Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Či sú to športovci, herci, hudobníci alebo ľudia z inej sféry, aj populárni Slováci a Slovenky si vedia poriadne užiť pohodu najkrajších sviatkov roka. Pri príležitosti Vianoc a Nového roka sme oslovili deväť slovenských celebrít a položili im niekoľko otázok.

Majú to vďaka svojmu statusu a atraktívnemu povolaniu ľahšie alebo sa im vďaka tomu príprava a priebeh vianočných osláv komplikuje? Od opýtaných sme skúsili zistiť, ako sa chystajú stráviť Vianoce, či majú nejaké plány a predsavzatia na nasledujúci rok a čím bojujú proti zlej nálade.

Okrem toho sme sa dozvedeli, že všetci respondenti milujú humor, a preto na sociálnych sieťach sledujú EMEFKA. Určite ťa bude zaujímať, kto zanechal aký odkaz pre našich fanúšikov.

Každému z opýtaných sme položili túto štvoricu otázok:

1. Ako sa chystáš stráviť tieto Vianoce?
2. Máš nejaké plány a predsavzatia do roku 2020?
3. Máš nejaký zaručený recept proti zlej nálade?
4. Všimli sme si, že sleduješ našu stránku a patríš do EMEFKA family. Chcel by si niečo odkázať našim fanúšikom?

Marek Hamšík

futbalista

1. Strávim ich konečne doma na Slovensku a budú to klasické Vianoce s kapustnicou, kaprom a zemiakovým šalátom.
2. Hlavne byť zdravý, to prajem aj celej mojej rodine, a želal by som si, aby Slovensko postúpilo na ME 2020.
3. Dobrá hudba a tréning na vyfiltrovanie hlavy.
4. Nech naďalej sledujú vašu stránku, lebo ja sa vždy na nej veľmi dobre zabavím, fakt odporúčam. 🙂

Soňa Skoncová

modelka a moderátorka

1. Vianoce plánujem – asi ako každý – stráviť v kruhu svojich najbližších. Teším sa na oddych a na ničnerobenie.
2. Úplne najviac si želám zdravie pre všetkých mojich milovaných. A okrem toho si dávam každý rok predsavzatie viac cestovať, pretože sú to podľa mňa tie najlepšie investované peniaze.
3. Tešiť sa z maličkostí. Zlú náladu mávam naozaj málokedy, som večný optimista a priznávam, ten život je s týmto myslením oveľa krajší.
4. Chcela by som pozdraviť celú EMEFKA Family, pretože vás sledujem už od začiatku a váš humor zbožňujem. Robíte skvelú prácu, ktorá robí ľuďom radosť a to je naozaj úžasné!

Miriam Kalisová

moderátorka

1. Tieto vianoce budem ako každý rok aj s Miuškou u mojich rodičov a užijeme si krásne sviatky na horách… Síce na sneh to tento rok nevyzerá, ale to nám nevadí. 🙂
2. Vieš, ako to je, keď chceš rozosmiať Boha, povedz mu svoj plán 🙂 zatiaľ mám len zámer do nového roka menej prokrastinovať a viac sa venovať tomu, čo ma baví a napĺňa. Tento rok sa mi splní jeden z mojich snov a tým je privítanie nového roka v teplučku na mori, tak zatiaľ moje plány siahajú len do polovice januára. 🙂
3. Recept, ktorý na mňa funguje, je nechať si tú zlú náladu, nech si ju trošku užijem, pomrnčím si, a potom jej zbalím batôžtek, nech ide do sveta. Osobne si myslím, že by sme sa so svojimi náladami mali kamarátiť, nech už sú akékoľvek, ale nepodľahnúť im… vedieť si povedať, že už stačilo opúšťania sa… treba sa oklepať a ísť ďalej.
4. Fanúšikov EMEFKA pozdravujem a želám im, nech ich zmysel pre humor neopúšťa ani v roku 2020, aby sa nebrali príliš vážne, pretože sme tu len na dovolenke a o nič nejde. A samozrejme… veeeeeľa lásky, šťastia a spokojnosti v živote… lebo môžeme mať čokoľvek a byť s kýmkoľvek, dôležité je, aby sme boli spokojní.

Majk Spirit

raper

1. Doma s mojou priateľkou, chill v kruhu rodiny…
2. Ja si dávam predsavzatia každý deň, týždeň, mesiac… Ale mám v pláne urobiť 2020 môj najlepší rok doteraz, čo sa týka kariéry aj súkromia…
3. Vďačnosť… pripomenúť si, čo všetko mám a v koľkých smeroch som požehnaný… zdravie, láska, rodina, sloboda, kreativita, hojnosť, prosperita, priazeň, stačí sa nachvíľu zamerať na tieto pozitívne stránky života a zlá nálada nemá šancu…
4. Veľa tých krásnych chvíľ, keď od smiechu plačeš… humor je najviac. 🙂

DJ EKG

DJ

1. Vianoce prvýkrát s priateľkinou rodinou na východe v obci Rovné pri Svidníku a chystám sa asi na Štefánsku party do miestneho kulturáčiku vymiesť bar. 🙂
2. Chystám jeden obrovský projekt, ktorý je predschválený, ale čakám ešte na zmluvu… je to ale fakt veľké. Moje letné tour už je na 80% vybookovane… Chystáme všetko okolo legendy Motela Kamenec/Zemplínska šírava…. bude to rok naozaj hustý, len nech všetko vyjde. A samozrejme od januára do štúdia makať na svojom prvom oficiálnom tracku. Rok 2020 si myslím, bude rokom reálnych hodnôt… ľudia proste cenia naozaj tie veci, ktoré sú hodnotné, a nie nafúknuté na sieťach… je dôležité vnímať takýchto ľudí a brať si z nich príklad.
3. Recept je chodiť behať… alebo nejaká aktivita. Alebo potom ísť s kamošmi na kávu a extrémne sa vypi*ovať.
4. EMEFKA je úplne najviac, strašne si to ideme s kamošmi… nahodili ste silné tempo a pokračujte 🙂 bez vás to na nete už nemá význam. Ste králi.

Stanislav Lobotka

futbalista

1. Tieto Vianoce strávim s najbližšou rodinou, s priateľkou Danielou, jej rodičmi a sestrou, rovnako ako aj Nový rok. Ten však strávime možno už aj s malou Lindou, uvidíme, kedy sa vypýta na svet.

2. Moje plány a predsavzatia do 2020 sú, aby sme boli všetci traja aj s celou rodinou zdraví a nech sa mi darí vo futbale. Hlavné je však určite to zdravie.

3. Zlú náladu často nemávam, snažím sa byť pozitívny a vysmiaty, aj keď nie vždy je to jednoduché, pretože nie všetko sa dá obrátiť na srandu. Ak je to však možné, tak sa o to snažím.

4. EMEFKA sledujem, fanúšikom by som chcel odkázať, nech sú pozitívne naladení, lebo vtedy pritiahnu všetko to dobré, čo si budú želať a prajem im tiež veľa zdravia.

Jana Hrmová

youtuberka a influencerka

1. V kruhu mojej malej rodiny. Dokopy nás je 5, takže ideme k babke a tam strávime štedrovečerný večer. Inak Vianoce špeciálne neoslavujeme, nemáme ani stromček ani darčeky si nedávame.
2. Mám jedno predsavzatie… začať cvičiť. Znie to veľmi otrepane, ale pre mňa je to naozaj veľký krok. A predsavzatia beriem vážne, čiže po novom roku naozaj začínam 🙂
3. Keď mám zlú náladu, začnem niečo robiť. Napríklad upratovať. Jednoducho akákoľvek aktivita, ktorá odpúta pozornosť. Ale zaručene funguje aj písať si o babských veciach s kamoškami či pozrieť si nejaké meme stranky.
4. Work smarter, not harder! 🙂

Oliver Oswald

herec a moderátor
1. Štedrý večer budem tráviť v kruhu tých najbližších. Mamina, ocino, sestra a môj pes, samozrejme. 25. pôjdeme ku mojej babke do Ružomberka.
2. Chcem sa zdokonaľovať vo svojej práci a mám v pláne a viac sa venovať sebarozvoju.
3. Pre mňa je najlepšie ísť večer do sauny, po saune si prečítať dobrú knihu a ísť spať. Verte mi, že po tomto nebudete mat nikdy zlú náladu. 🙂
4. Som fanúšik stránky EMEFKA, pretože tvoria naozaj vtipný a kvalitný obsah. Niekedy sa pozastavujem nad tým, odkiaľ stále berú toľko kreativity. Fanúšikom odkazujem, aby sledovali aj naďalej túto kvalitnú a humornú tvorbu. V roku 2020 sa máte na čo tešiť. 🙂

Lukáš Frlajs

herec a youtuber

1. Myslím, že úplne bežne – s rodinou a blízkymi. Väčšinou okolo polnoci chodím s kamošmi na kávu alebo len tak von 🙂 už je to taká tradícia.
2. Pokračovať v zabehnutom. Točiť videá, donahrávať Perinbabu v postprodukcii, a chcel by som sa viac venovať čisto hereckej práci, pokiaľ bude možnosť.
3. Každý má podľa mňa to svoje. Ja osobne, keď mám možnosť, si spievam doma na mikrofón – to nechcite zažiť, alebo sa maznám so psom, poprípade si znova musím pripomenúť, že niekedy je horšie, a potom lepšie, že stačí len počkať. Netreba sa trápiť maličkosťami. 🙂
4. Jasné, EMEFKA mi spríjemňuje život už nejaké obdobie. A mnohým iným. Na ktorých tiež netreba zabúdať, pretože bez tejto vzájomnosti by to nefungovalo 🙂 preto pozdravujem aj ich a prajem krásne sviatky, či už ste veriaci alebo nie, načerpajte nové inšpirácie oddýchnite si, a nepohádajte sa doma.


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.