Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil
V spolupráci s Xzone, Cewe, moonlight, Karloff, Grada
Zdroj: ©Shutterstock

Akým darčekom potešíš ženu na Vianoce? 7 tipov, vďaka ktorým ťa bude milovať ešte viac

Darčeky, pri ktorých zahorí láskou k tebe.

Neexistuje krajší pohľad, ako keď sa na teba usmeje spokojná frajerka či manželka. Ženy chcú byť milované a práve teraz sa blíži ideálne obdobie, keď im môžeš svoju lásku dokázať nielen bozkom a objatím. Po tom, ako si úspešne nezabudol na jej meniny, narodeniny a spoločné výročie, sa v najbližších dňoch musíš popasovať s vianočným darčekom.

Keďže ti chceme dopomôcť k tomu, aby si mal pokojné a aj spokojné sviatky, pripravili sme si pre teba niekoľko tipov. Ak jeden z týchto darčekov kúpiš svojej láske, určite ním zaboduješ. Musíš sa však zamyslieť, ktorý z nich by ju potešil úplne najviac. Pozri si náš zoznam a vyber ten, o ktorom si budeš myslieť, že najlepšie spĺňa tvoje (teda predovšetkým jej) požiadavky. Tipy na darčeky pre mužov nájdeš tu.

1. Kabelka, parfum či plyšák sú tutovka

Hoci má doma tvoja polovička viacero kabeliek, miesto na jednu rozkošnú a milú sa určite nájde. Napríklad s motívom Lilo a Stitch alebo Star Wars. Ak chceš, aby voňala ako šarmantná Lara Croft (Angelina Jolie) z Tomb Raider, osviežujúca voňavka je pre ňu ako stvorená. Dokonca sa tradujú legendy, že zvýrazní eleganciu aj v hrobke, ktorá nebola otvorená tisíc rokov.

Určite nič nepokazíš ani roztomilým plyšákom. Vedel si, že v súčasnosti existujú už aj obojstranné? Žena si ich môže meniť podľa svojej nálady, čiže pomerne často. Pre milovníčky Harryho Pottera odporúčame darčekovú sadu, či už ponožky, alebo hrnčeky. Ak má radšej Stranger Things, tričko alebo sukňa s motívom seriálu ju určite tiež potešia. Všetky spomenuté produkty nájdeš na stránke Xzone.sk.

tipy na vianočné darčeky, darčeky pre ňu, čo kúpiť frajerke na Vianoce, vianočné darčeky
Xzone
vianočné darčeky pre mužov, darčeky preňho, čo kúpiť mužom na Vianoce

Mohlo by ťa zaujímať:

Akým darčekom potešíš muža na Vianoce? 7 tipov, vďaka ktorým ťa bude milovať ešte viac

2. Zvečni vašu lásku na fotke

Spoločná fotka v rámčeku alebo fotokalendár je rovnako vhodným a nadčasovým darčekom. Ženu ním nielen dojmeš, bude sa ním chváliť pred všetkými kamarátkami a určite si ho zavesí na svoje sociálne siete. A potom aj na stenu. Slzičky od šťastia sú v tomto prípade povolené. Nezabudni, že máš čas len do 18. decembra, aby ti ho stihli vytlačiť a doručiť včas.

Za tvoju pozornosť stojí možnosť nechať si potlačiť krabičku vlastným motívom a skryť do nej samotné prekvapenie. Vlastný obrázok môžeš použiť aj na obal na mobil, tričko, vankúš, tašku alebo zásteru. CEWE ti jednoducho potlačí všetko, čo potrebuješ.

tipy na vianočné darčeky, darčeky pre ňu, čo kúpiť frajerke na Vianoce, vianočné darčeky
CEWE

3. Budete na seba lepšie vidieť

Iste si už niekde zachytil informáciu, že modré svetlo zo smartfónu a notebooku škodí tvojmu telu. Najčastejším problémom, s ktorým sa môžeš stretnúť pri dlhom pozeraní do displeja, je takzvané digitálne namáhanie očí. Modré svetlo sa totiž ľahšie rozptyľuje, takže obrázky na displeji sa môžu javiť ako menej kontrastné. Oči sa musia viac namáhať, aby správne zaregistrovali obraz, v dôsledku čoho sa rýchlejšie unavujú.

Ak sa dlho pozeráš do obrazovky, máš suché a podráždené oči. Niekedy dokonca môže modré svetlo spôsobiť aj začervenanie oka, bolesť hlavy, prípadne rozmazané a dvojité videnie. Chrániť pred ním frajerku aj seba môžeš vďaka okuliarom od firmy moonlight. Na ich stránke nájdeš niekoľko farebných kombinácií, z ktorých si môžeš vybrať tú svoju.

tipy na vianočné darčeky, darčeky pre ňu, čo kúpiť frajerke na Vianoce, vianočné darčeky
moonlight

4. Čajík pod stromček

Počas vianočných sviatkov je ideálny čas na turistiku. Niekedy stačí hodinová prechádzka lesom, pre odvážnejších máme naše majestátne Tatry. Práve s nimi sa spája Tatranský čaj. Je legendou tatranských horských chát, kde sa jeho tradícia udržala až do súčasnosti. Má rôznorodé podoby a príchute, ktorými môžeš obdarovať svoju polovičku. V ponuke nájdeš aj premakané darčekové balenia. Čaj si potom môžete vziať na túru a zahrievať sa ním.

tipy na vianočné darčeky, darčeky pre ňu, čo kúpiť frajerke na Vianoce, vianočné darčeky
Karloff

5. Wellness pobyt v horách

Keď už sme spomenuli turistiku a Tatry, neodmysliteľne sa s nimi spájajú najrôznejšie wellness pobyty. Vianočné sviatky sú ideálne na oddych, relax a zresetovanie sa po celom roku. Každému sa hodí poriadna masáž, horúce zábaly, pobyt v saune a nakoniec prebratie fínskym vedrom. Pokoj, ticho, vôňa aromatických sviečok, v hlave žiadna práca – no proste dokonalá idylka.

Na Slovensku máme viacero kvalitných pobytov, ktoré stoja za tvoju pozornosť a návštevu. Stačí si na internete vyhľadať taký, ktorý by sa mal páčiť nielen tvojmu frajerovi, ale aj tebe, a darček na Štedrý deň máš hotový.

tipy na vianočné darčeky, darčeky pre ňu, čo kúpiť frajerke na Vianoce, vianočné darčeky
Shutterstock

6. Dobrá kniha poteší vždy

Veľa žien si svoj ideálny večer predstavuje pri dobrom čaji a s knihou v ruke. Tak prečo by si im ho nedoprial? Veríme, že s čajom nebudeš mať najmenší problém, s dobrou knihou ti pomôže vydavateľstvo Grada. Medzi aktuálne novinky patrí Tajomstvo islandských žien od Elizy Reid. Ide o silný a atmosférický portrét malej krajiny, ktorá by ťa mohla inšpirovať v tom, ako aj zo svojej krajiny vytvoriť lepšie miesto pre život. Čo nám môžu Islanďania prezradiť o sile postavenia žien v spoločnosti a rovnoprávnosti?

Ďalším tipom je kniha V údolí motýľov od autorky Diany Marcum. Je to dobrodružný príbeh o hľadaní nádeje v lone nádhernej džungle plnej úchvatných stvorení. Spočiatku katastrofálna dovolenka autorky tu zakrátko naberie celkom iný smer po tom, čo objaví jednu z najstarších motýlích fariem na svete. V honbe za poznaním sa zoznámi s húževnatým britským milionárom a s manažérom farmy s prísnou tvárou, no veľkým srdcom. Nadšenie a radosť však netrvajú večne. V Belize sa schyľuje k hurikánu, svet trápi pandémia a globálne otepľovanie si začína vyberať svoju daň.

tipy na vianočné darčeky, darčeky pre ňu, čo kúpiť frajerke na Vianoce, vianočné darčeky
Grada

Pre milovníčky harmónie tela a duše tu máme Human design od Karen Curry Parker. Táto kniha – syntéza starovekej múdrosti a modernej vedy – pomôže žene pochopiť krásu a silu toho, kto skutočne je. Je však vhodná aj pre mužov. Human design je relatívne novou vedou o sebapoznaní, ktorá bola vytvorená syntézou astrológie, I-ťingu, kabaly, čakrového systému a kvantovej fyziky v osemdesiatych rokoch.

7. Niečo, s čím sa zabavíte obaja

Spoločenské hry boli populárne stále. Možno preferuješ večer strávený pri dobrom filme alebo seriáli, táto spoločná aktivita však môže oživiť váš vzťah. Vytrhne vás z rutiny, môžete sa medzi sebou viacej porozprávať a popri tom sa niečo nové naučíš.

Medzi tie najžiadanejšie v súčasnosti patria Jumanji, nestarnúce Monopoly, Minecraft, Pokémon alebo Výbušné mačiatka. Úplnými klasikami sú karty a Človeče, nehnevaj sa. Ak sa chcete popri hraní aj trochu vzdelávať, skúste iKnow. Takýmto darčekom sa môžete spoločne zabávať kedykoľvek počas roka, keď naň dostanete chuť.

tipy na vianočné darčeky, darčeky pre ňu, čo kúpiť frajerke na Vianoce, vianočné darčeky
Shutterstock

Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.