Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Aké výhody prináša vzťah s hokejistom? Na otázku odpovedali naši chlapci

Slovenskí hokejisti prezradili, aké výhody prináša vzťah s nimi.


Slováci majú prvé zápasy na Majstrovstvách sveta v hokeji za sebou. Včera slovenskí hokejisti zdolali Kazachov s výsledkom 6:2. Dnes nás o 16:20 čaká dôležitý zápas s USA.

Diváci si tohtoročné MS v hokeji môžu vychutnať na obrazovkách televízie JOJ. Tá okrem zápasov vysiela aj zaujímavé publicistické seriály. Najnovšie oslovila slovenských hokejistov s otázkou – Vymenuj 3 výhody, prečo chodiť s hokejistom. Naši chlapci odpovedali s nadhľadom a humorom im vlastným.

Ako prvý odpovedal na otázku obranca nášho tímu Martin Fehérváry: „To sa opýtajte mojej frajerky, nie mňa. Neviem, asi nič,“ povedal so smiechom. Juraj Slafkovský sa rozhodol odpovedať taktiež s humorom. „Múdry, pekný a… neviem, možno aj o tých prvých dvoch som klamal,“ odpovedal redaktorke na otázku.

Cestovanie či voľné vstupenky na zápas

Brankári Samuel Hlavaj a Stanislav Škorvánek odpovedali: „Máme disciplínu. Vieme sa o seba postarať a dávame do toho srdiečko,“ povedal Hlavaj. „Sme inteligentní, fyzicky zdatní a zvládame situáciu pod stresom,“ uviedol Škorvánek.

Útočník Martin Faško-Rudáš si myslí, že výhody chodenia s hokejistom sú nasledovné: „Cestovanie, pekný životný štýl. Myslím si, že nadštandardný, ako mal by byť.“

„Neviem, sú to športovci vyšportovaní, majú disciplínu a sú to dobrí ľudia,“ uviedol Matúš Sukeľ. „Skôr mi napadajú nevýhody,“ zažartoval Mário Grman.

„To je asi otázka na moju manželku,“ odpovedal Matúš Sukeľ. „Doobeda nie sme doma. Máme voľné vstupenky na zápas a cez leto máme voľno,“ uzatvoril anketu Lukáš Cingel.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.