Ako vyzerajú herci z populárnych vianočných filmov dnes?

Až teraz si uvedomíš, aký si starý…

Konečne nastal čas oddychu, keď je jedinou tvojou povinnosťou vylezenie z postele a presunutie sa do obývačky pred telku. Na rôznych staniciach už fičia naše obľúbené vianočné filmy, ktoré navodia tú správnu atmosféru Vianoc.

Niektoré z týchto kultových filmov sú už poriadne staré, ale aj tak ich milujeme a nevieme si bez nich už ani predstaviť sviatky. Keď ti však ukážeme, ako vyzerajú ich hlavní hrdinovia, tak si ešte len uvedomíš, že už si aj ty trochu povyrástol.

Ako Grinch ukradol Vianoce

Alebo jednoducho Grinch. Nie ten animovaný, ktorý lákal ľudí do kín sarkastickými hláškami v uliciach amerických miest. Ani nie taký rozkošný zelený mužíček. V tejto rozprávka z roku 2000 sa objavilo viacero hviezd. Grincha hral vtedy Jim CarreyCindy Lou Who hrala Taylor Momsen.

youtube.com / wmagazine.com (https://www.wmagazine.com/story/jim-carrey-twitter-political-cartoons-kidding)
Universal Pictures/Jamie McCarthy

Sám doma

Snáď najobľúbenejší vianočný film každého jedného človeka. Skoro každého. Nájdu sa aj takí, ktorí ho ešte nikdy nevideli. Film bol natočený v roku 1990. Hrdinom je Kevin, ktorého stvárnil Macaulay Culkin, o ktorom sa toho už mnoho popísalo. Ako vyzerá herec teraz? Film bol natočený v roku 1990. Herci, ktorí stvárnili jeho rodičov, vyzerajú staro, no napríklad aj taký Buzz (Devin Ratray), ktorý bol Kevinovým starším bratom, ťa prekvapí. Ten má momentálne 41 rokov a Macaulay má 38 rokov.

youtube.com

Perinbaba

Jakubiskova klasika sa aj tento rok dočkala televíznych obrazoviek. Aké by to boli sviatky bez privolávania snehu s Perinbabou. Rozprávka pochádza z roku 1985 a zahrali si v nej napríklad Giulietta Masina, ktorá už je žiaľ dávno po smrti, no vzhľadom na rok výroby filmu sa to dalo čakať. Jakubka si zahral Tobias Hoesl, ktorý má momentálne 57 rokov.

youtube.com /e-talenta.eu

Tri oriešky pre Popolušku

Už keď sme zabŕdli do lokálnych klasík, tak Popoluška, samozrejme, nesmie chýbať. Niekto jednoducho nedá dopustiť práve na tieto rozprávky a Sám doma mu je ukradnutý. Aj rozprávka Popoluška už má svoje roky. Táto verzia rozprávky bola natočená v roku 1973. Úlohy krásnej Popolušky sa zhostila Libuše Šafránková, ktorá má momentálne 65 rokov a stále je rovnako nádherná. Princa si zahral Pavel Trávníček, ktorý má momentálne 68 rokov.

Zázrak na 34. ulici

Veľmi obľúbená rozprávka v Amerike, ktorá je o malom dievčatku, Susan, ktorá neverí v Santa Clausa. Raz však v okne uvidí naozajstného Santu a celý dej rozprávky je o jej navrátenej viere v pravého vianočného ducha. Dievčatko Susan stvárnila herečka Mara Wilson. Film bol natáčaný v roku 1994.

Vianočné prázdniny

Ďalší, pre Ameriku veľmi typický film, no mali sme ho možnosť vidieť viackrát aj u nás. Veľmi kultový, keďže v Amerike sa ním ľudia inšpirujú aj pri ozdobovaní svojich domovov. Film pochádza z roku 1989 a jeho ťažiskom je rodina Griswoldovcov, ktorá pokazí skoro vždy všetko, čo sa dá. Zväčša za to môže hlavný hrdina Clark, otec rodiny, ktorého si vo filme zahral Chevy Chase, ktorý má momentálne 75 rokov.

Láska nebeská

Jeden z tých klišé vianočných sladkých filmov, ktorému odpustíš, že je taký sladký a romantický práve preto, lebo je o Vianociach. Tento film nie je až taký starý ako ostatné, bol natočený v roku 2003, no ale aj to je pekných pár rokov, ktoré si uvedomíš, akonáhle si porovnáš jeho hlavných aktérov. Neodolateľný Hugh Grant, ktorý sa vo filme ocitol, už tiež trochu zostarol. Aj herec Thomas Brodie-Sangster, ktorý hral rozkošného chlapca, trochu vyrástol, že baby?

Mrázik

Kde je Perinbaba, musí byť aj Mrázik. To si, zrejme, hovoria každoročne naše televízne stanice. Ten, koho Mrázik nedesil, tak si rozprávku mohol užívať s hlavnou postavou, Nasťou, ktorej roly sa zhostila Natalja Sedychová, ktorá má už momentálne 70 rokov. Nezabudnuteľnú postavu Marfuše hrala Inna Čurikova, ktorá má momentálne 75 rokov.

YouTube / fdb.cz

Zdroj: csfd.cz
Titulná fotka: youtube.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
7 smrteľných hriechov, ktoré zažívame počas vianočných sviatkov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME