Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 22.2.2024
sk
Etela
cz
Petr
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

Ako vyzerajú obľúbené emoji zozadu? Tieto vtipné obrázky ti to ukážu

Čo sa skrýva za nevinným žltým úsmevom?

Nad čím ľudia premýšľajú o tretej ráno, keď sa im nedarí zaspať a o šiestej musia vstávať do práce? Nuž, niektorí nad raňajkami, iní nad nesmrteľnosťou chrústa a ďalší zase nad tým, či majú emoji zozadu riťku. Keďže čítaš tento článok, asi je zjavné, do ktorej kategórie spadá náš ilustrátor.

S jeho pomocou sme pre teba dali dokopy niekoľko obľúbených smajlíkov a dnes ti ukážeme, čo skrývajú za chrbtom. Nevedno, či sa ti to bude páčiť, no jedno je isté – už sa na nich nikdy nebudeš pozerať tak ako predtým.

1. Pšt

Na prvý pohľad je zjavné, že skrýva akési tajomstvo, no doposiaľ ti nebolo známe, aké. Teraz to už vieš. Frajerka mu natrúsila v aute a jemu nezostáva iné, ako…

smajlík, emoji, ilustrácia, zábava
ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Auč

Vyvaľuje oči, ale prečo? Vbehol rodičom bez klopania do spálne a stal sa svedkom niečoho, čo malo ostať navždy skryté? Alebo si sadol na kaktus? Nie a nie. Vo všetkom má prsty nemilosrdný bodavý hmyz.

smajlík, emoji, ilustrácia, zábava
ArtCaveManiac / EMEFKA
Valentín, tip na darček

Mohlo by ťa zaujímať:

Tipy na valentínske darčeky, ktorými potešíš svoju polovičku

3. Doprdele

Ešte pred chvíľou bol ten pavúk na stene a zrazu je preč. Keď zistí, kde sa tá osemnohá beštia usadila, vybehne mu aj druhá slzička.

smajlík, emoji, ilustrácia, zábava
ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Úsmev

Najzákernejší emoji, aký kedy existoval. Usmieva sa, ale natoľko kŕčovito, že mu to nikto nežerie. Teraz to máš podložené čierne na bielom – toto je úsmev „človeka“, ktorý tajne snová plány, ako ťa nepozorovane odpraviť z tohto sveta.

smajlík, emoji, ilustrácia, zábava
ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Včelička

Pandémii už odzvonilo, no on stále nosí rúško. Jeden by povedal, že len nechce v mestskej hromadnej doprave chytiť lepru, no v skutočnosti je to zamestnanec zdravotníckeho sektora, ktorý sa ti chystá pichnúť včeličku.

smajlík, emoji, ilustrácia, zábava
ArtCaveManiac / EMEFKA

6. Šokantné

Myslel si si, že je vydesený? Omyl. Namiesto toho rozvalený na posteli počúva hlasovú správu od kamarátky, ktorá práve kráča z nevydareného rande a oduševnene sa zaprisaháva, že si už definitívne ten Tinder odinštaluje.

smajlík, emoji, ilustrácia, zábava
ArtCaveManiac / EMEFKA
rozhovor so záchranárom Martin Šugár

Odporúčame prečítať:

Rozhovor so záchranárom Martinom: Chlap na nás mieril zbraňou, chcel, aby sme oživovali mŕtveho človeka

7. Hups

Legenda hovorí, že žiadna cesta výťahom nie je taká dlhá, ako tá, uprostred ktorej ti skrúti brucho. Pokiaľ sa ti to stalo, teraz aspoň vieš, že tento emoji je veľmi kolegiálny a prežíva to s tebou.

smajlík, ilustrácia, zábava
ArtCaveManiac / EMEFKA

8. Brr

Ak si bol v tom, že frajerky, ktoré si o svojich drahých ohrievajú zmrznuté čongále, sú výsadou ľudí, tak si sa šialene mýlil. Tomuto problému čelia aj emoji. Očividne.

smajlík, ilustrácia, zábava
ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.