Ako dnes vyzerajú a čo robia herci z kultového sitcomu Krok za krokom?

Čo sa stalo s hercami z kultového sitcomu, ktorý sme mnohokrát videli aj na našich televíznych obrazovkách?

Zdroj: ABC/CBS

Známy sitcom Krok za krokom iste nemusíme obšírne predstavovať. Zábavné príhody širokej rodiny Carol a Franka nás na televíznych obrazovkách bavili celé roky, keďže seriál sa u nás dočkal množstva repríz. Od premiéry však už ubehlo slušných 28 rokov, takže sa poď spoločne s nami pozrieť, ako dnes vyzerajú herci, ktorí stvárnili naše milované postavy, a ako sa im dnes darí.

1. Suzanne Somers (Carol Foster-Lambert)

Suzanne Somers v seriáli stvárnila Carol, matku Dany, Karen a Marka a nevlastnú matku J. T.-ho, Al a Brendana. Somers sa okrem herectva venuje aj spevu či podnikaniu. Pri pohľade na jej filmografiu však môžeme povedať, že obdobie jej najväčšej slávy je späté práve so seriálom Krok za krokom. Potom sa už výraznejšie nepresadila.

2. Patrick Duffy (Frank Lambert)

Herec Patrick Duffy, ktorý si v seriáli zahral otca rodiny Franka, má za sebou vcelku bohatú kariéru. V populárnom seriáli Dallas stvárnil jednu z hlavných úloh, ale objavil sa aj v mnohých televíznych filmoch a seriáloch. Jeho doménou ostala televízna tvorba a v kinofilmoch sme ho nemali možnosť vidieť.

3. Staci Keanan (Dana Foster)

Sarkastickú sympaťáčku Danu si určite dobre pamätáš. Jej herecká predstaviteľka Staci Keanan si zahrala ešte v niekoľkých iných seriáloch (napríklad Superman či My Two Dads), ako aj v niekoľkých filmoch (väčšinou nie príliš kvalitných). V roku 2012 však zavesila herectvo na klinec a dnes pôsobí ako advokátka.

4. Brandon Call (J. T. Lambert)

Aj v prípade Brandona Calla, ktorý stvárnil flákača J. T.-ho, môžeme povedať, že moment jeho najväčšej slávy je spojený práve so sitcomom Krok za krokom.

Call sa síce objavil v malých roličkách aj v niekoľkých filmoch (Warlock, Blind Fury) a seriáloch (Magnum, Baywatch), napokon však dal herectvu zbohom. Momentálne sa venuje práci na benzínovej pumpe, kde obsluhuje autoumyváreň. Je rozvedený a má jednu dcéru.

Gepostet von Brandon Call am Donnerstag, 19. Januar 2017

5. Christine Lakin (Al Lambert)

Športovo založená a chlapčensky pôsobiaca Al nebola jedinou hlavnou úlohou tejto herečky. Aj po skončení Kroku za krokom pokračovala v hraní a vidieť sme ju mohli vo viacerých filmoch (The Leisure Class, Mother’s Day) a seriáloch (V siedmom nebi, Modern Family). Je vydatá za herca Brandona Breaulta, s ktorým má dve deti.

6. Angela Watson (Karen Foster)

Angela Watson stvárnila v Krok za krokom krásavicu Karen. Dnes sa Angela už herectvu nevenuje, hoci štúdio v nej videlo veľký talent a v čase Kroku za krokom jej ponúklo aj vlastný seriál. Angela sa dostala do nepríjemnej situácie, keď zistila, že jej rodičia utrácajú jej honoráre, a vrhla sa s nimi do dlhej súdnej bitky.

Následne založila organizáciu Child Actors Supporting Themselves (CAST), ktorá pomáha mladým hercom s finančnými otázkami.

7. Christopher Castle (Mark Foster)

Zdalo sa, že Christopher Castle, ktorý si v Krok za krokom strihol bifľoša Marka, bude mať pred sebou skvelú kariéru. Medzi rokmi 1992-1996 si odniesol päť nominácií na ocenenie Young Artist Award. Okrem Kroku za krokom bol nominovaný aj za film Beethoven a Beethoven 2.

Prepožičal tiež hlas jednej z postavičiek v animovanom seriáli Hey Arnold! Napokon sa však Christopher rozhodol v hereckej dráhe nepokračovať a momentálne pracuje ako stredoškolský učiteľ histórie. Jeho aktuálne foto nájdete na tomto odkaze.

8. Josh Byrne (Brendan Lambert)

Josh Byrne si zahral Brendana, najmladšieho člena rodiny (kým sa nenarodila Lily). V seriáli sa objavoval šesť sérií, ale v poslednej siedmej ho scenáristi vyškrtli a stal sa takzvaným „neviditeľným charakterom“.

Po skončení seriálu Byrne s herectvom sekol a úplne sa vytratil zo svetla reflektorov. Veľa o ňom nevieme, ale podľa dostupných informácií rád participuje na veľtrhoch s historickou tematikou. Jeho aktuálne foto nájdete na jeho MySpace stránke.

9. Sasha Mitchell (Cody Lambert)

Cody bol zrejme pre mnohých divákov vôbec tou najobľúbenejšou postavou. Synovec Franka nás vždy dokázal pobaviť svojráznymi hláškami či vybrnkávaním vtipných bluesových songov na gitare. Sasha Mitchell si zahral aj v akčnom filme Kickboxer 2, 3 a 4. Herectvu sa venuje dodnes, hoci jeho snímky spadajú skôr do „béčkovej“ kategórie.

10. Bronson Pinchot (Jean-Luc Rieupeyroux)

Bronson Pinchot sa v seriáli objavil len počas šiestej série a stvárnil excentrického kaderníka Jean-Luca. Pinchot má za sebou slušnú kariéru v mnohých filmoch (Pravdivá romanca, Policajt z Beverly Hills 3) či seriáloch (naposledy sme ho mohli vidieť vo fantasy horore Chilling Adventures of Sabrina od Netflixu).

Netflix

Zdroj: en.wikipedia.org, en.wikipedia.org, en.wikipedia.org, en.wikipedia.org, en.wikipedia.org, en.wikipedia.org, en.wikipedia.org, en.wikipedia.org, zimbio.com, myspace.com

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Mladomanželom prekazila svadobné fotenie partička rozkošných nezvaných hostí


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME