Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Po sviatkoch sme už určite všetci preťažení návalom romantických filmov, ktoré v televízii bežali. Vyhol si sa im jedine tak, že si absolútne televíziu nepozeral. Stačilo ti pozrieť si dva-tri takéto filmy a mohol by si byť aj ten najväčší romantik, ale metaforicky si grcal dúhu.

Trochu utopistická predstava, aby to takto v našich životoch fungovalo, no nie? Predstavili sme si teda, ako by to dopadlo, ak by vzťahy a láska fungovali tak, ako v romantických filmoch.

Existovali by krásne náhody, vďaka ktorým by ste sa zoznámili

Najprv by ste sa museli, samozrejme, zoznámiť. To, že muži ženám platia v baroch a podnikoch drinky, je tak zaužívaná a bežná vec, že to už ženy ani nevnímajú. Preto čakajú na náhody, ako napríklad, že do seba so svojou budúcou polovičkou narazia, zapozerajú sa na seba v kaviarni alebo sa zoznámia v čakárni u lekára. Úplne bežné spôsoby zoznamovania sa.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/HallmarkChannel-hallmark-channel-nikki-deloach-truly-madly-sweetly-1jl133o4PLKQq1v4cQ)

Telepaticky by ste sa dohodli na rande

Akonáhle sa zoznámite, tak budete na seba zazerať aspoň dve minúty bez toho, aby niekto z vás niečo povedal. Samozrejme preto, lebo ste ohromení dokonalou krásou toho druhého. Hneď ako sa preberiete z tohto krásneho sna, ktorý sa vám nesníva, sa dohodnete, že toto nie je len tak a mali by ste ísť na rande.

Bez toho, aby ste vedeli o človeku niečo viac ako len krstné meno sa dohodnete, že sa stretnete o siedmej. Nevadí, že netušíte kde, máte výnimočný telepatický dar.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/foxhomeent-20th-century-fox-movies-l4JyOZjwqPL6PrdVC)

Nemuseli by ste vôbec jesť ani piť

Mnoho ľudí to určite pozná, a hlavne tí, čo boli dlhšie sami. Nový vzťah vám naruší režim, občas nemáte čas ani najesť sa. Ak by ste však boli vo filme, udržiavať svoj režim počas vzťahu by bolo omnoho jednoduchšie.

Tam totiž nemusíte ani jedávať, ak tak veľmi zriedka, čo by vám vôbec nezaberalo tak veľa času ako teraz. Navyše by ste nemuseli chodiť ani do práce, lebo ak aj nejakú máte, tak sú vaši šéfovia veľmi benevolentní a nevadí im, že ste počas pracovnej doby s nejakým junákom.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/julia-roberts-hugh-grant-anna-scott-TomC2T09Fdlpm)

Budila by si sa ráno s dokonalým make-upom

Teda, ak by si nebola vo filme Denník Bridget Jonesovej – ten bol aspoň trochu blízko reality. Inak by si mala ďalší ušetrený čas, lebo by si jednoducho vstala krásna a nemusela by si absolútne nič robiť so svojou pleťou. Načo make-up, ten sa ti zázračne objaví na tvári každé ráno.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/movie-amelie-audrey-tautou-mlu75C7oeOCT6)

Muži by boli inciatívni a neexistoval by Tinder

Akonáhle by sa žena nejakému mužovi zapáčila, tak by ju hneď oslovil. Načo nejaké stalkovanie na sociálnych sieťach. Muži by boli naozaj mužmi a nebáli by sa ženu osloviť. Z tohto dôvodu by nemuseli existovať žiadne zoznamky, lebo by sa ľudia nehanbili zoznamovať.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/best-how-i-met-your-mother-follow-iQmhMDuNQWuWI)

Váš prvý sex by bol s predohrou vo dverách bytu

Na prvom rande by to medzi vami neskutočne iskrilo. Ako inak, keďže by bola žena oblečená v sexy šatách a sedeli by ste spolu v drahej reštaurácii. To je jedno z najlepších afrodiziák, aké vôbec existujú. Počas večera by medzi vami len tak stúpalo sexuálne napätie.

Vzhľadom na to, že tu majú zázračné jedlo, z ktorého slečnu nenafukuje, tak je plán jasný. Namiesto príchodu domov a poriadneho vyprdenia sa, zoberie muža svojich snov k sebe. Nežný prvý bozk vyústi do nekontrolovateľnej predohry a bozkávajúci vyrážate dvere.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/sexy-kiss-Yaye4q8h5UOfC)

Vždy by si muži uvedomili, že urobili chybu

Samozrejme, hádky a nepochopenia musia existovať v každom vzťahu. Avšak, muži by úplne chápali naše náznaky a občas by sme ich ani nemuseli používať. Po tom, čo sa ožrali s kamarátmi a správali sa ako hlupáci, by to hneď pochopili, prečo sme nahnevané. Doleteli by za nami s kyticou kvetov, aj napriek tomu, že nie je Valentín a svet by bol znova v rovnováhe.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/flowers-keanu-reeves-5xaOcLwVqOAeYu0aueQ)

Bežali by za tebou na letisko

Moment, keď sa balíš na dovolenku alebo niekam odchádzaš, je najlepší na rozhodovanie sa o vzťahoch. Práve preto sa žena vždy uvedomí pred odchodom, že vlastne jej kariéra alebo čokoľvek iné je lepšia cesta ako chlap snov.

Aj keď je táto dotyčná trošku tupelko a nevie sa racionálne rozhodovať, muž to zachráni, lebo za ňou dobehne na letisko v ten pravý čas. Pochopiteľne, že minie celú svoju výplatu na letenku, ktorú nevyužije, ale dostane ho to za ňou.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/girlstarter-tlc-girl-starter-3ohzdXy0nb8YMZeMww)

Šťastní až naveky

Všetko by sa to, samozrejme, končilo perfektnou svadbou, z ktorej by ste odišli v polovici, v aute s priviazanými plechovkami o výfuk. Vaše manželstvo by bolo bezchybné až kým by ťa tvoj mužíček nepodviedol. Hneď by ti to však racionálne vysvetlil, ty by si bola spokojná, on tiež a nikdy by ste sa nemuseli rozvádzať.

Titulná fotka: unsplash / youtube


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť