Utorok 5.7.2022
sk
Sviatok svätého Cyrila a Metoda | Cyril, Metod
cz
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | Cyril, Metoděj

Američan 15 rokov predstieral, že je policajt. Zadržali ho úplnou náhodou

Chlapík sa z neznámeho dôvodu hral na policajta. Teraz mu hrozia roky vo väzení.


37-ročný Antoine Tuckson dlhých 15 rokov predstieral, že je policajt. Ako píše aj portál Unilad, Tuckson chodil po uliciach v policajnej veste, s falošným odznakom, so zbraňou na opasku a taserom. Dokonca mal aj vlastného „policajného“ psa! Odhaliť sa ho pritom podarilo len zhodou náhod, keď v reštaurácii v Marylande vstúpil ako policajt do konfliktu dvoch žien.

Zamestnanci ale zavolali (skutočnú) políciu a hoci mužom zákona Tuckson ukázal svoj odznak, nejako sa im nepozdával. Zarazilo ich tiež, že nechal svojho psa na mieste činu, čo je niečo, čo by normálny policajt nikdy neurobil. Keď sa policajti dožadovali ďalších dokladov, ktoré by potvrdili Tucksonovu identitu a policajný status, začal sa vykrúcať a vyhlásil, že jeho nadriadenou je Nijea Rich.

Shutterstock

Tá sa napokon dostavila na miesto činu a tiež mala na sebe policajné oblečenie, na opasku zbraň aj putá. Netreba snáď zdôrazniť, že ani ona nebola žiadnou skutočnou policajtkou. Tucksona a Rich teda obratom zadržali. Pri prehliadke mužovho domu polícia objavila niekoľko zbraní.

Vyšlo najavo, že za policajta sa vydáva už dlho, vlastne celých 15 rokov. Niekoľkokrát mal aj problémy s políciou (v rokoch 2006, 2009 a 2018), odsedel si aj 14 mesiacov vo väzení za držanie zbrane bez licencie. Teraz mu hrozí 13 rokov basy, pričom jeho kolegyňa Nijea Rich v prípade dokázania viny môže dostať 5 rokov väzenia.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť