Ako by vyzerali a čo by robili známe hororové postavy, keby sa z nich stali dobráci?

Títo záporáci sú dôkazom toho, že zmeniť sa môže každý.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Nielen obyčajní ľudia, ale aj také hororové postavy veľmi dobre vedia, aké je to mať tie najlepšie roky za sebou. Odvtedy, čo sa objavili vo svojich legendárnych snímkach, už ubehlo niekoľko rokov, a aj sami pochopili, že zašlá sláva im už dnes účty nezaplatí.

S naším ilustrátorom sme sa rozhodli pozrieť na niekoľkých záporákov z hororových filmov, z ktorých väčšina sa naposledy objavila na filmovom plátne pred mnohými rokmi. Poď sa s nami pozrieť na to, ako sa im dnes darí a ako si dnes (aj vďaka svojim skúsenostiam z hororov) zarábajú na živobytie.

Thomas Hewitt prezývaný Leatherface z hororu Texaský masaker motorovou pílou

Leatherface je jasným príkladom toho, že skúsenosti zabijaka z Texaského masakra sa dajú využiť aj v prospech ľudstva. Kto by to bol kedy povedal, že sa raz stane doktorom s „ľudskou tvárou“ a niekoľkoročnou praxou?

ArtCaveManiac / EMEFKA

Jason Voorhees z hororovej série Piatok trinásteho

Ani Jason nezanevrel na svoju masku. Počas kreatívnej chvíľky mu docvaklo, že práca brankára by preňho mohla byť na staré kolená ako stvorená.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Hannibal Lecter známy napríklad z filmu Mlčanie jahniat

Hannibal si toto leto užíva ako brigádnik na kúpalisku. Svojej povesti však nezostal nič dlžný, a tak ho nenájdete nikde inde, ako pri stánkoch s jedlom, kde griluje mäsko. Akého je však pôvodu, zostane asi pre dobro všetkých radšej tajomstvom…

ArtCaveManiac / EMEFKA

Chucky, ktorý sa naposledy objavil v horore Detská hra

Chuckyho stále neprestalo baviť hranie s deťmi. Svoju reputáciu sa však rozhodol napraviť. Modrý overal na traky vymenil za ružový a spolu so svojimi dvojníkmi sa nechal zavrieť do roztomilých krabičiek. Čo sa však stane po ich otvorení, zatiaľ nikto nevie…

ArtCaveManiac / EMEFKA

Freddy Krueger z Nočnej mory z Elm Street

Starký Freddy je jediným záporákom z nášho zoznamu, ktorý si už užíva dôchodok. Voľný čas si spríjemňuje prechádzkami a kŕmením vtáčikov.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Hororová bábika z filmov Saw

Kde inde by už túto bábiku mohli zamestnať než v obľúbených Escape rooms? Svojím zjavom dokonale ladí zvedavých návštevníkov na priebeh strašidelnej únikovej hry.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Klaun Pennywise z hororu To

Aj Pennywise stále používa svoju dobre známu masku. Stal sa z neho však dobrý klaun, ktorý si privyrába predávaním balónov.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Ghostface z hororu Vreskot

Ghostface sa rozhodol zostať aspoň trošku verný svojej hororovej postave a dodnes desí ľudí. Síce už nikoho nezabíja, ale otravné hovory z callcentra vedia tiež poriadne vydesiť. On sa však vo svojej novej práci našiel a zbožňuje ju.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Samara z hororu Kruh

Z dievčatka vyrástla pozitívne naladená žena. Stále ju poteší, keď ju osloví nejaký fanúšik Kruhu, a tak sa návšteve kaderníka vyhýba ako čert kríža.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Michael Myers z hororovej série Halloween

Keď Michael Myers zistil, že má v skrini stále svoju kombinézu, bol veľmi rád. Na staré kolená v sebe totiž objavil lásku k autám a práca v autoservise si jeho legendárny odev priam vyžaduje.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
10
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 brutálne zábavných dizajnérskych failov, nad ktorými sa ti zastaví rozum

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME