Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana

Hoci väčšina vegánov sú úplne normálni, slušní a znesiteľní ľudia, večne uvrešťaná fanatická menšina so spasiteľským komplexom veľa kamarátov nemá. Ľudia, ktorí celú svoju identitu stavajú okolo svojho jedálnička, bývajú zle vnímaní dokonca aj menej radikálnymi bylinožravcami. Kvôli svojej agresivite a prehnaným reakciám voči odporcom bývajú tí najakčnejší vegáni vďačným terčom žartov a trollingu už niekoľko rokov.

Jeden muž sa trolling vegánov rozhodol posunúť na najvyššiu možnú úroveň – s dvojicou kamarátov suverénne napochodoval do dejiska obrovského festivalu vegánskeho jedla v Amsterdame a spokojne si pochutnával na obrovskom kuse surového hovädzieho, z ktorého kvapkala krv a tuk.

https://www.youtube.com/

Ak by to náhodou nestačilo, muž mal na sebe po celý čas oblečené čierne tričko s bielym nápisom „GO VEGAN AND DIE“ (staň sa vegánom a zomri). Na kúsku mäsa maškrtil dokonca aj vtedy, keď sa zhováral s príslušníkmi polície, ktorých pohoršení návštevníci zavolali na miesto. Policajti síce nemali dôvod chlapíka zatknúť, podarilo sa im ho ale presvedčiť, aby po hodinovej provokačnej akcii podujatie opustil.

Dotyčný svoj boj proti vegánstvu berie skutočne vážne. Na svojom Youtube kanáli s názvom sv3rige publikuje videá s antivegánskym posolstvom a mnohé rozhovory s bývalými vegánmi, ktorí ľutujú svoje rozhodnutie zbaviť sa živočíšnej stravy. Na druhej strane sv3rige seriózne propaguje jedenie surového mäsa, ním považovaného za najlepšiu a najhodnotnejšiu potravinu pre človeka. Bonusom je zopár videí o hudbe a o rozličných konšpiračných teóriách (jeho obľúbencom je plochá Zem).

https://www.youtube.com/user/sv3rige/videos

Sv3rigeho odpor k vegánstvu spočíva v osobnej traume z minulosti. On sám sa kedysi rozhodol dať na vegánsku stravu. Podľa vlastných slov však kvôli nej čoskoro zoslabol a vážne ochorelnebol ďaleko od smrti. Muž odvtedy považuje vegánov za zločincov, ich ideológiu za zvrátenosť a vo svojej krížovej výprave proti vegánstvu je ochotný pokračovať až do posledného dychu!

Zdroj: dailymail.co.uk
Titulná fotka: youtube.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť