Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.7.2024
sk
Margita
cz
Markéta, Margot
, Margareta, Margit

Ako sa dostať do novej série Ruže pre nevestu? V prihlasovacom formulári od teba chcú tieto údaje

Hľadáš si lásku svojho života?


Reality šou Ruža pre nevestu mieri do finále. Dočkať sme sa ho mali už tento piatok, no kvôli hokejovému zápasu našej reprezentácie sa TV Markíza rozhodla, že ho presunie až na budúci piatok (26. mája). Keďže šou zaznamenala veľký úspech, na stránke Markízy už môžeme objaviť prihlasovací formulár do druhej série.

V aktuálnej sérii sa 29-ročný podnikateľ Tomáš Tarr snaží nájsť svoju vyvolenú spomedzi osemnástich dievčat. V šou sa momentálne nachádzajú už len tri posledné, ktoré bojujú o Tomášovu priazeň. Kto si nakoniec získa Tomášove srdce, sa dozvieš už budúci týždeň.

Druhá séria už čoskoro

TV Markíza už na svojom webe uverejnila prihlasovací formulár, do ktorého sa môže prihlásiť každý, kto si chce nájsť lásku svojho života. Žiada v ňom základné údaje o uchádzačovi, partnerský stav či vzdelanie. K prihláške môžeš pripojiť aj profil na Facebooku.

K ďalším povinným políčkam patrí aj fotografia tváre a celej postavy. Ak nám chcete poslať aj video, v ktorom sa krátko predstavíte, nech sa páči,“ uvádza TV Markíza v prihlasovacom formulári.

Ďalšie informácie o tom, kedy prebehne kasting a kedy uvidíme druhú sériu Ruže pre nevestu, zatiaľ televízia neuverejnila.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.