Aktivity, ktoré môžeš robiť v piatok večer namiesto sedenia pri pive

V piatok sa nemusíš len bohapusto ožrať.

Zdroj: Hayes Potter, Unsplash

Je tu vytúžený piatok a ty ako každý iný piatok ideš s kamarátmi na pivo. Miestami to už môže byť dosť stereotypné, a tak sa začneš obzerať po iných možnostiach. Super štart do víkendu môžeš mať aj bez toho, aby si sa opil. Pozri sa, aké rôzne aktivity by si mal vyskúšať.

Rôzne kurzy

Vydaj sa na kurz maľovania, šitia, varenia alebo sa môžeš priučiť DJ-ingu. Na Slovensku je obrovské množstvo dostupných kurzov, vďaka ktorým sa dokážeš niečo nové naučiť. Ak nemáš dostatok peňazí na to, aby si si takýto kurz zaplatil, tak si môžeš nejaký pozrieť na internete. Môžeš svoje zručnosti zlepšovať v rôznych oblastiach, od dizajnu až po marketing.

Návšteva kina

Síce si možno hovoríš, že ísť do kina v piatok nie je nič výnimočné – vyskúšal si však aj tie menšie alternatívne kiná? V tých nájdeš filmy, ktoré sa v obrovských sieťach kín nehrajú a nie sú o nič horšie. A hlavne ťa v nich nik neruší jedením svojho popcornu.

Myke Simon, Unsplash

Divadlo

Možno si myslíš, že chodenie do divadla je len pre starých ľudí, no opak je pravdou. Momentálne existuje mnoho malých, lokálnych divadiel, v ktorých hrajú mladí ľudia. Vo svojich divadelných predstaveniach rozoberajú témy každodenného života a problémy mladých ľudí.

Koncert

Nejde o koncerty, o ktorých vieš a tešíš sa na ne mesiace. Ide o koncerty, ktoré sú v tvojom meste a interpretov nepoznáš, no môžno by ťa mohli zaujímať.

V našom hlavnom meste býva koncertov neúrekom, takže ak bývaš tu, rozhodne si máš z čoho vyberať. Skús sa niekedy hecnúť a vybrať si koncert interpreta, ktorého nepoznáš a uvidíš, možno budeš prekvapený, aká skvelá hudba ti ušla.

Pien Muller, Unsplash

Escape room

Trošku potrápiš svoje mozgové bunky nie alkoholom, ale takouto formou zábavy. A je to ideálna zábavka pre partiu. Možno sa vám do toho na začiatku nebude až tak chcieť, ale na konci pochopíte, že to stálo za to.

Laser tag

Ak si rád zabeháš a si súťaživý typ, tak by si mal rozhodne vyskúšať laser tag. Pomocou laserových pištolí strieľaš svojich súperov a bojuješ o to, kto bude mať najvyššie skóre. To je vám však na konci ukradnuté, lebo ste sa poriadne zabavili.

Season 8 Ifc GIF by Portlandia - Find & Share on GIPHY

Troška športu

V piatok večer ísť športovať? Divné, čo? Nemusíš však ísť behať maratón, môžeš si ísť zahrať volejbal, futbal alebo niečo jednoduchšie, ako napríklad ping-pong či badminton.

Zahraj sa

V posledných rokoch dosť ožívajú stolové hry a bary či podniky, ktoré sú na ne zamerané. Do podobných podnikov ideš s cieľom zahrať si nejakú hru. A ak práve nie si na stolové hry, tak sa môžeš zahrať aj vo virtuálnej realite. Podobných podnikov zameraných na tento typ zábavy je už na Slovensku viacero.

Hammer & Tusk, Unsplash

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
HOROROSKOP: Horoskop na november, ktorý ti odhalí, čo ťa čaká a neminie


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME