýto trend. Skôr sa vo vagíne rozšíri infekcia z dôsledku toho, že ,,zomrú“ všetky baktérie a tak ju chuderu nebude mať kto viac chrániť. Alebo žeby ten fén vedel rozoznať, ktoré sú tie dobré a ktoré zlé?

imgur.com (http://i.imgur.com/kd8k9UA.jpg)

Mentolová masť

A teraz úplne bez srandy.  Táto masť, čo ti prebije tvoj zapchatý nos ešte z treťohôr, tá masť, čo ti uľaví od kašľa je podľa niektorých špekulantov vhodná aj pre ženské genitálie. Zápach sa zápachom neprekrýva! Po tomto už určite budeš musieť navštíviť doktora, obzvlášť, ak máš nejakú s hrejivým či chladivým účinkom.

Mensez Lipstick

Po tomto zázraku by zatúžil nejeden chlap. Také malé lepidielko čo by zalepilo žene ústa. Krása, však? No bohužiaľ, toto slúži na úplne inú časť tela. Zalepia sa tým pysky ohanbia (inak strašný názov to je!)  a žena vylučuje krv už len spolu s močom pri cikaní. Inak nie. Autor asi neovláda anatómiu ženského tela, krv neputuje cez močovú trubicu, ale budiš. Samozrejme, že to je biologicky nezávadné, ekologické, antibakteriálne, schválené doktormi a na stránke sľubujú, že to ozaj funguje. Dámy, idete na to?

gurl.com (http://cdn6.gurl.com/wp-content/uploads/2017/02/mensez-feminine-lipstick.jpg)

Osie hniezdo s dubovými guličkami

Myslíme tým ozajstné osie hniezdo, ktoré si v júni 2017 začali kupovať ženy jedna radosť. Vraj perfektná vec na spevnenie vagíny a vyliečenie všetkých neduhov. Takéto dubové ,,guličky“ vzniknú práve tým, že si osy na danom dube vytvoria hniezdo a parazitujú a to je tá kúzelná vec, čo má zlepšiť sexuálny život a omladiť vagínu. Žiaľ, to najhoršie, čo z toho môže žena dostať nie je len ťažká infekcia. Môžete si tým privodiť aj vážnu pohlavnú chorobu alebo rakovinu.

Energetické vajíčko

Nie je to tak dávno, čo sa Gwyneth Paltrow vyjadrila, že vkladanie si vajíčka z jadeitu prospieva k celkovému zdraviu. A tak ženy v nádeji po tejto vychytávke utrácajú kopu peňazí na akýsi ďalší, zbytočný ,,liečivý kameň.“ Okrem takéhoto jadeitového, nájdeme na internete v nespočetnom množstve aj iné skvosty a tak si ju veru z čoho vyberať. To by ste radšej mohli skúsiť aj kapsule s glitrami, lebo to fičí tiež. Súkromný ohňostroj vo vlastnej vagíne, parádička.

viralthread.com (http://www.viralthread.com/wp-content/uploads/2017/12/0830151507a.jpg)

Zmrazovanie pre sexuálne potešenie

Chlad a mráz majú na tak citlivé miesta veľmi nešťastný dopad, ale keď to niekoho vzrušuje, nech sa páči. Asi je to stále lepšie, ako si tam vkladať kúsky rôzneho jedla, aby vaša jaskynka krásne rozvoniavala, či ani nie?

Cesnakový tampón

O cesnaku je známe, že je to prírodné antibiotikum a pomáha nielen pri nachladnutí, ale aj pri iných bolestivých stavoch. Ale žeby si ho mohol niekto vložiť do vagíny a tváriť sa v pohode, to sme ešte nepočuli. Rovnako v boji proti kvasinkovej infekcii má poslúžiť aj jogurtový tampón. Áno, jogurt obsahuje probiotiká, ale tie sa majú jesť a pôsobiť v črevách, nie vo vagíne. Aj to je otázne, koľko kíl jogurtu by žena musela zjesť, aby sa dosiahol aký-taký efekt. Podobné využitie majú aj výplachy z octu, soli alebo rôznych olejov a my len opäť raz pripomíname – ak to páli, svrbí alebo divne páchne, utekajte za doktorom!

pinterest.com (https://sk.pinterest.com/pin/255860822555103683/)

Jogurt z vlastnej vagíny

Áno, vážne! Každá vagína je domovom pre stovky rozličných typov baktérií, napríklad aj laktobacilky, ktoré sú ľuďom dobre známe z voľne dostupných jogurtov, syrov a mlieka. Tak prečo si nevyrobiť jogurt z vlastných sekrétov? Slečna, čo to má na svedomí len nedomyslela, ako oddeliť tie dobré baktérie od tých menej vhodných, keďže jej prvý pokus bol kyslý a trpký na jazyku.

Vaginoplastika

Ženy nie sú nikdy spokojné so svojim vzhľadom a vadí im každá blbosť. Dokonca aj príliš veľké pysky ohanbia alebo čokoľvek iné, za čo sa hanbia pri sexe. Samozrejme, niektoré ženy po pôrodoch alebo vekom potrebujú istú úpravu, hlavne ak boli zošívané alebo majú nejaké iné zdravotné komplikácie. No pre tie, čo nevedia, čo so sebou je tu hymenoplastika – obnovenie panenskej blany.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/gay-men-runlxDLJwjIdy)

Titulná fotka: sheknows.com
Zdroj: viralthread.com, gurl.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.