Piatok 3.12.2021
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Dnešná doba je často hektická a rýchla, a tak niet divu, že sú ľudia podráždení, unavení či vystresovaní. Existuje však niekoľko overených spôsobov, ako so stresom zatočiť či ho aspoň minimalizovať. Napríklad v takej Číne si môžu záujemcovia zájsť do interaktívnej hernej miestnosti. V Šanghaji si môžeš zahrať najrôznejšie hry od výmyslu sveta.

Profimedia

Ideálny spôsob, ako sa uvoľniť

Sú ale navrhnuté tak, aby v ľuďoch odbúravali napätie a nervozitu. V ponuke nájdeš napríklad aj originálne alternatívne športy. V nich dochádza k spojeniu virtuálneho a skutočného sveta. Zahrať si tak môžeš ping-pong proti počítačovému protihráčovi, k dispozícii je ale aj streľba, behanie vo veľkých bublinách či tenis.

Veľkej popularite sa tešia najmä pohybovo-senzorické hry. Sem patrí skákanie na trampolíne či bicyklovanie. Návštevníci si dokonca môžu vybiť svoj hnev a frustráciu tak, že budú rozbíjať virtuálny nábytok! Nachádzajú sa tu aj miestnosti s dekompresiou, teda so zníženým tlakom, v ktorých môžeš skákať do netušených výšok a robiť dokonalé saltá. K dispozícii sú aj rôzne fitness hry či boxovanie.

Niet pochýb, že podobné interaktívne hry dokážu človeku zdvihnúť náladu a poriadne ho uvoľniť. Rozhodne by sa nám niečo podobné hodilo aj na Slovensku, čo povieš?

Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia

Zdroj: Profimedia


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť