Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Ako reagujú Slováci na piate kolo Let’s Dance? Nikto nečakal, že vypadne tento pár

Plakala dokonca aj porota.


Včera mohli Slováci na obrazovkách TV Markíza sledovať už v poradí piate kolo obľúbenej tanečnej šou Let’s Dance. Keďže na Slovensku aktuálne prebiehajú veľkonočné sviatky, aj včerajšie kolo sa nieslo vo folklórnom duchu.

Ako je však pravidlom, aj v tomto kole musel jeden pár opustiť šou a diváci ani porota neskrývali sklamanie. Dokonca tiekli aj slzy. Opäť sme sa pozreli na komentáre a reakcie Slovákov. Ako hodnotia včerajšie kolo?

Špeciálnym porotcom sa po známych menách ako Facundo Arana, Nela Pocisková či Petra Polnišová, stal kráľ tanečného parketu z roku 2022 – Ján Koleník. 

Na včerajší tanečný výkon speváčky Tiny sa v komentároch zniesla menšia kritika. „Slabé. Má dobrého tanečníka, inak ona – moc jej to nejde. Hrôza, už nech skonči,“ znejú komentáre pod príspevkom na Facebooku.

Toto nikto nečakal

Naopak, ľudia chválili výkon herečky Anny Jakab Rakovskej, herca Juraja Loja či Jakuba Jablonského a ich tanečných partnerov. „Nádherné, zimomriavky, úžasné, dúfam, že to vyhrajú, sú najlepší,“ napísala jedna z diváčok pod príspevok s Jakubom Jablonským a Eliškou Lenčešovou.

Monika chcela masáž, namiesto toho dostala fotku pohlavného údu. A to stále nebolo všetko

Určite si prečítaj:

Slovenka Monika chcela masáž, namiesto toho dostala fotku pohlavného údu. A to nebolo všetko

Veľkým prekvapením večera bol vypadnutý pár. Tanečnú šou opustil herec Juraj Bača spolu s Patríciou Piešťanskou. Divákov to veľmi prekvapilo, pretože ich výkon hodnotili pozitívne. Zaskočená bola aj porota a niektorým sa tisli aj slzy do očí. „Podľa mňa to nečakal nikto,“ reagoval na koniec v súťaži Juraj.

„Veľmi nespravodlivé, určite nemali ešte vypadnúť, sú tam oveľa horší. Sme smutní, že vypadol Juraj. Táto súťaž je len o sympatiách, nie o tom, ako kto tancoval. Veľká škoda,“ reagujú fanúšikovia na vypadnutie obľúbeného páru.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.