Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Ako sa dostať do novej série Ruže pre nevestu? V prihlasovacom formulári od teba chcú tieto údaje

Hľadáš si lásku svojho života?


Reality šou Ruža pre nevestu mieri do finále. Dočkať sme sa ho mali už tento piatok, no kvôli hokejovému zápasu našej reprezentácie sa TV Markíza rozhodla, že ho presunie až na budúci piatok (26. mája). Keďže šou zaznamenala veľký úspech, na stránke Markízy už môžeme objaviť prihlasovací formulár do druhej série.

V aktuálnej sérii sa 29-ročný podnikateľ Tomáš Tarr snaží nájsť svoju vyvolenú spomedzi osemnástich dievčat. V šou sa momentálne nachádzajú už len tri posledné, ktoré bojujú o Tomášovu priazeň. Kto si nakoniec získa Tomášove srdce, sa dozvieš už budúci týždeň.

Druhá séria už čoskoro

TV Markíza už na svojom webe uverejnila prihlasovací formulár, do ktorého sa môže prihlásiť každý, kto si chce nájsť lásku svojho života. Žiada v ňom základné údaje o uchádzačovi, partnerský stav či vzdelanie. K prihláške môžeš pripojiť aj profil na Facebooku.

K ďalším povinným políčkam patrí aj fotografia tváre a celej postavy. Ak nám chcete poslať aj video, v ktorom sa krátko predstavíte, nech sa páči,“ uvádza TV Markíza v prihlasovacom formulári.

Ďalšie informácie o tom, kedy prebehne kasting a kedy uvidíme druhú sériu Ruže pre nevestu, zatiaľ televízia neuverejnila.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje