Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Ako zistiť, či je drevo v posteli? 53-ročná fitnesska z OnlyFans dáva ženám cennú radu

Životom ostrieľaná žena tvrdí, že sa to dá zistiť ešte skôr, ako na to vhupnete.


Telesné radovánky tvoria podstatnú časť každého fungujúceho vzťahu, preto je nesmierne dôležité, aby si partneri v tomto ohľade rozumeli. Pochopiteľne, jeden zlý výkon ešte nemusí byť predzvesťou katastrofy. Ak sa ale z neuspokojivého intímneho styku stane pravidlo, zvyšuje sa šanca, že nahromadená frustrácia časom prerastie do rozchodu.

V počiatočných fázach vzťahu je veľmi ťažké odhadnúť, či budete kompatibilní. Chodíte sa navzájom vyvenčiť, držíte sa za ruky, dlhé hodiny rozoberáte nesmrteľnosť chrústa… ale ešte ste spolu nespali. Dá sa aj v tomto štádiu rozpoznať, či sa z neho vykľuje posteľné poleno? Nuž, podľa tejto fit babičky jednoznačne áno.

Dôležitý je prvý bozk

53-ročná Londýnčanka Andrea Sunshine sa na sociálnych sieťach prezentuje ako fitness influencerka, spirituálna terapeutka či osobná trénerka, mnohí ju však poznajú z platformy OnlyFans. Naprieč všetkými platformami ju sledujú státisíce fanúšikov, nielen muži, ale aj ženy. Presne im sa životom ostrieľaná športovkyňa rozhodla venovať cennú radu.

Profimedia

Ako zistiť, či je chlap v posteli drevo? „Všetko je to o prvom bozku,“ hovorí Andrea, ktorá údajne skonzumuje 150 vajec mesačne, aby sa udržala v bravúrnej kondícii. Čo sa bozkávania týka, má veľmi prísne kritériá a nehodlá od nich upustiť. „Pokiaľ chlap neprejde skúškou z bozkávania, k sebe do postele ho ani nepustím,“ tvrdí.

moderné technológie, problémy, vtipné ilustrácie

Mohlo by ťa zaujímať:

5 problémov, ktoré musíš denne riešiť kvôli moderným technológiám 

Ďalej dodáva, že netreba zabúdať na chémiu. „Ak už počas bozku cítim, že nemáme žiadnu chémiu, šance, že by niečo ďalšie bolo dobré, sú veľmi nízke.“ Ako tvorkyňa na OnlyFans dostáva denne kopec ponúk od mužov, ktorí sú za bozk s ňou ochotní zaplatiť nemalú sumu. Andrea ich však rad za radom odmieta. Dôvod je prostý – má strach, že tieto bozky budú stáť za…

Profimedia

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje