Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana
Zdroj: ©Shutterstock

Ako neopúšťať kaderníctvo so slzami v očiach? Kaderníci sa podelili o šikovné rady

Čo robiť a čomu sa naopak vyvarovať, ak chceš odísť s parádnym účesom?

Čo robiť, čo nerobiť, ako sa správať a čo si obliecť, aby si z návštevy kaderníctva vyťažil maximum a aby po tvojom odchode nemala chudera kaderníčka chuť vyskočiť z okna? To sa dozvieš v tomto článku. Nedávno sa totiž kaderníci na Reddite podelili o zaujímavé rady pre potenciálnych zákazníkov a my sme tie najužitočnejšie z nich vybrali v tomto článku. 

1. Maj realistické očakávania. Keby som dostala euro za každú zákazníčku, čo mi ukázala upravenú fotku z internetu a trvala na tom, aby som jej na hlave vyčarovala presne to isté, mohla by som si do konca života váľať šunky na Bali a nemusela by som robiť vlasy.

2. Keď nechceš mať na hlave schodíky, seď rovno. Aj taká „banalita“ ako prekríženie nôh ovplyvní celkový vzhľad účesu, a keďže má človek na sebe plášť, kaderníčka si to nemusí všimnúť.

3. Prosím, prosím, prosím, keď ti umývam vlasy, zavri si oči. Ani neviem opísať, aký idiotský je to pocit, keď vieš, že ti niekto čumí rovno do nosných dierok.

4. Niektoré veci sa skrátka nedajú. Neviem ti odfarbiť čierne vlasy na platinovú blond za jedno sedenie, neviem urobiť ružové vlasy, ktoré nikdy nevyblednú, a už vôbec neviem napodobniť tú fotku, na ktorej má baba celkom očividne parochňu, na tvojich prirodzených vlasoch. Som kaderníčka, nie kúzelník.

Shutterstock

5. Keď ti umývam vlasy, nemrv sa. Ak neustále nadskakuješ a hýbeš hlavou, nemôžeš sa čudovať, že máš mokrý celý chrbát.

6. Umyť vlasy pred strihaním je dôležité. Vráti to vlasy do pôvodného stavu a je podstatne jednoduchšie s nimi potom pracovať – to sa, pochopiteľne, odrazí aj na výsledku. Ak s tým máš nejaký osobný problém, tak s tým človek asi nič nenarobí, ale ak si nechceš dať umyť vlasy len preto, aby si ušetril pár eur, naozaj to nerob. Za tých pár drobných to fakt stojí.

Ženy prezradili, čo im na ich polovičkách spočiatku liezlo na nervy

Odporúčame prečítať:

Ženy prezradili, čo im na ich polovičkách spočiatku liezlo na nervy

7. Nechoď ku kaderníkovi s lakom na vlasy. Malo by to byť zjavné, ale očividne nie je. Dodnes si pamätám chlapíka, čo mal na hlave bez srandy hádam celú tubu lepidla a povedal mi, že to chce len trošku podstrihnúť. Ako to mám podľa teba urobiť?!

8. Ak ti mám farbiť vlasy, preboha ťa prosím, nedaj si rolák ani mikinu s kapucňou. Teda, samozrejme, za predpokladu, že ju potom nechceš rovno hodiť do koša.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.