Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 5.3.2024
sk
Fridrich
cz
Kazimír

Američan 15 rokov predstieral, že je policajt. Zadržali ho úplnou náhodou

Chlapík sa z neznámeho dôvodu hral na policajta. Teraz mu hrozia roky vo väzení.


37-ročný Antoine Tuckson dlhých 15 rokov predstieral, že je policajt. Ako píše aj portál Unilad, Tuckson chodil po uliciach v policajnej veste, s falošným odznakom, so zbraňou na opasku a taserom. Dokonca mal aj vlastného „policajného“ psa! Odhaliť sa ho pritom podarilo len zhodou náhod, keď v reštaurácii v Marylande vstúpil ako policajt do konfliktu dvoch žien.

Zamestnanci ale zavolali (skutočnú) políciu a hoci mužom zákona Tuckson ukázal svoj odznak, nejako sa im nepozdával. Zarazilo ich tiež, že nechal svojho psa na mieste činu, čo je niečo, čo by normálny policajt nikdy neurobil. Keď sa policajti dožadovali ďalších dokladov, ktoré by potvrdili Tucksonovu identitu a policajný status, začal sa vykrúcať a vyhlásil, že jeho nadriadenou je Nijea Rich.

Shutterstock

Tá sa napokon dostavila na miesto činu a tiež mala na sebe policajné oblečenie, na opasku zbraň aj putá. Netreba snáď zdôrazniť, že ani ona nebola žiadnou skutočnou policajtkou. Tucksona a Rich teda obratom zadržali. Pri prehliadke mužovho domu polícia objavila niekoľko zbraní.

Vyšlo najavo, že za policajta sa vydáva už dlho, vlastne celých 15 rokov. Niekoľkokrát mal aj problémy s políciou (v rokoch 2006, 2009 a 2018), odsedel si aj 14 mesiacov vo väzení za držanie zbrane bez licencie. Teraz mu hrozí 13 rokov basy, pričom jeho kolegyňa Nijea Rich v prípade dokázania viny môže dostať 5 rokov väzenia.

Shutterstock

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.