Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Ako oznámiť tehotenstvo? TikTokerka schovala pozitívny test do nanuka svojho muža

Nie je prekvapením, že najhlúpejší spôsob, ako to urobiť, sa objavil práve na TikToku.


Istý typ ľudí má potrebu z každej jednej významnejšej udalosti spraviť obrovskú šou. Sociálne siete predstavujú pre tieto osobnostné typy hotový dar z nebies – vďaka nim má každá ich šou poriadne široké publikum!

Príchod potomka nepochybne patrí k zlomovým momentom každého človeka. Dôvodom na oslavu je nielen jeho narodenie, ale aj správa o jeho očakávaní. Akým spôsobom sa žena môže podeliť o túto krásnu novinu s manželom? Web Unilad píše o videu, v ktorom jedna žena ukázala, ako to nerobiť.

Desať bodov za originalitu, desať bodov za nechutnosť. Tejto dáme sa ako dobrý nápad javilo schovať pozitívny tehotenský test do nanuka. Keď si chlap poradí s ľadovou pochúťkou, tak sa následne dozvie, že čoskoro bude oteckom.

Šokované reakcie

Ako sa dalo čakať, publikum z tohto kroku vôbec nie je nadšené. Pod videom sa objavilo mnoho negatívnych komentárov, ktoré takéto správanie považujú za maximálne nevhodné a mnohí ho dokonca vnímajú ako dôvod na rozvod.

Samozrejme, je takmer isté, že tento kúsok je len fingovaná záležitosť, ktorá bola vopred naplánovaná s cieľom vytvoriť obsah, ktorý bude šokujúci a priláka kliknutia. Keďže však používatelia TikToku majú tendenciu kopírovať zlé nápady, s ktorými sa na tejto platforme stretnú, dá sa očakávať, že mnohí sa nechajú inšpirovať…


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje