Ako by mal vyzerať ideálny drink pre cestu vlakom Bratislava-Praha? Ben a Draho ti to ukážu

Vodka Czechoslovakia ti predstaví jeden dobrý a jeden nie až taký dobrý nápad.

Zdroj: Czechoslovakia vodka

Vodka Czechoslovakia prišla so skutočne originálnou a vtipnou kampaňou, ktorá zábavným spôsobom využíva spoločnú česko-slovenskú históriu a jedinečný vzťah našich dvoch národov.

Pravidlá sú jednoduché – každý mesiac Vodka Czechoslovakia uverejní na svojom Facebooku názov drinku. Názvy sú čerpané zo sveta športu, kultúry, histórie a zemepisu Česka a Slovenska.

Ide o drink, ktorý zatiaľ neexistuje, ale fanúšikovia na Facebooku majú príležitosť to zmeniť. Do komentárov môžu pridávať ingrediencie, ktoré by sa k danému názvu hodili a vytvorili by parádne pitie. Navyše, hlasovaním sa zapájajú do súťaže o atraktívne ceny.

Pri výbere ingrediencií neexistujú takmer žiadne hranice a v hre sú aj poriadne nechutnosti. Len to nesmie byť niečo, čo konzumenta na mieste zabije. Najšialenejšie nápady sú vybrané do videa, kde sa o ich realizáciu postará profesionálny barman Ben, a roly pokusného králika sa zhostí obľúbený youtuber a moderátor Draho.

CZECHOSLOVAKIA VODKA

Doteraz sme si predstavili trojicu originálnych námetov pre drink: Koniec Discopříbehu, Noc na Karlštejne, Vysokotatranská turistika. Keď je reč o spojení Čechov a Slovákov, nesmieme zabúdať na železnice, ktoré predstavujú dôležité tepny, udržiavajúce náš jedinečný vzťah. Tento drink nesie názov Cesta vlakom Bratislava-Praha.

Cestovanie vlakom je rozšírené v oboch našich krajinách a výlet do hlavného mesta suseda je vždy skvelým nápadom. Či je cieľom návšteva rodiny a priateľov alebo objavovanie pamiatok, Praha láka Slovákov rovnako ako Bratislava Čechov. Čo ale robiť, keď ti počas dlhej jazdy vysmädne? Odpoveď nájdeš vo videu!

Tento obsah vznikol v spolupráci s KARLOFF s.r.o.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otestuj sa: poznáš správne názvy týchto druhov cestovín?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME