Ako vyzerá život, keď si single? V tomto sa určite nájdeš.

Dvojtvárny život ľudí bez partnera nie je až taký super ako sa zdá…

Láska dáva nášmu životu iný zmysel a všetko sa točí okolo nej. Buď ju máme, stratili sme ju, sme kvôli nej zatrpknutí alebo ju hľadáme. Ľudia vôkol teba vytvárajú krásne dvojice a ty si stále sám. Tu svadba, tu dieťa, tam zasnúbenie a ty stále nič. Človek dlhodobo bez partnera je často prototypom schizofrenika. Na jednej strane by si už rád niekoho stretol, no na druhej, keď si predstavíš tie neustále hádky a sklamania si rád, že si sám. A takto striedaš svoje prvé po láske prahnúce ,,ja“ a to druhé sebestačné – nepotrebujem nikoho ,,ja“.

Zoznamka

Ako najjednoduchšie dnes oslovíš ženu? No samozrejme – ako inak, cez internet. Schválne sme nenapísali, ako oslovíš muža, lebo to sa deje len v ojedinelých prípadoch a nešplhá sa to ani na to jedno percento štatistiky. Ak si v tej prvej fáze, rozhadzuješ srdiečka, lajčiky, komentáre a smajlíkov. Hlavne veľmi veľa smajlíkov. Táto fáza trvá v závislosti od toho, ako veľmi si nadržaný.

/Namiesto absolvovania manželskej poradne, by si mali manželia v nefungujúcom manželstve založiť účet na Tinderi a na vlastné oči sa presvedčiť, akou nočnou morou si prechádzajú tí nezadaní./

continuetobecurious/tumblr.com (http://continuetobecurious.tumblr.com/image/100121551924)

Potom príde fáza s označením 0 (čítaj nula), keď ťa prestane zaujímať akékoľvek socializovanie sa s nádejnými kandidátmi na tvojho životného partnera. A neskôr si opäť povieš, že je ten správny čas nebyť viac sám, ale vieš čo hovorí zákon schválnosti? Že všetky tie sexi samice sa ti ozvú, až keď už budeš niekoho mať. Nehovoriac o tom, že čím si dlhšie single s vnútorným presvedčením, že nechceš nikoho, už aj zabudneš ako sa v dnešnej dobe flirtuje.

Stretnutie

Nastáva deň prvého rande. Ak si single ešte len krátku dobu, správaš sa normálne a to je presne tvoja šanca na nový vzťah. Ale prichádza to povestné ,,ale“ v myšlienkach ako: Veď len prednedávnom si jeden vzťah ukončil/a, načo sa niekam ponáhľať. Možno by si vlastne chcel/a byť chvíľu sám/a, venovať sa viac sebe, nejako sa odviazať a užiť si. Toto ti aj celkom ide, teda až do momentu, keď ti príde ľúto, že sa nemáš večer ku komu pritúliť. No už je neskoro.

memehub.sk (https://memehub.sk/post/81002)

Po istom čase tvoje zúfalstvo prerastá do veľkej paranoje a nik ti nie je dosť dobrý. A už keď niekoho nájdeš, odplašíš ho. Po každom nádejnom rande si predstavuješ svadbu, váš spoločný život a v očiach ti svietia hviezdičky, no ten druhý nie je slepý a tvoje premotivované ťahy si všimol. Hlavne, ak si hneď po odchode napísal/a, že ti už chýba. A tak tlačíš na pílu v každej situácii a aj slušné správanie si vysvetľuješ tak, že s tebou niekto flirtuje. Začínaš baliť už aj poštára, či čašníka, veď nikdy nevieš, kedy motyka vystrelí.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/how-i-met-your-mother-himym-wP2Pvi2JkSdi0)

Filmy

Romantické komédie ti nič nehovoria. Nie sú to ani zďaleka komédie a romantika momentálne nemá v tvojom živote miesto. Všetko sú tu len braky, ktoré sa realite vôbec nepodobajú. Ale potom prejdeš do svojho druhého vnútorného nastavenia a tak si omylom jeden pustíš a na konci ti vyhŕknu slzičky, lebo aj ty si chceš vziať lásku svojho života na pláži a večer ležať spoločne zakrútení do deky. Pozrieš si ich pre istotu všetky a priberieš kvôli tomu pár kíl. Spamätáš sa až pri tom, keď začneš pozerať 128. diel Juanity a Migela. Toto už nie je v poriadku, potrebuješ chodiť viac medzi ľudí a tak začneš opäť pátrať po tej pravej osobe, no zisťuješ, že tieto veľavravné filmy ti pokazili úsudok. Tvoj osud vidíš všade. Zakopol si pred partiou žien? Žiadny problém, tá v strede sa do teba zamiluje a bude to skvelý príbeh pre vaše vnúčatá. Pokladník sa na teba akosi krajšie usmial? To je on! Otec tvojich detí.

Depresia

Keď jediné teplo, ktoré cítiš vo svojej posteli je to od notebooku, čo ťa páli na stehnách vieš, že toto je už kritický stav. Tak rád by si mal niekoho, kto ťa bude ľúbiť a nie len tr*kať. Ale kým to príde, užiješ si pár dní riadneho negativizmu. Nič ťa nenas*rie viac, ako keď niekde zazrieš muchlujúce sa páriky, vychechtané za rúčky držiace sa indivíduá, s afektovaným úsmevom. Máš chuť im tie jazyky vytrhnúť a obiť im hlavy o stenu. Tvoju nástenku zdobia citáty o tom, aký musí byť ten druhý ku*va špeciálny, ak si ťa chce získať a tvoj sexuálny a spoločenský život je mŕtvy. Tak ako aj tvoja duša.

memehub.sk (https://upload.emefka.sk/posts/43/18/34318.jpg)

Nezriedka sa človek začne opúšťať aj po fyzickej stránke. Načo sa má udržiavať, keď ho aj tak nik nechce. Kým sa znova neobjaví niekto, kto mu rozbúcha srdiečko, dovtedy je holenie a cvičenie v nedohľadne. Iba ak by opäť prišla fáza číslo jeden. To pre ženy znamená (+ pre pár chlapov) hádzať jednu sexi fotku za druhou a užívať si aspoň virtuálnu pozornosť. Čo viac vie pohladkať ego, ako keď ti niekto napíše, aká si krásna. A možno je toto príbeh pre tvoje vnúčatá. Pozrite sa deti, toto je fotka vašej babky, kde špúli hubenku. Tú som jej okomentoval srdiečkom a odvtedy sme spolu.

memehub.sk (https://upload.emefka.sk/posts/new/img1/86/69/68669.jpg)

Rodina a kamaráti

Tvoje okolie sa takisto delí do dvoch skupín. Sú to tí, ktorí sa neustále vypytujú, či niekoho máš, väčšinou rodičia a spol. A potom sú to tí, ktorí si už rovnako ako aj ty zvykli, že ostaneš navždy sám. Stále ťa majú rovnako radi a volávajú ťa von, hoci si piate koleso na voze. A potom príde to zdesenie, keď im oznámiš, že niekoho riešiš. Hneď celá partia začne rozoberať plusy a mínusy tejto ženy či muža, veď predsa musia posúdiť, či sa k ich zlatíčku táto osoba hodí alebo nie.

weezilla/imgur.com (https://imgur.com/CQZixLR)

Ľudia ti dosť často dohadzujú tie ,,najlepšie“ baby a tých ,,najmilších“ chlapov. Lenže sú všetci škaredí ako osr*né psie rite. Veď vnútorná krása je oveľa dôležitejšia a ty si po tých rokoch samoty aj tak nemôžeš vyberať. Ak už máš dosť dvojitých rande a úplne náhodných stretnutí, tvoji známi začnú byť oveľa viac vynaliezavejší.

googleme420/tumblr.com (https://googleme420.tumblr.com/image/143652235898)

Divné veci

Čoraz častejšie ti aj tvoj život pripomína, že si sám a že pravdepodobne tento svet aj tak opustíš. Poplačeš si doma do vankúša a potom sa cieľavedomo vydáš do sveta a to všetko s falošným úsmevom na tvári. Pretože, raz to určite príde! No jedlo pre jedného si nikdy nekúpiš. To aby si si na ďalší deň nemusel znova variť.

/Jedlo pre  mačky, hračky pre mačky, víno, jedlo pre jedného /

imgur.com (https://imgur.com/pxlMNeH)

Keď už aj IKEA myslí na ľudí, ako si ty a súcití s tebou, no ty si stále dobre naladený, lebo vieš, že na dobré sa oplatí počkať. Dnes si môžeš kúpiť všelijaké vymoženosti pre nezadaných. Už si ich aj pár dostal, akože zo srandy (ha-ha), ale niekde vzadu v tvojej hlave ostávajú uložené už naveky. Vyplávajú na povrch pri prvej opúšťačke, ale ešte nie je nič stratené. Je jedno v akom stave sa nachádzaš, neber si domov z ulice už tú 12-tu mačku. Svet sám nespasíš!

imgur.com (https://imgur.com/gallery/TIiwMQ4)

Stávaš sa čoraz viac divnejším pre svoje okolie. Nenecháš si predsa ujsť kino, len preto, že nemáš s kým ísť a aj stravovať sa predsa niekde musíš. Je to divné? To si myslíš len teraz. Oceň kvalitu každého zariadenia a zmysel pre detail. Aspoň vždy vieš, kam si máš sadnúť.

imgur.com (https://imgur.com/gallery/wVgGdnV)

Ak si stále sám, nezúfaj. V dnešnej dobe ťa už nik neposadí do blázinca. Pokojne sa ožeň aj s vlastnou chladničkou, to je v pohode. Pokecaj si s babami na plagátoch alebo si ešte stále môžeš našetriť na robotickú slečnu, ktorá ťa vždy pustí na pivo a nikdy ti nepovie nie. Čoskoro sa to stane bežnou realitou, pretože ľudia už nebudú schopní nadviazať normálny vzťah.

imgur.com (https://imgur.com/8ZlODtT)

Titulná fotka: Torotno Raptors/twitter.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
44
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
31
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Muž sa chcel vyhnúť poplatkom za batožinu v lietadle. Geniálny nápad mu však nevyšiel.


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME