Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 30.5.2024
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand

Titanic je a asi ešte dlho bude jeden z najobľúbenejších romantických filmov. Kto by predsa mohol odolať mladému DiCapriovi? Iba nedávno sa však stal jeden tweet ohľadom tohto filmu virálnym. Aj keď sme si mysleli, že už nás nič z filmu z roku 1997 nemôže prekvapiť, predsa sa niečo našlo.

Ide o jeho alternatívny koniec. Mnoho filmárov natočí viaceré verzie konca filmu a potom sa rozhodne, ktorú z nich použije. Používateľ na Twitteri zdieľal krátke video z nepoužitého konca a mnoho ľudí sa toho hneď chytilo. Tvrdia, že takýto koniec by úplne zničil film.

Paramount Pictures and Twentieth Century Fox / moviestilldb.com

Aký je v koncoch rozdiel?

Asi každý z nás si pamätá to prekvapenie, keď sme zistili, že Rose mala hľadaný náhrdelník Srdce oceánu celý čas pri sebe. Koniec, ktorý režisér James Cameron zvolil, vyzeral tak, že ho Rose hodila späť do mora a nikto o tom nevedel. Rose chcela, aby sa vrátil tam, kam celý čas patril.

V tomto alternatívnom konci sa Rose prezradila. Ukázala ho pasažierom a dokonca im ho dala aj do rúk. Napriek tomu, že ho na konci hodila späť do mora, stratilo to to čaro, ktoré v sebe pôvodný koniec zanechal. Tajomstvo ukryté v tom, kde sa Srdce oceánu skutočne nachádza, bolo prezradené.

Nielenže jej ho pokojne mohli vytrhnúť z rúk a diamant si nechať, ale Rose im týmto spôsobom tiež prezradila, v ktorej časti mora sa nachádza. Keby chceli, nemali by teda veľký problém vyloviť ho. Video, ktoré bolo zdieľané na Twitteri, malo behom pár dní milión zhliadnutí. Fanúšikovia tento koniec zhodnotili za gýčový a obyčajný. Čo naň hovoríš ty?

[poll id=“117″]


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.