Ako naštvať vegánov? Muž, ktorý jedol surové mäso rovno na vegánskom festivale, vie svoje!

Armáda jedného muža.

Hoci väčšina vegánov sú úplne normálni, slušní a znesiteľní ľudia, večne uvrešťaná fanatická menšina so spasiteľským komplexom veľa kamarátov nemá. Ľudia, ktorí celú svoju identitu stavajú okolo svojho jedálnička, bývajú zle vnímaní dokonca aj menej radikálnymi bylinožravcami. Kvôli svojej agresivite a prehnaným reakciám voči odporcom bývajú tí najakčnejší vegáni vďačným terčom žartov a trollingu už niekoľko rokov.

Jeden muž sa trolling vegánov rozhodol posunúť na najvyššiu možnú úroveň – s dvojicou kamarátov suverénne napochodoval do dejiska obrovského festivalu vegánskeho jedla v Amsterdame a spokojne si pochutnával na obrovskom kuse surového hovädzieho, z ktorého kvapkala krv a tuk.

https://www.youtube.com/

Ak by to náhodou nestačilo, muž mal na sebe po celý čas oblečené čierne tričko s bielym nápisom „GO VEGAN AND DIE“ (staň sa vegánom a zomri). Na kúsku mäsa maškrtil dokonca aj vtedy, keď sa zhováral s príslušníkmi polície, ktorých pohoršení návštevníci zavolali na miesto. Policajti síce nemali dôvod chlapíka zatknúť, podarilo sa im ho ale presvedčiť, aby po hodinovej provokačnej akcii podujatie opustil.

Dotyčný svoj boj proti vegánstvu berie skutočne vážne. Na svojom Youtube kanáli s názvom sv3rige publikuje videá s antivegánskym posolstvom a mnohé rozhovory s bývalými vegánmi, ktorí ľutujú svoje rozhodnutie zbaviť sa živočíšnej stravy. Na druhej strane sv3rige seriózne propaguje jedenie surového mäsa, ním považovaného za najlepšiu a najhodnotnejšiu potravinu pre človeka. Bonusom je zopár videí o hudbe a o rozličných konšpiračných teóriách (jeho obľúbencom je plochá Zem).

https://www.youtube.com/user/sv3rige/videos

Sv3rigeho odpor k vegánstvu spočíva v osobnej traume z minulosti. On sám sa kedysi rozhodol dať na vegánsku stravu. Podľa vlastných slov však kvôli nej čoskoro zoslabol a vážne ochorelnebol ďaleko od smrti. Muž odvtedy považuje vegánov za zločincov, ich ideológiu za zvrátenosť a vo svojej krížovej výprave proti vegánstvu je ochotný pokračovať až do posledného dychu!

Zdroj: dailymail.co.uk
Titulná fotka: youtube.com

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
17
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
12 športov, ktoré sú až príliš bláznivé na to, aby boli skutočné


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME