Ako správne jesť dezertné piškóty? Výrobca potvrdil, že to robíš celý život zle

Vieš, ktorá strana je vrchná a ktorá spodná?

Zdroj: Shutterstock

Človek je, údajne, najinteligentnejší tvor na planéte Zem. Je schopný kriticky premýšľať, konštruovať elektromobily, lietať do vesmíru či tvoriť umenie… aj napriek tomu všetkému mu miestami robia problém úplne banálne činnosti. Ako napríklad jesť. Presne tak – tak absurdne, ako to znie, tvor, ktorý sa nachádza na vrchole potravinového reťazca, nevie, ako jesť.

Alebo minimálne nevie, ako to robiť správne. Teraz je úplne bezpredmetné, že polovica národa nemá páru, koľko bielkovín či sacharidov by mala denne prijať, momentálne totiž ide o technickú stránku veci. Aj jedenie určitých jedál si totiž vyžaduje správnu techniku a tá väčšine z nás, nanešťastie, chýba.

Shutterstock

Napríklad taký banán sa má šúpať odspodu, burger sa má jesť hore nohami, aby hrubšia vrchná žemľa nasiakla šťavou, ktorá by inak kvapkala do taniera, a cupcake (nech už to vymyslel hocikto) si máš rozrezať na polovicu a jesť ho ako malý sladký sendvič. Prekvapený? Tak sa šetri, lebo zlatý klinec večera ešte len príde.

Dezertné piškóty si celý život jedol zle

Muž menom David sa rozhodol rozlúsknuť dilemu, o ktorej polovica populácie pravdepodobne ani nevedela. Ako správne jesť dezertné piškóty? Obrátil sa priamo na oficiálnu facebookovú stránku Jaffa Cakes a na otázku, ktorá časť je vrchná a ktorá vlastne spodná, sa dočkal nečakanej odpovede.

Shutterstock

O tú sa neskôr podelil aj v súkromnej facebookovej skupine Family Lockdown Tips & Ideas a ľudia neverili vlastným očiam. Výrobca naozaj potvrdil, že vrchná strana je tá s piškótou, a teda čokoláda má byť naspodku. „Ahoj David. Dezertné piškóty prechádzajú nádržou s čokoládou, takže čokoláda je naspodku! Ďakujeme za otázku,“ vyjadrila sa do správy spoločnosť Jaffa Cakes.

Pre mnohých to bolo prekvapenie. „V tejto fáze si nie som istá, či vôbec dýcham správne,“ napísala jedna z komentujúcich. „Môj život už nikdy nebude ako predtým,“ vyjadril sa zase niekto ďalší. Jeden z používateľov však položil veľmi relevantnú otázku: „Ak má byť čokoláda naozaj dole, prečo sú potom na všetkých obaloch piškóty naopak?“ Nuž, aspoň vieš, čím sa môžeš zaoberať, keď si zase raz zabudneš na záchod zobrať mobil.

Zdroj: Family Lockdown Tips & Ideas / Facebook 


Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
19
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
57
Haha
Woow Woow
13
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Španielsky biskup rezignoval, pretože sa zamiloval do autorky erotických románov o satanizme

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME