Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Akí sú Tomášovia či Adamovia v posteli? Ich meno ti to prezradí

Čo prezrádza tvoje meno o tvojom milostnom živote?


V rôznych kultúrach a tradíciách sa verí, že meno má významný vplyv na osobnosť a dokonca aj na výkon jednotlivcov v posteli. Aj keď tieto poznatky nemajú vedecký podklad, ponúkajú nám zábavný a zaujímavý pohľad na to, čoho sú muži v intímnej oblasti schopní.

Dnes ti prinášame pokračovanie série článkov na túto tému. Ak si meno, ktoré hľadáš, nenašiel tu, možno sme ti jeho špecifikácie predstavili už minule. Samozrejme, tieto charakteristiky sú len návodom a nemusia byť pravidlom pre každého muža s daným menom. Každý človek je jedinečný a jeho milostný život závisí od mnohých faktorov.

1. Daniel

Meno Daniel sa často spája s charizmou a sebavedomím. Muži s týmto menom môžu byť vnímaní ako vášniví a odhodlaní partneri, ktorí si cenia hlboké a významné spojenia. O Danieloch sa hovorí ako o naozaj verných osobách. Vyznačujú sa lojalitou voči svojim partnerkám a snažia sa budovať pevné vzťahy založené na dôvere.

2. Tomáš

Tradične sa meno Tomáš spája s analytickou mysľou a pozorovacími schopnosťami. Muži s týmto menom môžu mať sklon k premyslenému a pozornému prístupu vo vzťahoch, čo sa týka života v posteli, pôsobia skôr ako nezávislí a radi si užívajú slobodu. Majú sklon k samostatnosti a nesnažia sa príliš rýchlo usadiť. Sú otvorení novým zážitkom a radšej si užívajú rôzne vzťahy a dobrodružstvá.

3. Ján

Meno Ján ako tradičné meno prezrádza o jeho nositeľovi, že zastáva tradičné hodnoty, a to ako vo vzťahu, tak aj vo svojom milostnom živote. Ide o stabilných a verných partnerov, ktorí si ctia tradičné normy doma aj v posteli.

Chceš zarábať, aj keď spíš? Nemusíš byť podnikateľ, stačí spraviť túto jednoduchú vec!

Mohlo by ťa zaujímať:

Chceš zarábať, aj keď spíš? Nemusíš byť podnikateľ, stačí spraviť túto jednoduchú vec!

4. Michal

Muži menom Michal sa vyznačujú ambicióznosťou a cieľavedomosťou vo svojom milostnom živote. Snažia sa byť najlepšími partnermi, akými môžu byť. Prioritu a dôležitosť kladú na stabilitu a budovanie spoločnej budúcnosti. Majú tendenciu chrániť a zároveň podporovať, a to sa týka aj intímnych vzťahov.

5. Patrik

Čo o Patrikovi prezrádza jeho meno? Ide o charizmatické a príťažlivé osoby, a to sa týka aj ich výkonu v posteli. Majú dar komunikácie a ľudia sa k nim radi obracajú. So svojimi partnerkami sa snažia vytvoriť silné emocionálne väzby, v intímnom živote majú radšej dominanciu.

Akí sú Tomášovia či Adamovia v posteli? Ich meno ti to prezradí
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Veronika Kužmová
Som z východu a som na to hrdá. Vyštudovala som editorstvo a vydavateľskú prax a raz by som chcela zeditovať knihu, ktorá vyhrá Nobelovu cenu. Zaujímam sa o zdravý životný štýl a rada cvičím, aby som potom mohla robiť svoju druhú najobľúbenejšiu činnosť - jesť.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.