Aktivity z detských čias, ktoré by si mal cez voľné letné chvíle vyskúšať znova

Leto je tu. Ak máš aspoň trochu voľného času a chuť odviazať sa, spomeň si na to, ako si si ho užíval ako malý a vráť sa s nami späť do minulosti.

Skončila škola, prišli prázdniny a ak aj ty zas nemáš poriadne plány, lebo si chudobnejší ako kostolná myš, máme pre teba riešenie. Zamysli sa nad tým ako si trávil leto, keď si mal deväť rokov, večierku do ôsmej a v kapsičke na obedové lístky desať halierov. Stavíme sa, že nasledujúcimi činnosťami a hrami. Teraz už keď si dospelý (alebo sa skôr naňho snažíš hrať) sú síce považované za detské, ale veď „nenechám zomrieť to dieťa vo mne“, nie? A navyše, veľa zážitkov, za málo peňazí.

Vojna s vodnými pištoľami

A prečo nie? Keď sa teraz tak brutálne rozšíril lasergame, môžeme si trochu uletieť a strieľať po sebe plastovými zbraňami s vodou. Možno si hovoríš, že je to kravina, ale počkaj, keď sa prvému protivníkovi trafíš rovno do oka. Ak si zákerné, škodoradostné hovado so zlým zmyslom pre humor, zábava sa pre teba vtedy ešte len začne.

hpdtoys.com

Hádzanie vodnými bombami

Pamätáte si na tú nevinnú srandu, keď ste si hádzali balónik plný vody a predstierali, že je horúci zemiak? Takisto táto aktivita môže nabrať vyšší level, keď ste dospelí. Ešte o úroveň vyššie to posuniete, akonáhle sa začnete navzájom triafať do intímnych partií. Vtedy kamoš-nekamoš, vraciaš mu to aj s úrokmi a rizikom impotencie. #noregrets

Papierové lietadielka a lodičky

Možno sa vám vybaví spomienka na tú prekliatu bolesť, keď do teba hodil spolužiak novoposkladané lietadlo a narazilo do teba špicom. Hotový vražedný nástroj. Ale môže byť celkom fajn precvičiť si svoje grambľavé ruky a znova niečo také skúsiť. Ktovie, možno sa ti lodička bude hodiť, keď sa ako partia nacenganí rozhodnete, že ich pustíte do vody a stavíte si na ne. Sázky a dostihy v reálnom živote.

giphy.com

Praky, luky, kuše

Neexistovala väčšia dávka adrenalínu ako strieľanie jarabiny po random ľuďoch z druhého poschodia a následné skrývanie sa za balkónom. Nerobme zo seba svätcov, vieme, že by si takú jarabinu napálil do ksichtu teraz minimálne piatim ľuďom za deň. A pred tým, akoby si začal zdrhať, by si sa mu ešte aj drzo vyškieral do tváre.

Stavanie bunkra

Ako malí sme si ich stavali stále, či už v lese, alebo doma v obývačke. Vtedy sme to robili s čistými úmyslami. Teraz by sme to urobili z dôvodu, že všetkých ľudí nenávidíme a občas máme za potrebu tráviť čas s tým najmúdrejším, najkrajším a najskromnejším človekom pod slnkom – sebou samým.

giphy.com

Karaoke párty

Časy, kedy sme si ako tínedžeri spievali Britney Spears a Rickyho Martina sú už preč. Teraz tu máme iné prvotriedne hitovečky od Despasitka cez Sokoly až po „ečamelakulpa“ či ako sa tomu nadáva. A platí pravidlo, keď vieš naozaj pekne spievať, nespievaj. Pokazíš všetku srandu. Čím väčší škrekot a falošné falzetíky, tým väčšia haluz.

Skákanie do vody z lana alebo útesu

Znova sa zahĺb do spomienok na detstvo. Pamätáš sa na tú bolesť brucha, keď si chodil do vody pupkáča, alebo si to radšej vytesnil z pamäti? V konečnom dôsledku to bola ale dávka adrenalínu, ktorá pošteklila v podbrušku. O to viac, keď sa Nikole po skoku stiahol vršok z plaviek… Tak sa trochu odviaž (ako Nikoline plavky), zaves nejaké lano o strom nad vodou a skoč! Odporúčame ešte jednu vec – krič pri tom ako Tarzan a nadobudne to nový rozmer.

giphy.com

Tancovanie v daždi a skákanie po mlákach

Lebo tento oslobodzujúci pocit musí zažiť určite každý. Ako malým nám dážď a blato nevadili, jedine keď nás mama vytrieskala, že sme boli zas*aní až za ušami. Tak nebuď z cukru, choď von a #feeltherain. Určite si budeš predstavovať, že si hviezda hudobného videoklipu.

Stavanie plavidla

Byť kapitánom lode bol vždy tvoj sen. Možno si o tom doteraz nevedel, ale keď si si to predstavil, už vieš. Ako malé štuple by ste si asi plťku, na ktorej by sa plaviť naozaj dalo, nevyrobili. Ale dobrá správa, už sme veľkí! Čo tak to skúsiť a zažiť trochu „vzrúša“ ako vystrihnutého z Rafťákov?

Minibonus: Súťaž vo vypľúvaní melónových jadierok

Keď sa ti zdá, že ťa nik nemá rád, spomeň si na ne. Nenávidíme ich a otravujú nám život. Tak prečo by sme tie malé svinky nemohli využiť na trochu zábavy?

memecenter.com

Titulná fotka: flickr.com 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 ženských letných problémov, na ktoré sa môžeš tešiť aj toto leto

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME