Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Už si niekedy premýšľal, ako by vyzeral napríklad taký pondelok, ak by bol človekom? Takúto osobu by asi nik nechcel reálne stretnúť, i keď mnohokrát sa zdá, že ju aj stretávaš. Kde? Predsa v pondelok ráno v zrkadle.

Keby bola opica človekom

Keby bola opica človekom, ráno by nevstal z postele. Hlavu by mal obviazanú studenou handrou, pretože by mal nekonečnú migrénu. Uši poriadne utesnené, keďže aj 1 dB hluku mu spôsobí ukrutné bolesti. Oči mu vôbec neslúžia, kosti ho bolia a jediné, čo ako tak dokáže, je striedmo dýchať.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Keby bol pondelok človekom

Keby bol pondelok človekom, jeho ráno by bolo tým najhorším možným vôbec. Od rána len nechuť, nechuť urobiť čo i len krok do života. Nervy naštartované na 100 % a pripravenosť jednoducho na nič. Depresia je jeho druhé meno, úsmev teda u neho nehľadajte.

A ak by sa náhodou len pousmial, tak vedzte, že prekrýva svoj vnútorný žiaľ. Žiaľ, ktorým trpí kvôli smrti svojho bratranca, ktorého si možno poznal aj ty. Volal sa Víkend.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Keby boli krámy človekom

Keby krámy boli človekom? Bolesť, utrpenie a nechuť robiť niečo, to všetko vystihuje túto osobu. Všetko je vôkol nej utrpením a strachom z nesprávneho pohybu. Nervozita je na nej badateľná už z kilometra. Niet sa čomu čudovať, keď celé dni krváca a z jej brucha akoby sa driapal sám satan.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Keby bolo obžerstvo človekom

Keby bolo obžerstvo človekom, nezmestil by sa do žiadnej fotky. Extrémne vypapaný s ružovými líčkami a rukami plnými jedla. Jedlo považuje za dôvod svojho bytia. Dôvod, prečo ráno vstáva, prečo sa smeje a prečo vôbec dýcha. Žiadne oblečenie nemá, pretože tričko z lodných plachiet ešte nevyrobili.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Keby bol pohlavný styk človekom

Keby boli posteľné hrátky človekom, tešil by sa na každý nový deň. Relax je pre neho základom, vytrvalosť prioritou a láska pokušením, ktorému nevie odolať. Jeho svet je ružový a všetko je také krásne. Nemá žiadne problémy a nikdy nemá dosť. Je to asi jediný človek z nášho zoznamu, ktorého prítomnosti sa nemusíš báť.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Keby bol človek človekom

Keby bol človek človekom? Nevieme, vyjadrite sa v komentároch 🙂

ArtCaveManiac / EMEFKA

Ako hodnotíš tento článok?

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť