Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 4.12.2023
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára

Ako sa natáčajú šteklivé scény? Žena na internete odhalila šikovné triky filmárov

Počul si už o takzvanom cudnom vrecku?


Niektoré šteklivé scény vo filmoch sú také autentické, až sa človek neubráni otázke: „Ako to tí ľudia vôbec robia?“ Vieš, že sa na pľaci nič nekalé nedialo, a aj samotní herci sa často vyjadrujú, že viac ako vzrušujúci je celý proces strojený a trápny. No predsa. Detailné zábery polonahých tiel z každého uhla v tebe vzbudzujú kvantum otázok, na ktoré akosi nedostávaš odpoveď.

Až doteraz. Koordinátorka pikantných filmových scén Jessica Steinrock, ktorá pracovala na projektoch ako Fear the Walking Dead, na svojom TikToku nedávno objasnila, ako to celé funguje. Na sociálnej sieti, kde vystupuje ako @intimacycoordinator, ukázala niekoľko šikovných pomôcok, ktoré chránia hercov pred neželanými nehodami, a zároveň zabezpečujú hladký priebeh celého natáčania.

Nálepky na hruď aj vrecko na rozkrok

Vo virálnom videu, ktoré doposiaľ nazbieralo viac ako 20 miliónov zhliadnutí, ukazuje nielen samodržiace tangáče, lepiace pásky v rôznych farbách, ktoré sa majú prispôsobiť farbe pleti, ale aj nálepky na bradavky a takzvané „cudné vrecko“, ktoré si má muž umiestniť medzi nohy. To, podľa jej slov, slúži výhradne na zahalenie. Na „potlačenie vzrušenia“ údajne používajú iné triky.

Sú všetky tieto produkty jednorazové?“ spýtal sa niekto v komentároch celkom solídnu otázku a Jessica neváhala s odpoveďou: „Ako ktoré, no žiadne z nich nepoužíva viac ako jeden herec.“ Ďalší sa zase pýtali, či ju viac baví vymýšľať vtipné šteklivé scény alebo tie serióznejšie. „Osobne nedám dopustiť na tie vtipné,“ priznala.

Jessica sa podelila aj o niekoľko zákulisných trikov, ktoré sa netýkajú oblečenia alebo jeho nedostatku. Napríklad také scény zdola sa natáčajú, zatiaľ čo herečka skáče na fitlopte. Vo svojich videách zodpovedala aj donekonečna sa opakujúcu otázku: Ak sú s tým obaja herci v pohode, môžu predsa ísť „all in“? Nie. Odpoveď je nie. Podľa jej slov je niečo také v rozpore so zákonom a súhlas hercov nestačí – štáb je predsa súčasťou celého procesu tiež.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.