Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 29.2.2024
sk
Radomír
cz
Rufin
, Horymír
V spolupráci s Ryba Košice

Ako si Slováci vychutnávajú tresku? Ukázali nám to v tejto kreatívnej výzve

Nie je Slovák, ktorý by nemiloval tresku v majonéze.


Treska v majonéze nepochybne patrí ku gastronomickým klenotom Slovenska a veľa našincov na ňu jednoducho nedá dopustiť. Okrem klasiky s rožkom si ju možno vychutnať na desiatky rôznych spôsobov a my sme chceli vedieť, ktorý z nich najviac preferujú naši fanúšikovia.

Na našich sociálnych sieťach sme si pre vás preto spolu s Ryba Košice pripravili špeciálnu výzvu. V tej ste mohli spojiť svoju lásku k treske s vlastnou kreativitou a ukázať nám, ako vám táto pochúťka šmakuje najviac. Tie najzábavnejšie z vašich výtvorov sme zozbierali v tomto článku.

Takto vyzeral pôvodný obrázok

DOKRESĽOVACIA VÝZVA:Treska je pre všetkých Slovákov srdcová záležitosť. Ak aj ty patríš k milovníkom tresky, zapoj sa do našej dokresľovacej výzvy 🙂Skúste sa vyblázniť a ukázať svoju kreativitu 😜

Posted by EMEFKA on Monday, October 31, 2022

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Začali sa ti zbiehať slinky? Nemáš na čo čakať

Pokiaľ si pri prezeraní výtvorov našich fanúšikov dostal aj ty chuť na poriadnu tresku s rožkom (alebo čímkoľvek iným), neotáľaj. Po prvé, nikdy nevieš, čo sa stane zajtra, takže tresku neradno odkladať na neskôr, a po druhé, ak si teraz kúpiš tresku od Ryba Košice, môžeš sa zapojiť do súťaže o skutočne skvelé ceny.

Súťaž prebieha na ich webe do 30. novembra a zapojíš sa veľmi jednoducho. Stačí, keď si kúpiš aspoň dve retro tresky, na stránke Treskoslovensko zaregistruješ svoj blok z obchodu a bum – si v hre o takmer stovku parádnych cien. Tou hlavnou je Playstation 5, okrem neho môžeš vyhrať napríklad aj štýlové kuchynské spotrebiče značky Smeg, čítačku kníh, ročné predplatné Disney+ či kartón tresky od Ryba Košice.

Ryba Košice

Tento článok vznikol v spolupráci s Ryba Košice


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.