Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Titanic je a asi ešte dlho bude jeden z najobľúbenejších romantických filmov. Kto by predsa mohol odolať mladému DiCapriovi? Iba nedávno sa však stal jeden tweet ohľadom tohto filmu virálnym. Aj keď sme si mysleli, že už nás nič z filmu z roku 1997 nemôže prekvapiť, predsa sa niečo našlo.

Ide o jeho alternatívny koniec. Mnoho filmárov natočí viaceré verzie konca filmu a potom sa rozhodne, ktorú z nich použije. Používateľ na Twitteri zdieľal krátke video z nepoužitého konca a mnoho ľudí sa toho hneď chytilo. Tvrdia, že takýto koniec by úplne zničil film.

Paramount Pictures and Twentieth Century Fox / moviestilldb.com

Aký je v koncoch rozdiel?

Asi každý z nás si pamätá to prekvapenie, keď sme zistili, že Rose mala hľadaný náhrdelník Srdce oceánu celý čas pri sebe. Koniec, ktorý režisér James Cameron zvolil, vyzeral tak, že ho Rose hodila späť do mora a nikto o tom nevedel. Rose chcela, aby sa vrátil tam, kam celý čas patril.

V tomto alternatívnom konci sa Rose prezradila. Ukázala ho pasažierom a dokonca im ho dala aj do rúk. Napriek tomu, že ho na konci hodila späť do mora, stratilo to to čaro, ktoré v sebe pôvodný koniec zanechal. Tajomstvo ukryté v tom, kde sa Srdce oceánu skutočne nachádza, bolo prezradené.

Nielenže jej ho pokojne mohli vytrhnúť z rúk a diamant si nechať, ale Rose im týmto spôsobom tiež prezradila, v ktorej časti mora sa nachádza. Keby chceli, nemali by teda veľký problém vyloviť ho. Video, ktoré bolo zdieľané na Twitteri, malo behom pár dní milión zhliadnutí. Fanúšikovia tento koniec zhodnotili za gýčový a obyčajný. Čo naň hovoríš ty?

[poll id=“117″]


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť