Ako zbaliť chlapa? 12 najčastejších trikov, ktoré ženy premyslene využívajú

Ženy jemne klamú, manipulujú a zavádzajú, ale robia to len pre vyššie dobro!

Zdroj: Mikel Healy / commons.wikimedia.org

Ako zbaliť muža je téma často frekventovaná a všetkým dobre známa. Očný kontakt, úsmev, pohodenie vlasmi, hanblivé klopenie očí, smiech, hra na nedostupnú, inteligencia… tých rád je pomerne dosť, no pre ženu, ktorá javí skutočný záujem, nie je až také ťažké muža očariť.

Iba ak by bola nepríťažlivá, alebo by z jeho strany nepreskočila tá ,,povestná iskra“. Sem-tam (rozumej často) si však ženy pomáhajú malými trikmi (občas zavádzajúcimi a klamlivými) a tu je pár z nich.

Predstierať omyl

Ženám sa bežne stáva, že screenshot z konverzácie prepošlú úplne najnevhodnejšej osobe. Trapas za trapasom naučil ženy aj niečomu prospešnému. Čo tak nafingovať ,,žíííš, to nie tebe som to chcela poslať, prepáč“ správu.

No nie je to len nejaké obyčajné ,,ahoj“, ale musí to byť nejaké vtipné meme alebo niečo, čo v ňom vyvolá záujem, aby sa rozprúdila debatka, a ak si muž bude so ženou vypisovať do skorých ranných hodín, povedzme, že darebáctvo sa podarilo.

Excited Savvy Shields GIF by Miss America - Find & Share on GIPHY

Sen realitou

Čím pikantnejší sen, tým lepšie. Hneď mu skrsne myšlienka na to, aké by to bolo v skutočnosti, a aj keď sa asi tretine žien reálne stane, že sa jej to fakt snívalo, no kto by už len tomu veril, však? Zo začiatku sa treba zdráhať a hanblivo chechtať, že to ani nestojí za reč a do detailov ho vôbec nepustiť. Veď má ruky, nohy, hlavu a úd, aby na to prišiel aj sám, snáď čím skôr.

Foto na sociálnej sieti

Nikto nedáva viac sexi fotiek ako žena na love. Stačí si všimnúť zvýšenú aktivitu a hneď je jasné, že táto po niekom ide. Nesmú chýbať nejaké veľavravné citáty, či hladkanie si ega od instahoničov, aby to v ňom vyburcovalo trošku žiarlivosti. Ona však čaká na každý lajk a koment len od neho a ešte, keď si pán vyvolený pozrie jej príbeh, neostáva nič, len sa víťazoslávne usmievať. Mehehehehe.

Smiech

Ak sa stane niečo vtipné, podvedome sa pozrie prv naňho. Smeje sa vždy a všade, a hlavne na jeho vtipoch. Je pozitívna, usmievavá, v pohodičke a vytvára pocit, že život s ňou je krásny a jednoduchý. Na tento omyl chlap príde, bohužiaľ, neskoro. Keď ho už bude mať v hrsti, až vtedy buchne ako sopka a všetky doposiaľ skrývané emócie pocíti do dvoch minút, pokiaľ však nemá práve v ruke čokoládu.

Pomôž mi

Buď má problémy s matikou, nevie si preinštalovať notebook alebo má nejaký iný hraný nedostatok, s ktorým jej muž musí pomôcť. Čím viac času s ňou strávi, tým lepšie. Samozrejme, že nie je až taká tupá, nechce predsa vyzerať ako úplný cvok, často však dokonca vie ešte viac ako dotyčný, no už je neskoro priznať farbu. Začalo sa divadielko a to treba zahrať až do konca.

Deep Breath Eye Roll GIF by The Orchard Films - Find & Share on GIPHY

Stará sa viac o svoj vzhľad

V živote ženy sú dni, keď je tri dni v pyžame, smrdí, nestíha si umyť vlasy, oholiť nohy, nemá dokonalý make up, rozpila sa jej linka na očiach, rozmazal rúž alebo si sadla niekam, kde nemala atď., atď. No pri ňom vždy krásne vonia, super vyzerá a neváha stáť aj hodinu pred zrkadlom. Na to, čo za „zrúdu“ v skutočnosti je, si ešte bude musieť chlapec počkať.

Veľká výzva

Muž, hrdina, pomôže žene, chudinke. Ego je pohladkané a žena sa slastne usmieva, že jej na to skočil. Ženy vraj zvládnu všetko samé a treba im pomôcť, len kým im nezaschnú nechty alebo netreba vyniesť gauč na šieste poschodie. No pri kritických situáciách, ako je pokazené auto uprostred ničoty, vypadnutá elektrika v byte či dostať sa bezpečne večer domov, práve vtedy si spomenie presne naňho a jemu k dokonalosti chýba už len supermanský plášť.

Spriatelenie sa s kamarátmi

Áno, takto sa to robí. Všetci musia vedieť a vidieť, že táto sexi dáma je chodiaca dokonalosť a skvelá parťáčka, ktorú mu budú všetci závidieť. Čo by to bolo za ženu, keby nevyvolala trošku žiarlivosti, aby vedel, že si môže vyberať a začal sa o ňu viac snažiť. No tu sa už žena pohybuje na veľmi tenkom ľade. Len skutočné odborníčky to dopracujú do šťastného konca.

Tá ženská zábudlivosť

Či už uňho bola sama alebo s partiou, určite sa infikovala do prostredia. Zabudnutý sveter či stratená náušnica je skvelý dôvod na to, aby ho mohla kontaktovať znova, bez toho, aby to vyzeralo, že na ňom tak extra lipne. Treba to však poriadne skryť, lebo ju ešte stihne na bráničke s tým, že si niečo zabudla. Nepochopil. Somár.

Forgot Michelle Obama GIF by Obama - Find & Share on GIPHY

Rodina

Nerobí jej problém baviť sa o jeho rodine, dokonca sa zaujíma, ako sa má mamina, keďže bola tak dlho chorá. Má prehľad o menách a rodinných väzbách a už sa vidí na sesternicinej svadbe o rok, zatiaľčo on si nevie spomenúť ani na jej meno. Stará sa, pekne o nich hovorí, až kým raz nepríde na to, že svokra je ako kytica. Len zviazať a hodiť do vody.

Kopírka

Človek by aj rád veril, že spoločné záujmy nie sú len hrané, často však sú a tu je na mieste otázka, či ten chlap vážne stojí za to, aby žena s ,,obľubou“ chodila na futbal, i keď vie len toľko, že toto je lopta a toto hráči. Žena to vyhodnotí a následne nato spúšťa proces kopírovania.

Číta dobrú knihu a odporučil ju? Oddnes je jej obľúbená. Má rád sushi? Aj ona ho miluje! Takýmito drobnými vecami často dáva najavo, ako skvelo sa k sebe hodia. Ostáva už len dúfať, že je to pravda. Viera v osud je často viac ako vlastný názor.

Jessica Biel Destiny GIF - Find & Share on GIPHY

Spomienky

Sú veci, ktoré ľudia zažijú len pri jednom človeku a budú si to ešte dlho pamätať. Pieseň, ktorú si spolu v opitosti spievali, parfum, ktorý má len ona, vtip pri ktorom sa skoro zadusili smiechom či spoločný obľúbený seriál. Treba ich zbierať čo najviac a rozhodne sa o tom aj baviť.

Či chlap verí alebo nie, žena si nájde stále nejakú páku, aby sa pripomenula, aj keby to mala byť správa kamoške, ktorá sedí vedľa v boxe, aby pustila na jukeboxe váš song. To je mi ale náhodička. Šialené? Tomu ver, také sú ženy!

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
EMEFCARTOON: Dobrodružstvo zo slovenských koľajníc!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME