Ako by vyzerali naše vzťahy, ak by fungovali ako vo filmoch?

Online zoznamky by krachovali a hádky by sa vždy vyriešili sexom.

Zdroj: Shutterstock.com

Raz za čas si (hlavne) ženy rady pozrú nejaký ten romantický film. Väčšina z nich je svojou zápletkou dosť podobná, a to, ako sa vyvinie dej, je zväčša jasné v polovici filmu. Ak, samozrejme, nejde o nejaký film, ktorý vyniká svojou inakosťou spomedzi romantických filmov.

Každopádne, raz za čas je fajn pozrieť si takýto film a vniesť tak trochu iracionálnej romantiky do našich životov. A keďže naozajstné vzťahy nefungujú ako vo filmoch, zamysleli sme sa, ako by naše vzťahy vyzerali, keby boli tými filmovými. 

Na začiatku by bolo romantické zoznámenie

Žiaden Tinder a iné trapošiny s online zoznamkami. Skrátka by ste do seba vrazili niekde na ulici, stretli by sa vám pohľady, Zem by sa na chvíľu prestala točiť okolo svojej osi a bum! To by bol ten zázračný moment. Muž by ťa, samozrejme, ihneď pozval na kávu alebo na iný omamný nápoj, a bolo by.

Alebo vás dajú dokopy vaši kamaráti. Samozrejme, to sa v realite deje každému druhému single človeku, no nie? Okrem toho, že si dáte rande naslepo, kamaráti vás natoľko perfektne poznali, že ste si doslova padli do oka.

Zaľúbia sa do seba najväčšie protiklady

Ak by vás nedali dokopy kamaráti alebo osudová náhoda, tak je ešte niekoľko možností. Buď by ste boli dlhoroční kamaráti a potom si uvedomili, že sa máte radšej ako kamaráti, čo nie je úplne nemožné aj v reálnom živote, ale jednoduché to nebude.

Alebo by ste boli úhlavní nepriatelia, kapitán futbalového tímu a šedá myška z prednej lavice, a vesmír skrátka vašej príťažlivosti neodolal a zviedol vaše cesty jedným smerom.

Hallmark Movie Love GIF by Hallmark Channel - Find & Share on GIPHY

Randenie bez akýchkoľvek problémov

Bez toho, aby ste si pri tom magickom stretnutí povedali kde a kedy sa vidíte, alebo si vymenili čísla, sa stretnete v nejakej peknej reštaurácii, obaja nahodení ako v nedeľu do kostola. Prípadne by dokonca muž prišiel vyzdvihnúť ženu domov. Na aute. Počas večere by ste si dali nejaké tie poháre vína a on by to odšoféroval domov akoby nič.

Rovnako bez trapasov aj v posteli

Prvé dotyky by vôbec neboli nijak ošemetné, keďže z toho vášho prvého magického pohľadu skrátka viete, že k sebe patríte. Niet pochýb o tom, že by muž ženu odprevadil až k dverám, po fľaši vína, bez akýchkoľvek bočných úmyslov.

Pozerali by ste na seba nejakých pár minút, čas by sa znova spomalil a vtedy by ste si dali tú povestnú prvú pusu, o ktorej budete hovoriť vnúčatám. Nikomu nesmrdí z úst, z tej večera ťa nezdúva a absolútne ťa netlačia topánky na podpätku.

Ak by to nebodaj viedlo k sexu, tak by ti muž nepriľahol vlasy, ty by si ihneď vedela ako pracovať s jeho mužstvom, bez toho, aby ťa musel navigovať. Obaja by ste bez problémov za chvíľu vyvrcholili a ešte polhodinu sa túlili bez toho, aby to bolo divné, a aby muž okamžite zaspal. Nehovoriac o rannom sexe, ktorý by bol aj napriek zápachu z vašich úst úplne dokonalý. 

Shutterstock.com

Hádky by končili sexom

Hádky v romantických filmoch sú samostatnou kategóriou. Úplné maličkosti v nich spôsobujú rozchody, ktoré tebe spoza obrazovky dvíhajú krvný tlak a nejaká nevera je odpustiteľná. Každopádne sa však hádky vo filmoch dosť odlišujú realite. Lebo len máloktorý pár vzplanie uprostred výčitiek totálnou vášňou, a to, že tvoj frajer nechal v kúpeľni na zemi svoje spodky, ťa náramne vzruší.

Nedáte sa dokopy, aj keď sa očividne máte radi

Chápeme, že tie filmy musia byť zaujímavé a nemôže to mať jednoduchý dej. Preto by ste sa aj vy po niekoľkých skvelých rande za nejakých zvláštnych okolností, ktoré ovplyvnilo postavenie Marsu a tretej najjasnejšej hviezdy na oblohe, rozhodli, že by ste nemali byť spolu. Aj napriek tomu, že sa obaja očividne priťahujete.

Možno v tom má prsty nejaká totálna banálnosť, ktorú by sme v bežnom živote možno ani neriešili, prípadne si ju medzi sebou vysvetlili, ale nie, keďže sme vo filme, treba to trochu ponaťahovať.

Zrazu by ste si obaja uvedomili, ako si chýbate, jeden by sa tomu druhému prišiel ospravedlniť, ale aby to bola väčšia sranda, ten druhý ho musí odmietnuť. Potom by vás kamaráti presvedčili, že robíte blbosť a nechávate si možno utiecť životnú lásku, tak by ste za ním konečne docupitali.

Veľkolepé gestá

Neprišli by ste za tým človekom len tak, musel by za vami minimálne bežať. To je základ. Muž, ktorý ženu naozaj chce, za ňou pobeží! Ideálne na letisko, kde si kvôli nej kúpi letenku, len aby jej vyznal lásku. Prípadne jej ju bude vyznávať v daždi pod oknami. Predtým však uskutoční rituálny tanec kvôli tomu dažďu, lebo finálny bozk, ktorý spečatí vašu lásku, nie je to pravé orechové, ak sa neodohráva v daždi.

Pretty Little Liars Love GIF - Find & Share on GIPHY

Chápeme, že tie filmy by boli príliš nudné a nenechali by nás snívať, ak by neboli takto romanticky pritiahnuté za vlasy. Avšak niektoré „bežné“ momenty z našich vzťahov sú často oveľa romantickejšie ako tie ideálne z filmov. Máte aj vy spomienku zo vzťahu, ktorá vám pripadala ako z romantického filmu? 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
21
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
AKTUÁLNE: Na Slovensku potvrdili 5 nových prípadov nákazy koronavírusom

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME