Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Keď sme boli malí, sex bol pre nás jednou obrovskou záhadou. A keďže sme si ju chceli nejako svojpomocne objasniť, vytvorili sme bláznivé konšpiračné teórie, ktorým sme sa napokon rozhodli aj uveriť. Toto sú niektoré z nich.

1. Moja mladšia sestra sa so mnou minule podelila o veľké tajomstvo. Mužská erekcia podľa nej znamená, že sa mužské vajcia perfektne zaguľatia (napríklad do tvaru biliardovej gule).

2. Keď som bola malá, verila som, že existuje dúhový sex. Prebiehal asi tak, že dvojica zmieša mužské semeno a ženskú menštruačnú krv dokopy, napchá si to do úst a následne sa s tým bozkáva. Očividne som v tom čase mala nejaké duševné problémy…

3. Počas babskej prespávačky prišlo na tému orálneho sexu. Jedna moja kamarátka povedala, že by nikdy v živote neprehĺtla. „Jasné, tá chuť a konzistencia je niekedy… No meh,“ povedala som ja, ona prikývla a dodala: „Aj to, ale hlavne nechcem otehotnieť.“ Ona sa naozaj až počas tejto debaty dozvedela, že z prehltnutého ejakulátu dieťa vzniknúť nemôže.

4. Ako dieťa som si myslel, že dvaja ľudia sa zákonite milujú len pred celou rodinou. A všetci to spolu oslavujú, ako napríklad narodeniny.

https://giphy.com/gifs/celebrate-DKnMqdm9i980E

5. Jedna známa, čo so mnou chodila na strednú, robila svojho vtedajšieho frajera zákonite len rukou. Nikdy ho však nenechala vyvrcholiť. Bála sa, že ak sa jej semeno dostane na pokožku, otehotnie, lebo osmóza. Tuším mala vtedy dávať na biológii pozor aj na hodinách, ktoré sa netýkali prenosu látok v bunke.

6. Náš učiteľ z vysokej nám hovoril príhodu o jeho bývalej žiačke, ktorá za ním prišla vydesená, že je tehotná. Spýtal sa jej, či mala nechránený styk a ona odpovedala, že nie, vraj „použili maslo“. Keď žiadal špecifikáciu toho, ako konkrétne použili pri sexe maslo, vysvetlila mu: „No natrela som si maslo tam dole. Ejakulát je predsa voda a voda s olejom sa nikdy nezmiešajú.“

7. Na sexuálnej výchove nám učiteľ tvrdil, že je úplne v poriadku mať nechránený sex v noci. Spermie totiž spia.

8. Keď som ešte pred začiatkom puberty začala ako tak chápať fakt, že muž vopchá svoj penis do ženskej vagíny, stále som si nebola istá, čo konkrétne sa deje potom. Predpokladala som, že do nej následne naciká. To bolo v tom čase moje jediné logické vysvetlenie.

https://giphy.com/gifs/angry-snape-severus-slpBOxNwDUuS4

9. Vedela som, ako funguje sex už takmer od malička, no nikto mi nepovedal, že existuje čosi ako erekcia. Preto som si celý čas sex predstavovala ako výrobu párkov – proste tlačíš nejakú huspeninoidnú hmotu do črievka.

10. Na prvom stupni základnej školy som mala jednu veľmi zvláštnu kamarátku. Všetkým tvrdila, že orálny sex prebieha takto: Žena si kľakne pred muža, položí si jeho penis na hlavu a začne s ním hlavičkovať. Hore a dole.

11. Raz ma moja – podotýkam, že dospelá – známa presviedčala, že análny sex zväčšuje zadok. Buď sa nechala dobre napáliť alebo práve odhalila to obrovské tajomstvo Kardashianok.

12. Bola som presvedčená, že penis jednoducho vlezie do vagíny a ostane tam. Žiadne prirážanie. Prirážajú len zvrhlíci a šialenci.

https://giphy.com/gifs/stacerizz-3oAt1JBoAROZst2Coo

13. Moja najlepšia kamarátka očividne žila celé detstvo v omyle. Myslela si totiž, že penisy vibrujú a vibrátory vibrujú len preto, aby ženu pripravili na ten skutočný zážitok.

14. Môj bývalý (mal 21 rokov) sa raz šialene preľakol, keď som nešla po sexe cikať. Myslel si, že cikaním sa zbavujem semena, ktoré do mňa práve vypustil a keď to nespravím, tak určite otehotniem. Dodnes netuším, či si myslel, že mi jeho výstrek zakaždým putuje do močového mechúra alebo či sa nebodaj nazdával, že maternica a močový mechúr je to isté…

15. Až začiatkom strednej školy som zistila, že kondóm vlastne nefunguje na rovnakom princípe ako menštruačné tampóny. Do tej doby som žila v domnienke, že si muž pred daným aktom strčí kondóm do močovej trubice a po skončení ho zase vytiahne. Auč.

16. Sused (dvadsiatnik, ktorý už mal jedno dieťa) ma raz začal presviedčať, že muž, ktorý má len jeden semenník, je neplodný. Bol si stopercentne istý, že jeden semenník vyrába spermie a druhý „tú šťavu okolo“.

https://giphy.com/gifs/emmys-emmy-awards-emmys-2016-3o7TKDqR5pVYAvi6Dm

17. Pokiaľ najprv spravíš chalana inak ako sexom (napríklad ústami či rukou), pri následnom sexe nemôžeš otehotnieť, lebo všetky spermie sa už minuli. Áno, kamarátka, ktorá ma takto múdro poučila ostala v pätnástke tehotná…

18. Mala som deväť rokov, keď som po prvýkrát začula v telke pojem „orálny sex“. Vysvetlila som si to tak, že ľudia pri ňom len napodobňujú ústami zvuky sexu.

19. Fakt som si myslel, že zo ženských prsníkov vystrekne mlieko zakaždým, keď dosiahne orgazmus. Tešil som sa na to všetko kakavko zadarmo…

20. Na sexuálnej výchove nás ako piatakov učili, že žena vyvrcholí pred alebo až po sexe. Nikto nespomínal, že sa to môže stať aj počas sexu. To bol dôvod, prečo som sa nazdávala, že žena nemusí nič robiť preto, aby sa dopracovala k orgazmu. Proste to príde samo a spontánne.

21. Moja bývalá spolužiačka tvrdila, že análnym sexom sa neprenášajú pohlavné choroby. Akékoľvek baktérie totiž vykakáš skôr, ako by ti stihli nejako uškodiť. 

https://giphy.com/gifs/reaction-WwgJuEWGUByZq

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: jimiiradio.com Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť