Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 12.7.2024
sk
Nina
cz
Bořek

Nielen obyčajní ľudia, ale aj také hororové postavy veľmi dobre vedia, aké je to mať tie najlepšie roky za sebou. Odvtedy, čo sa objavili vo svojich legendárnych snímkach, už ubehlo niekoľko rokov, a aj sami pochopili, že zašlá sláva im už dnes účty nezaplatí.

S naším ilustrátorom sme sa rozhodli pozrieť na niekoľkých záporákov z hororových filmov, z ktorých väčšina sa naposledy objavila na filmovom plátne pred mnohými rokmi. Poď sa s nami pozrieť na to, ako sa im dnes darí a ako si dnes (aj vďaka svojim skúsenostiam z hororov) zarábajú na živobytie.

Thomas Hewitt prezývaný Leatherface z hororu Texaský masaker motorovou pílou

Leatherface je jasným príkladom toho, že skúsenosti zabijaka z Texaského masakra sa dajú využiť aj v prospech ľudstva. Kto by to bol kedy povedal, že sa raz stane doktorom s „ľudskou tvárou“ a niekoľkoročnou praxou?

ArtCaveManiac / EMEFKA

Jason Voorhees z hororovej série Piatok trinásteho

Ani Jason nezanevrel na svoju masku. Počas kreatívnej chvíľky mu docvaklo, že práca brankára by preňho mohla byť na staré kolená ako stvorená.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Hannibal Lecter známy napríklad z filmu Mlčanie jahniat

Hannibal si toto leto užíva ako brigádnik na kúpalisku. Svojej povesti však nezostal nič dlžný, a tak ho nenájdete nikde inde, ako pri stánkoch s jedlom, kde griluje mäsko. Akého je však pôvodu, zostane asi pre dobro všetkých radšej tajomstvom…

ArtCaveManiac / EMEFKA

Chucky, ktorý sa naposledy objavil v horore Detská hra

Chuckyho stále neprestalo baviť hranie s deťmi. Svoju reputáciu sa však rozhodol napraviť. Modrý overal na traky vymenil za ružový a spolu so svojimi dvojníkmi sa nechal zavrieť do roztomilých krabičiek. Čo sa však stane po ich otvorení, zatiaľ nikto nevie…

ArtCaveManiac / EMEFKA

Freddy Krueger z Nočnej mory z Elm Street

Starký Freddy je jediným záporákom z nášho zoznamu, ktorý si už užíva dôchodok. Voľný čas si spríjemňuje prechádzkami a kŕmením vtáčikov.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Hororová bábika z filmov Saw

Kde inde by už túto bábiku mohli zamestnať než v obľúbených Escape rooms? Svojím zjavom dokonale ladí zvedavých návštevníkov na priebeh strašidelnej únikovej hry.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Klaun Pennywise z hororu To

Aj Pennywise stále používa svoju dobre známu masku. Stal sa z neho však dobrý klaun, ktorý si privyrába predávaním balónov.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Ghostface z hororu Vreskot

Ghostface sa rozhodol zostať aspoň trošku verný svojej hororovej postave a dodnes desí ľudí. Síce už nikoho nezabíja, ale otravné hovory z callcentra vedia tiež poriadne vydesiť. On sa však vo svojej novej práci našiel a zbožňuje ju.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Samara z hororu Kruh

Z dievčatka vyrástla pozitívne naladená žena. Stále ju poteší, keď ju osloví nejaký fanúšik Kruhu, a tak sa návšteve kaderníka vyhýba ako čert kríža.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Michael Myers z hororovej série Halloween

Keď Michael Myers zistil, že má v skrini stále svoju kombinézu, bol veľmi rád. Na staré kolená v sebe totiž objavil lásku k autám a práca v autoservise si jeho legendárny odev priam vyžaduje.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.