Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava
Tlačová správa v spolupráci s Cinema City

All inclusive v kine? Cinema City otvára najväčšie kino na Slovensku, kde filmový zážitok naberie úplne iný level

3 poschodia, 17 sál a vlastná reštaurácia.


Spoločnosť Cinema City slávnostne otvára brány prvého megaplexu v srdci hlavného mesta Slovenska – v Bratislave v nákupnom centre Eurovea. Megaplex ponúka divákom celkom 17 sál rozmiestnených na troch poschodiach, kde si budú môcť nadšenci kina vychutnať tie najlepšie filmy v špičkovej kvalite. Ešte väčší zážitok z filmu a mimoriadny komfort prinesie samostatná VIP zóna a rozšírená ponuka občerstvenia vrátane vlastnej reštaurácie.

Novinkou je tiež Cinema City VIP zóna, ktorú ocenia tí najnáročnejší zákazníci. VIP so sebou prináša 4 luxusné sály s ešte pohodlnejšími sedačkami a celkovou kapacitou cez 300 zákazníkov. Nadštandardom je aj vlastná reštaurácia, v ktorej sa o zostavenie menu postaral medzinárodne uznávaný kuchár Refael Taragan, ktorý pracuje pre Cinema City vo všetkých kútoch sveta.

V cene VIP vstupenky si tak budú môcť diváci dopriať nielen pohodlie, dostatok súkromia, skvelý filmový zážitok, ale aj neobmedzenú konzumáciu teplého a studeného bufetu, popcornu, nachos a nealkoholických nápojov.

Cinema City

Príjemná večera v útulnom lobby a sledovanie filmov z kožených a plne polohovateľných sedačiek je to práve spojenie pre najsilnejší filmový zážitok alebo zorganizovanie firemnej prezentácie či uzatvorenej akcie.

Cinema City

Lepší zážitok z filmu

Dokonalý obraz dokreslí skvelé multi-priestorové ozvučenie Dolby Atmos, ktorá je vlajkovou loďou spoločnosti DOLBY. Ide o špičkové ozvučenie celej sály pomocou desiatky reproduktorov. V sále Dolby Atmos je 34 samostatne ovládaných reproduktorov zabezpečujúcich úplne dokonalý multi-priestorový zvuk. Unikátna laserová projekčná technika so sebou prinesie ešte ostrejší obraz, než ten, na ktorý boli diváci doposiaľ zvyknutí. 

Cinema City

Filmové novinky, na ktoré sa môžeš tešiť do konca roka

Malých, ale aj veľkých filmových nadšencov v septembri poteší animovaný film Labková patrola vo veľkofilme. Fanúšikov nielen futbalu chytí za srdce životopisný film Martin Škrtel: Buď, alebo. Koncom septembra príde na veľké plátna dobrodružný film Tvorca od režiséra Rogue One. Október odštartuje horor Saw X a o týždeň neskôr sa môžete tešiť na snímku Vyháňač diabla: znamenie viery.

19. októbra sa môžete tešiť na drámu Vrahovia mesiaca kvetov z dielne režiséra Martina Scorsesea, v hlavných úlohách s Robertom De Nirom, Leonardom DiCapriom a Lily Gladstone, a tiež drámu z českej produkcie s názvom Bratia. V novembri sa môžu diváci tešiť na trhákmi nabitý program. 

Mohlo by ťa zaujímať:

Naši čitatelia si mohli vyskúšať mesačné PREMIUM členstvo ZADARMO. Získali tak prístup k exkluzívnym článkom

November odštartuje česká komédia Ako prežiť svojho muža a tiež trháky ako Marvels, Hry o život: Balada o hadoch a vtáčatkách, animovaný film Trollovia 3. Taktiež sa môžete tešiť na veľkovýpravnú novinku od oscarového Ridleyho Scotta Napoleon či animovaný film Prianie.

December prinesie na veľké plátna Wonku, animovaný film Vtáci sťahováci či film Aquaman a stratené kráľovstvo

Cinema City nebude iba kinom

Počas roka sa vo VIP zóne budú konať špeciálne akcie ako napríklad oslava Halloweenu, oslavy jarných sviatkov, kuchárske šou naživo a mnoho ďalších prekvapení. Cinema City VIP je ideálnym miestom pre jedinečný all inclusive zážitok.

Cinema City

Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.