Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.6.2023
sk
Žaneta
cz
Laura

Aký šport je pre teba ten pravý podľa znamenia zverokruhu? Baran by mal začať boxovať, Blíženci majú radi kolektív

Nájdeš v niečom záľubu?


Zaujímaš sa o šport a chceš vedieť, aký šport sa ti hodí podľa tvojho znamenia? Každé znamenie má svoje vlastnosti a charakteristiky, ktoré môžu mať vplyv na preferovanú formu fyzickej aktivity. Ktorý šport je najvhodnejší práve pre to tvoje?

Baran (21. marec – 19. apríl)

Sú energickí a súťaživí jedinci. Vhodným športom pre nich je niečo, čo ich udržiava v pohybe a ponúka možnosť súťažiť. Skvelou voľbou je napríklad atletika, futbal alebo box.

Shutterstock

Býk (20. apríl – 20. máj)

Vytrvalosť je ich silnou stránkou. Tiež sú vynikajúci v športoch, kde sa zapája celé telo. Ich prirodzená sila ich predurčuje na športy, ktoré vyžadujú fyzickú silu a vytrvalosť. Ak si Býk, zváž vzpieranie, plávanie alebo jogu.

Blíženci (21. máj – 20. jún)

Blíženci sú známi svojou zvedavosťou a bystrým myslením. Sú radi v strede diania a obklopení ľuďmi. Vhodné pre nich sú kolektívne športy, kde zapájajú komunikáciu a rýchle reakcie. Vyskúšaj napríklad basketbal, volejbal alebo stolný tenis.

Rak (21. jún – 22. júl)

Sú citliví a zároveň majú silnú vnímavosť voči ostatným. Šport, ktorý im pomôže prepojiť sa so svojimi emocionálnymi stránkami, je výbornou voľbou. To je napríklad plávanie, joga alebo tanec.

Lev (23. júl – 22. august)

Lev je dominujúci a má v sebe ohromnú energiu. Sú radi v centre pozornosti a majú zmysel pre dramatickosť. Vhodným športom pre nich je niečo, čo ich bude zdôrazňovať a ponúkne im priestor na sebarealizáciu. Vyskúšaj gymnastiku, tanec alebo herecký kurz.

Panna (23. august – 22. september)

Panny sú precízne a majú zmysel pre detail. Radi majú veci pod kontrolou a uprednostňujú disciplinované aktivity. Skvelé športy pre Panny sú napríklad joga, pilates alebo beh.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje