Aktivisti sa búria proti „bordelu“ s bábikami. Ich absurdný argument však nemá logiku!

V hlavných úlohách: komunisti a feministky

Parížske mestské zastupiteľstvo uvažuje o zatvorení prvého francúzskeho bordelu so sex bábikami. Dôvodom je intenzívna kritika zo strany feministiek a ľavicových aktivistov. Ok, je jasné, že to môže niekomu prekážať. Veď je to DIVNÉ. Ako môže niekto uprednostniť bábiku pred živou ženou, keď si už tak či tak platí. ZVRÁTENOSŤ! Žeby niečo z tohoto predstavovalo problém pre aktivistov? Kdeže! Tí si vymysleli niečo úplne iné!

Podnik s príznačným menom Xdolls sa nachádza v jednom z bytov vo francúzskom hlavnom meste. Prevádzku spustili len minulý mesiac. Zákazníci si môžu vybrať jednu zo štyroch silikónových bábik, vyrobených v Číne.

https://news.vice.com/en_us/article/evq4wz/communists-feminists-france-sex-doll-brothel

Xdolls je oficiálne registrovaná ako herňa. Svojim spôsobom to tejto definícii aj celkom vyhovuje – zákazník zaplatí za to, aby sa mohol „pohrať“ s nejakou hračkou. Odporcovia ale tvrdia, že ide o bordel. Čo je v podstate tiež pravda. Akurát s jedným rozdielom – nie sú v ňom žiadne prostitútky. Figuríny sa skutočne nedajú považovať za kňažné lásky. Rovnaký názor má na vec aj polícia, ktorá po prehliadke došla k záveru, že žiaden zákon nie je porušovaný a nedochádza k verejnému pohoršovaniu.

Kde je teda problém?

Podľa vytočených feministiek a „ľavicových intelektuálov“ podnik propaguje znásilnenia. Je ťažké zorientovať sa v argumentácii, ktorá viedla k tomuto záveru. Zrejme uvažujú tým spôsobom, že muži po vášnivých chvíľach strávených s kôpkou silikónu začnú aj reálne ženy vnímať ako objekty a veselo sa pustia do znásilňovania. Lebo ľudia sú zrejme idioti, ktorí nevedia rozlíšiť bábiku od skutočného človeka. Podľa kritikov asi človek nemá akúkoľvek zodpovednosť, vlastnú vôľu, schopnosť uvažovať a všetky činnosti mu musí nadiktovať nejaká autorita.

https://romanticpoet.wordpress.com/2012/05/02/the-communist-slogan-forward-now-adopted-by-obama/

Čo je vlastne presne to, čo si bežný komunista myslí o ľuďoch.

Podniky s podobným zameraním, ako Xdolls sa v poslednej dobe vyrojili ako huby po daždi. Môžeme ich nájsť v Španielsku, Anglicku, Nemecku, Holandsku a najbližšie k nám v susednom Rakúsku. Azda najviac sa sex bábikám darí v Japonsku – krajine vychádzajúceho slnka a kresleného porna.

http://interesnovsem.info/2018/03/17/rezinovaya-kukla-namnogo-luchshe-moej-nastoyashhej-zheny-novaya-fishka-yaponskih-muzhchin/?utm_source=Martiality_me_rezinovaya-kukla-namnogo-luchshe-moej-nastoyashhej-zheny-novaya-fishka-yaponskih-muzhchin_&utm_medium=rekpost&utm_campaign=rezinovaya-kukla-namnogo-luchshe-moej-nastoyashhej-zheny-novaya-fishka-yaponskih-muzhchin_

Pokiaľ niekde naozaj sex bábiky predstavujú hrozbu pre štát, je to práve v Japonsku. Krajina trpí extrémnym poklesom počtu obyvateľov. Ľudia sa nesobášia, nerodia sa deti. Dokonca aj manželské páry spolu veľakrát žijú vo veľmi chladných vzťahoch. Japonci a Japonky vzrušenie, intimitu a sexuálny ventil hľadajú vo videohrách, platených profesionáloch, či spomínaných bábikách. Vláda sa zúfalo snaží zvrátiť zlý demografický vývoj bez toho, aby zasahovala do demokratických slobôd svojich občanov.

https://vignette.wikia.nocookie.net/adventuretimewithfinnandjake/images/d/d6/Now-kiss.png/revision/latest?cb=20140219025258

Medzitým na druhom konci sveta hrozí, že miestni zúfalci a fajnšmekri prídu o svoju obľúbenú zábavku. Všetko čisto len preto, že kôpka nespokojencov hlasno kričí…

Zdroje: news.vice.com, interesnovsem.info
Titulná fotka: Sexbot Brothel

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
20
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
21
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Bizarné svetové rekordy, ktoré netúži nikto prekonať

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME