Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Poznáš štúdio Brazzers? Ak je tvoja odpoveď „nie“, tak ti tak trochu neveríme. Brazzers je totiž jedno z najznámejších štúdií, ktoré sa venuje produkcii filmov pre dospelých. A pokiaľ si aspoň trochu podobné snímky dopraješ, tak si sa s ním už určite stretol. Ako píše aj portál Nutaku, úplne zdarma si teraz môžeš stiahnuť novinku z dielne tohto štúdia, a síce hru Brazzers The Game. Pri jej hraní sa na vlastnej koži presvedčíš, že riadiť podobné štúdio rozhodne nie je žiadny med.

Shutterstock

Široká paleta možností

V hre sa totiž zhostíš úlohy šéfa filmového štúdia so špecializáciou na erotikou nabité filmy a tvojou úlohou bude vypracovať sa medzi najlepšie štúdiá na trhu. V tom ti, pravdaže, pomôže zástup pôvabných herečiek. V hre tak môžeš naraziť na známe hviezdy ako Abella Danger, Phoenix Marie, Cherie DeVille či Gina Valentina.

Následne musíš vybrať lokácie, kostýmy a vytvoriť ten najhorúcejší film pre dospelých! Ako budeš v hre ďalej pokračovať, môžeš pre seba získavať ďalšie a ďalšie hviezdy. K dispozícii máš tiež širokú paletu rôznych scenáristických možností.

Profimedia

Záleží teda len a len na tvojej kreativite. Súčasťou hry je tiež videotéka, ktorá poctivých hráčov odmení fotografiami a doteraz nevidenými scénami známych hviezd. Takže pokiaľ si sa niekedy vo svojich snoch chcel aspoň na chvíľu zmeniť na producenta šteklivých filmov, teraz máš unikátnu príležitosť svoje sny zrealizovať.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť